Wypożyczalnia samochodów Żaray - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Żaray +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Żarach

wynajem samochodów Żaray

Wybierz miasto

wynajem samochodów Żaray
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Żaray tanio

Wypożyczalnia samochodów Żaray - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Żaray

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby cieszyć się wynajętym samochodem w świetnej cenie, i równocześnie mieć pewność jego idealnego stanu technicznego, z pewnością warto zainteresować się naszą ofertą. Jesteśmy dziś liderem na rynku, gwarantując wszystkim Klientom wysoki standard obsługi, elastyczne umowy, najlepsze warunki cenowe, jak i równocześnie wielką flotę aut. Ta wypożyczalnia samochodów w Żarach to miejsce, któremu absolutnie można ufać oraz na jakim z pewnością nikt nie będzie zawiedziony. Nasza propozycja oparta jest przede wszystkim na szerokiej flocie aut, jakie można prosto dobrać do indywidualnych preferencji. Mamy pojazdy z różnorodnych klas, a więc szybko można wybierać spośród aut małych i bardzo pojemnych, bogato bądź mniej bogato wyposażonych, albo też z jednostkami napędowymi dopasowanymi idealnie do preferencji. Jesteśmy przekonani o tym, iż wykonywany przez nas wynajem aut w Żarach sprosta wymaganiom każdego i nie nadwyręży nadmiernie kieszeni. Dokładamy najwyższych starań do tego, żeby wozy były za każdym razem w świetnym stanie technicznym. Nasze samochody stale przechodzą badania, a jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to natychmiast oddajemy je do serwisu w fachowych serwisach. Naszykowana przez nas propozycja dedykowana jest oczywiście zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, jakim na przykład nie opłaca się utrzymanie własnej floty aut. Z naszą pomocą wynajęcie pojazdu nie będzie ani kosztowne, ani tez uciążliwe. Ograniczyliśmy bowiem wszystkie formalności powiązane z wypożyczaniem do minimum. W ten sposób wynajem samochodów w Żarach w naszej firmie stał się naprawdę prosty, dając gwarancję korzystania z najlepszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Żaray - Speedy Car

Dlaczego warto Wielu osobom wynajmowanie aut na pewno może kojarzyć się z bardzo dużymi kosztami. Co gorsza, nierzadko możemy mieć obawy powiązane ze stanem technicznym aut. Niestety wiele wypożyczalni nagminnie nie troszczy się o flotę swoich aut, która nie tylko nie prezentuje się dobrze wizualnie, jednak przede wszystkim jest zaniedbana technicznie. Jazda takim pojazdem to mały komfort oraz ograniczenie bezpieczeństwa podróży. W naszej firmie takich kłopotów zdecydowanie nie ma i to jedna z najistotniejszych zalet, którymi chcemy się poszczycić. Wypożyczalnia aut w Żarach bardzo poważnie podchodzi do kwestii wygody jak i bezpieczeństwa wszystkich Klientów. Troszczymy się o to, żeby samochody były w doskonałym stanie technicznym, a do tego często je sprzątamy, a więc każda osoba korzystająca z tych usług podróżuje samochodem czystym i bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego jest to nadal najtańsza wypożyczalnia samochodów w Żarach i warto przekonać się o tym fakcie już w tej chwili. Wygodne umowy to kolejna zaleta, dzięki jakiej każdy nasz Klient może szybko przystosować okres wypożyczania pojazdu do swoich preferencji. Niezależnie od czasu trwania usługa za każdym razem będzie atrakcyjna cenowo. Gwarantujemy także szybki wynajem, ograniczając formalności do minimum, jak i dodatkowo ułatwiamy także zwrot pojazdu, jaki jest wygodny i w każdej sytuacji dopasowany do potrzeb. Ta propozycja bez wątpienia sprosta wymaganiom każdego i pozwoli cieszyć się wygodą podróżowania w niedrogich, sprawnych i doskonale wyposażonych pojazdach. Zachęcamy już w tej chwili do kontaktu i do zaznajomienia się z naszymi dużymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Żaray tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Żaray tanio

Każda nowoczesna firma może osiągnąć sukces przede wszystkim dzięki ambitnemu trzymaniu się nakreślonych założeń i nieustannemu dążeniu do ich realizacji. Tak jest również w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Żarach za niską cenę wykonuje własne usługi, co było osiągalne dzięki nieustannemu inwestowaniu w siebie, rzetelnemu monitorowaniu potrzeb Klientów oraz stawianiu na całkowitą sprawność aut. Naszą podstawową misją jest podniesienie dostępności wynajmowania pojazdów. Przystępne ceny, przejrzyste umowy i mnóstwo aut umożliwiają nam ową misję wykonywać.

Cennik

Wynajem samochodów Żaray tanio

Cennik wynajmu samochodu w Żarach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Żaray Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Żaray Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Żaray Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Żaray Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Żaray tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Żaray Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Żaray Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Żaray Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Żaray Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Żaray Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Żaray Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŻaray Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŻaray Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Żaray Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Żaray tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŻarayPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©