Wypożyczalnia samochodów Zduńska Wola - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Zduńska Wola +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Zduńskiej Woli

wynajem samochodów Zduńska Wola

Wybierz miasto

wynajem samochodów Zduńska Wola
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Zduńska Wola tanio

Wypożyczalnia samochodów Zduńska Wola - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Zduńska Wola

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczanie aut w dzisiejszych czasach zdecydowanie nie musi być niemiłym obowiązkiem. Bywają naturalnie sytuacje, w których to powinniśmy skorzystać z auta wynajętego, bo nasze przykładowo się popsuło, bądź też na co dzień nie posiadamy auta ponieważ nie opłaca nam się go utrzymywać, a nagła sytuacja wymaga jednak skorzystania z niego. Licznym osobom możliwości tego rodzaju kojarzą się z dużymi kosztami, ale nasza wypożyczalnia doskonale pokazuje, iż wcale nie musi to stać się normą. Nasza nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Zduńskiej Woli to miejsce, w którym każdy będzie mogła odnaleźć idealnie dopasowany do preferencji samochód i korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu przystępności cen. Oferujemy samochody z wielu segmentów, w tym auta bardzo duże i pakowne, jakie doskonale sprawdzą się choćby do przewożenia dużych przedmiotów. Naprawdę wierzymy w to, iż wynajem samochodów w Zduńskiej Woli w naszej wypożyczalni stanie się czystą przyjemnością także dzięki znacznemu zmniejszeniu formalności. Auto da się wynająć dzięki temu szybko i na przejrzystych warunkach, a wiec bez niespodziewanych kosztów i dopisków z gwiazdkami. Działając w branży od długiego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie, jak i zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu Klientów. Wypożyczalnia aut w (miasto) daje dużą swobodę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom potrzebującym szybko skorzystać z samochodu i choćby odbyć podróż biznesową. Bez wątpienia sprostamy wszelkim wymaganiom i za każdym razem zaproponujemy atrakcyjną propozycję cenową, która to nie opróżni żadnego portfela.

Wynajem samochodów Zduńska Wola - Speedy Car

Dlaczego warto Oczywiście piękne słowa to zazwyczaj zbyt mało, aby przekonać kogoś do wypróbowania danych usług. W naszym przypadku jednak słowa szybko się materializują, co da się sprawdzić nawet dzisiaj. Wynajem aut w Zduńskiej Woli oparty jest o pojazdy porządnej marki, z wielu różnorodnych segmentów i z maksymalnie bogatym, przez co i komfortowym, wyposażeniem. Nie trzeba także wierzyć nam na słowo, ponieważ wystarczy przetestować samodzielnie iż wszystkie nasze pojazdy są w doskonałym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję zadowolenia oczywiście przykładamy również ogromną uwagę do czystości samych pojazdów, dbając o to, aby docierały one do Klientów wysprzątane i naszykowane nawet do odległej drogi. Naturalnie bardzo istotne będzie tutaj to, iż nasza wypożyczalnia samochodów w Zduńskiej Woli za niską cenę realizuje wszystkie usługi, oferując równocześnie ich największą jakość. Stawiamy na profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta. Skutkuje to na przykład tym, iż nie stosujemy jakichkolwiek niespodziewanych opłat. Zawsze spisywana umowa będzie przejrzysta, a co więcej Klienci już na samym początku otrzymują całkowite informacje powiązane z wszelkimi kosztami dla wynajmowania. To właśnie dlatego zaufało nam tak dużo ludzi i możemy dziś cieszyć się miejscem lidera w branży. Obdarzenie zaufaniem właśnie nas przyniesie korzyści każdemu, niezależnie od faktu czy chcemy wynająć samochód do celów prywatnych, czy może jednak firmowych. U nas każda osoba dobierze umowę do preferencji i skorzysta z tych usług, jakie faktycznie są niezbędne.

wypożyczalnia samochodów Zduńska Wola tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Zduńska Wola tanio

Profesjonalna i równocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Zduńskiej Woli jest efektem wszystkich nieustannych starań o wykonanie wszystkich postawionych wcześniej założeń. Przede wszystkim niesamowicie zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów, jakie objawia się poprzez przejrzyste umowy oraz troskę o stan techniczny pojazdów. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom naszych Klientów, staramy się oferować usługi jak najbardziej elastyczne, a więc takie, jakie da się dobrać do preferencji i w których to należy płacić jedynie za to, z czego faktycznie się będzie korzystało.

Cennik

Wynajem samochodów Zduńska Wola tanio

Cennik wynajmu samochodu w Zduńskiej Woli (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zduńska Wola Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zduńska Wola Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zduńska Wola Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zduńska Wola Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zduńska Wola tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zduńska Wola Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zduńska Wola Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zduńska Wola Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zduńska Wola Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zduńska Wola Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zduńska Wola Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZduńska Wola Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZduńska Wola Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zduńska Wola Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Zduńska Wola tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Zduńska WolaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©