wypożyczalnia samochodów Zielonka +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Zielonce

wynajem samochodów Zielonka

Wybierz miasto

wynajem samochodów Zielonka
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Zielonka tanio

Wypożyczalnia samochodów Zielonka - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Zielonka

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W trakcie szukania odpowiedniej firmy trudniącej się wynajmowaniem samochodów bez wątpienia trzeba brać pod uwagę doświadczenie, podejście do Klientów, ale także i wszechstronność wozów, jakie można wynajmować. Nasza wypożyczalnia samochodów w Zielonce to miejsce, z jakiego będą mogli komfortowo korzystać wszyscy, niezależnie od faktu czy wynajem jest osobisty lub chociażby dotyczy firm. Nasza naprawdę poważnie rozbudowana baza aut to auta, jakie doskonale nadają się chociażby do jazd służbowych. Pojazdy ładne, prestiżowe oraz zadbane technicznie mogą wpływać na wizerunek firmy. Naturalnie jednak auta przydadzą się również osobom prywatnym do wakacyjnych podróży, przewożenia cięższych rzeczy lub nawet chociażby w sytuacji, kiedy prywatny samochód odmówił posłuszeństwa wtedy, kiedy jest potrzebny najbardziej. Nieustannie naprawiana baza samochodów oczywiście gwarantuje bezpieczeństwo, a do tego ogromną niezawodność, dowożąc bezpiecznie w dowolne miejsce. U nas wynajem samochodów w Zielonce jest także niezwykle szybki. Wszystko dzięki zmniejszeniu spraw formalnych, jak i takiemu opracowaniu umów, żeby pozostawały one jak najbardziej zrozumiałe dla wszystkich Naszych klientów. Chęć gwarantowania usług na najlepszym poziomie przekłada się w naszej firmie oczywiście również na wysoką ich elastyczność. Wypożyczalnia aut w Zielonce za niską cenę dostarcza wszystkie samochody tak przy wypożyczaniu krótkoterminowym, jak i na długi okres czasu, bardzo atrakcyjnym dla firm. Opłaca się zaufać wypożyczalni profesjonalnej, o silnej pozycji na rynku, jaka bez wątpienia sprosta wszelkim wymaganiom.

Wynajem samochodów Zielonka - Speedy Car

Dlaczego warto Wypożyczenie auta absolutnie nie będzie musiało stać się drogą przez mękę oraz to dokładnie chociażby z tego powodu, opłaca się skorzystać z naszych usług. Ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Zielonce postarała się o to, żeby maksymalnie ułatwiać cały proces wynajmu auta. W efekcie też liczba formalności jest zmniejszona do minimum, jak i umowy przygotowywane są w sposób niezwykle rzetelny oraz zrozumiały dla Naszych klientów. Takie podejście czyni naszą wypożyczalnię bardzo konkurencyjną, umożliwiając na wzięcia auta w dowolnym momencie, szybko oraz bez nieoczekiwanych problemów. Cały wynajem aut w Zielonce jest również w naszym przypadku wyjątkowo bezpieczny, o czym należy przekonać się już dzisiaj. Przejrzyste umowy to podstawowy element, jednak kolejny, często najważniejszy, to fakt pełnego troszczenia się o stan techniczny samochodów będących w naszej flocie. Niesamowicie profesjonalnie podchodzimy do spraw badań technicznych, jakie wykonywane są regularnie. Równocześnie i wszystkie naprawy prowadzone są w profesjonalnych serwisach oraz na najlepszych częściach. To dokładnie te elementy, a do tego zachowanie przystępnej ceny, czynią naszą wypożyczalnię tak atrakcyjną na rynku, mogącą pochwalić się dużym wręcz zaufaniem. To profesjonalne podejście sprawia oczywiście, że każda osoba niesłychanie łatwo jest w stanie dobrać wynajem do swoich konkretnych potrzeb. Głęboko wierzymy w to, że na możliwościach nie będą zawiedzione się tak osoby prywatne, ale i biznesmeni wyszukujący samochodów do wyjazdów służbowych lub do szybkiej realizacji pracy sezonowej.

wypożyczalnia samochodów Zielonka tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Zielonka tanio

Nasza solidna oraz doświadczona wypożyczalnia samochodów w Zielonce tanio oferuje możliwość wypożyczania, przede wszystkim dzięki trzymaniu się ściśle naszej misji, jaką nakreśliliśmy sobie już na starcie swojego istnienia. Chcieliśmy stworzyć wypożyczalnię komfortową, bezpieczną, tanią oraz dającą dużo opcji każdej osobie. To dokładnie dzięki staraniom do realizacji owych celów, dzisiaj posiadamy elastyczne jak i zrozumiałe umowy, szeroki wybór samochodów, a do tego mocno troszczymy się o stan techniczny pojazdów, przez co korzystanie z nich jest zwyczajnie przyjemne.

Cennik

Wynajem samochodów Zielonka tanio

Cennik wynajmu samochodu w Zielonce (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zielonka Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zielonka Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zielonka Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zielonka Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zielonka tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zielonka Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zielonka Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zielonka Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zielonka Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zielonka Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zielonka Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZielonka Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZielonka Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zielonka Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Zielonka tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ZielonkaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©