wypożyczalnia samochodów Złótow +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Złótow

Najtaniej w Złotowie

wynajem samochodów Złótow

Wybierz miasto

wynajem samochodów Złótow
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Złótow tanio

Wypożyczalnia samochodów Złótow - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Złótow

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Użytkowanie wypożyczonych samochodów wcale nie musi być kojarzone tylko i wyłącznie z niesłychanie wysokimi cenami usług. Szukając uczciwej wypożyczalni blisko siebie trafili Państwo doskonale, bowiem nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Złotowie to nie tylko przystępne ceny, ale też i bardzo fachowe podejście, a do tego pokaźną flotę najnowszych pojazdów. Nasza firma istnieje już na rynku od bardzo długiego czasu, nieustannie rozbudowując sieć, a do tego inwestując w najlepsze samochody z różnych klas. W ten sposób każdy nasz Klient otrzymuje dużą swobodę dla wyboru samochodu oraz jego dopasowaniem do własnych preferencji. U nas auta zawsze są posprzątane, zatankowane pod korek, jak i w idealnym stanie technicznym, o który to bardzo skrupulatnie dbamy. Profesjonalna oraz sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Złotowie pokazuje, że korzystanie z samochodu wynajętego wcale nie musi być bardzo drogie. Przygotowujemy naszą ofertę w taki sposób, aby maksymalnie jak to możliwe dopasować ją do indywidualnych wymagań. W ten sposób mogą Państwo u nas wypożyczać pojazdy na krótszy jak i naprawdę długi okres czasu, w każdym przypadku korzystając z konkurencyjnych cen oraz komfortowych samochodów. Jesteśmy elastyczni oraz równocześnie chcemy wyjść naprzeciw potrzebom Klienta. Na pewno się dogadamy oraz dopasujemy formę wynajmu do potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia już dzisiaj jak ma być realizowany dobry wynajem aut w Złotowie. Jesteśmy pewni, że nasze usługi zawsze sprostają Waszym oczekiwaniom, niezależnie od wymagań.

Wynajem samochodów Złótow - Speedy Car

Dlaczego warto Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba może posiadać inne potrzeby związane z autem. Firmy wynajmują samochody do służbowego podróżowania, a niekiedy i do trudnej pracy. Osoby prywatne natomiast chcą dostać się w krótkim czasie w oddalone miejsce bądź na przykład przetransportować większe rzeczy, z wykorzystaniem auta o odpowiednich gabarytach. To najważniejszy powód, dla jakiego nasza wypożyczalnia aut w Złotowie jest godna uwagi. Posiadamy szeroki wybór samochodów z bardzo różnorodnych klas, dzięki czemu potrafimy zawsze dopasować się do Państwa potrzeb. Niezależnie od wybranego auta będziemy mogli też zagwarantować doskonałą sprawność techniczną samochodów, o które stale dbamy, co naturalnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Ważnym autem naszej wypożyczalni jest też prostota realizowanego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Złotowie tanio dostarcza swoje auta w doskonałym stanie, ale także i zmniejsza ilość formalności do absolutnego minimum. Pokazujemy tym samym, że wypożyczenie auta nie musi być drogą wyboistą. Każda zainteresowana osoba ma możliwość naprawdę ekspresowo skorzystać z wszystkich najlepszych aut oraz cieszyć się dużą swobodą z ich korzystania. Jednocześnie także chcemy uprościć naszym Klientom samo oddawanie wozów. Jest to do wykonania w licznych lokalizacjach, dzięki czemu nie trzeba oddawać samochodu w tym samym miejscu, gdzie się go wypożyczyło. To dokładnie dzięki takiemu podejściu jesteśmy dzisiaj firmą bardzo konkurencyjną, która cieszy się na rynku ogromnym zaufaniem oraz oferuje najwyższy poziom wygody oraz bezpieczeństwa związany z pożyczaniem samochodów.

wypożyczalnia samochodów Złótow tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Złótow tanio

Nasza misja Uzyskanie pozycji lidera w branży wypożyczania samochodów było związane głównie z naszym usilnym dążeniem do realizacji celów, które postawiliśmy przed sobą w początkach działalności. Naszym celem zawsze jest naturalnie, aby zapewniać tani wynajem aut w Złotowie. Nieustannie stawialiśmy bowiem na zapewnianie bezpieczeństwa, czego efektem jest głównie dbanie o stan techniczny samochodów. Wynajmowane samochody nie są zdezelowane, prowadzi się je wygodnie oraz bezpiecznie, a do tego zawsze dostarczane są one do wszystkich Klientów w idealnym stanie wizualnym, co czyni podróż dużo milszą.

Cennik

Wynajem samochodów Złótow tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Złótow Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Złótow Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Złótow Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Złótow Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Złótow Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Złótow tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Złótow Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Złótow Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Złótow Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Złótow Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Złótow Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Złótow

Kontakt

Wynajem samochodów Złótow tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: ZłótowPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©