Wypożyczalnia samochodów Zielona Góra - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Zielona Góra +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Zielonej Górze

wynajem samochodów Zielona Góra

Wybierz miasto

wynajem samochodów Zielona Góra
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Zielona Góra tanio

Wypożyczalnia samochodów Zielona Góra - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Zielona Góra

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby cieszyć się wynajętym samochodem w dobrej cenie, oraz jednocześnie mieć gwarancję jego doskonałego stanu technicznego, bez wątpienia warto zainteresować się tą ofertą. Jesteśmy dzisiaj liderem w branży, gwarantując swoim Klientom dobry standard obsługi, dogodne umowy, najlepsze warunki cenowe, a i jednocześnie ogromną flotę samochodów. Ta wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze to miejsce, jakiemu absolutnie można zaufać oraz na którym bez wątpienia nikt się nie zawiedzie. Nasza oferta oparta jest przede wszystkim na bogatej flocie aut, jakie można prosto dobrać do konkretnych preferencji. Mamy auta z różnych segmentów, przez co łatwo można wybierać spośród samochodów niewielkich oraz bardzo dużych, bogato lub mniej bogato wyposażonych, albo też z jednostkami napędowymi dopasowanymi jak najlepiej do preferencji. Jesteśmy pewni tego iż wykonywany przez nas wynajem aut w Zielonej Górze sprosta wymaganiom każdego oraz nie nadwyręży zbytnio portfela. Dokładamy wszelkich starań do tego, żeby wozy były za każdym razem w świetnym stanie technicznym. Nasze auta stale przechodzą badania, a jeśli tylko zajdzie taka konieczność, to natychmiast zaprowadzamy je do naprawy w dobrych warsztatach. Przygotowana przez naszą firmę oferta dedykowana jest naturalnie tak osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, którym chociażby nie opłaca się utrzymywanie prywatnej floty aut. Z tą pomocą wynajęcie pojazdu nie będzie ani drogie, ani tez niewygodne. Zmniejszyliśmy bowiem wszystkie formalności powiązane z wypożyczaniem do minimum. W ten sposób wynajem samochodów w Zielonej Górze w naszej firmie stał się naprawdę prosty, dając gwarancję korzystania z najlepszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Zielona Góra - Speedy Car

Dlaczego warto Wielu osobom wypożyczanie samochodów bez wątpienia może kojarzyć się z niesamowicie wysokimi kosztami. Co gorsza, często mamy obawy powiązane ze stanem technicznym aut. Niestety sporo wypożyczalni wyraźnie nie dba o flotę własnych aut, która nie tylko nie wygląda dobrze wizualnie, lecz przede wszystkim jest zaniedbana technicznie. Jazda takim samochodem to niski komfort i zmniejszenie bezpieczeństwa podróży. W naszej firmie tego typu kłopotów naprawdę nie ma i to jedna z najważniejszych cech, którymi możemy się pochwalić. Wypożyczalnia aut w Zielonej Górze bardzo poważnie podchodzi do kwestii wygody oraz bezpieczeństwa wszystkich Klientów. Dbamy o to, żeby auta były w idealnym stanie technicznym, a do tego często je sprzątamy, przez co każda osoba korzystająca z tych usług podróżuje samochodem czystym oraz bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego będzie to wciąż najtańsza wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze i warto przekonać się o tym chociażby teraz. Elastyczne umowy to kolejna zaleta, dzięki której każdy nasz Klient może łatwo przystosować okres wypożyczania samochodu do własnych preferencji. Niezależnie od czasu trwania usługa za każdym razem będzie przystępna cenowo. Gwarantujemy także szybki wynajem, zmniejszając formalności do minimum, a i dodatkowo ułatwiamy również zwrot pojazdu, jaki jest wygodny oraz w każdej sytuacji dopasowany do potrzeb. Ta oferta z całą pewnością sprosta wymaganiom każdego oraz pozwoli cieszyć się wygodą jazdy w niedrogich, nowoczesnych oraz doskonale wyposażonych samochodach. Zachęcamy już dzisiaj do kontaktu oraz do zapoznania się z naszymi pełnymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Zielona Góra tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Zielona Góra tanio

Każda nowoczesna firma będzie mogła osiągnąć sukces przede wszystkim dzięki usilnemu trzymaniu się określonych założeń oraz nieustannemu dążeniu do ich wdrożenia. Tak jest również w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze tanio realizuje własne usługi, co było możliwe dzięki nieustannemu inwestowaniu w siebie, dokładnemu sprawdzaniu potrzeb Klientów i stawianiu na pełną sprawność samochodów. Tą ważną misją jest poprawienie dostępności wynajmu pojazdów. Przystępne oferty cenowe, zrozumiałe umowy oraz mnóstwo samochodów umożliwiają nam ową misję wykonywać.

Cennik

Wynajem samochodów Zielona Góra tanio

Cennik wynajmu samochodu w Zielonej Górze (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zielona Góra Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zielona Góra Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zielona Góra Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zielona Góra Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zielona Góra tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zielona Góra Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zielona Góra Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zielona Góra Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zielona Góra Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zielona Góra Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zielona Góra Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZielona Góra Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZielona Góra Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zielona Góra Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Zielona Góra tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Zielona GóraPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©