Wypożyczalnia samochodów Żyrardów - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Żyrardów +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Żyrardowie

wynajem samochodów Żyrardów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Żyrardów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Żyrardów tanio

Wypożyczalnia samochodów Żyrardów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Żyrardów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajęcie pojazdu, gdy jest nam mocno potrzebny, zdecydowanie nie musi być ani drogą przez mękę, ani też bardzo drogie. Żeby się o tym fakcie przekonać warto obecnie teraz sprawdzić jakie możliwości zapewnia nasza firma oraz co znacząco wyróżnia ją w branży. Wypożyczalnia samochodów w Żyrardowie ma przede wszystkim ogromne doświadczenie, które to przekłada się oczywiście na wysoką jakość realizowanych usług. Nasza propozycja to możliwość wypożyczenia jednego z różnorodnych dobrych pojazdów, które oferowane są w wielu segmentach oraz w wielu opcjach silnikowych. Niesamowicie ważne jest to, iż dla naszej firmy na pierwszym miejscu oczywiście pozostaje Klient. Wobec tego bardzo troszczymy się o świetny stan techniczny własnych samochodów. Auta bardzo regularnie poddawane są przeglądom oraz w razie konieczności naprawiane na najlepszych częściach, w profesjonalnych warsztatach. Oczywiście wynajem samochodów w Żyrardowie jest dodatkowo usługą komfortową, a więc nie tylko pojazdy są dokładnie wysprzątane, jednak oraz same warunki wypożyczania bardzo elastyczne. W zależności od wymagań da się prosto dopasować umowę pod siebie oraz płacić jedynie za to, z czego faktycznie będziemy korzystać. Nasza wypożyczalnia aut w Żyrardowie zawsze pracuje nad tym, by wynajem nie był związany z dużą ilością spraw formalnych. Dobrze prowadząc politykę własnej wypożyczalni zmniejszyli kwestie związane z formalnościami, przez co samo wynajęcie pojazdu może się stać dużo łatwiejsze niż komukolwiek może się wydawać. Opłaca się chociażby teraz przetestować wszystkie możliwości oraz przekonać się o fakcie, iż jesteśmy firmą, jakiej to faktycznie da się maksymalnie zaufać.

Wynajem samochodów Żyrardów - Speedy Car

Dlaczego warto Decydując się na skorzystanie z konkretnych usług, każda osoba chce mieć oczywiście gwarancję dobrego wyboru. Czym w takim razie nasza firma wyróżnia się na rynku oraz co procentuje na korzyść jej usług? Z całą pewnością podstawą będzie tutaj stan techniczny aut. Pomimo tego, że pojazdy z naszej floty są bardzo intensywnie użytkowane, to jednak robimy wszystko, by ich stan utrzymać na możliwe najlepszym poziomie, o czym na nieszczęście nierzadko zapominają pozostałe firmy. W efekcie wynajem aut w Żyrardowie może się stać niezwykle bezpieczny. Przemieszczanie autem w doskonałym stanie technicznym to wygoda oraz ogromne bezpieczeństwo podróży, co bez wątpienia doceni każda osoba korzystająca z tych usług. Taka troska o stan techniczny pojazdów nie przekłada się jednak na bardzo dużą cenę za wynajem. Nadal jesteśmy bardzo przystępni cenowo, a nasi Klienci będą mogli korzystać z dogodnych oraz zrozumiałych umów, które zawsze pomożemy dopasować do preferencji. Oferta kierowana jest do wszelkich osób potrzebujących auto na wynajem. Tak osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, odszukają u nas wynajem w świetnej cenie oraz dopasowane do preferencji. Pożyczenie pojazdu na pewno może mocno ułatwić życie każdej osobie. Wypożyczalnia samochodów w Żyrardowie tanio zaoferuje auto zastępcze po kolizji, pozwoli korzystać z pojazdu do wyjazdów biznesowych bądź wypożyczy samochód do podróży wakacyjnych. Jesteśmy naprawdę elastyczni oraz nieustannie staramy się przystosować do konkretnych preferencji. Opłaca się przetestować nasze usługi chociażby teraz oraz przekonać się o fakcie, iż jesteśmy wypożyczalnią godną zaufania.

wypożyczalnia samochodów Żyrardów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Żyrardów tanio

Najistotniejszą misją naszej wypożyczalni za każdym razem było, oraz oczywiście jest nadal, zapewnianie usług jak najlepiej przystosowanych do wymagań Klienta. To dokładnie w ten sposób jesteśmy w stanie poszczycić się dużą elastycznością, przejrzystymi umowami, lecz dodatkowo i atrakcyjnymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Żyrardowie z całą pewnością jest w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich, niezależnie od potrzeb. Wszystkie zadbane wozy oferują jazdę wygodną oraz bezpieczną, a atrakcyjne ceny umożliwiają zwyczajnie zaoszczędzić pieniądze.

Cennik

Wynajem samochodów Żyrardów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Żyrardowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Żyrardów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Żyrardów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Żyrardów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Żyrardów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Żyrardów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Żyrardów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Żyrardów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Żyrardów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Żyrardów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Żyrardów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Żyrardów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŻyrardów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŻyrardów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Żyrardów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Żyrardów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŻyrardówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©