Wypożyczalnia samochodów Zambrów - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Zambrów +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Zambrowie

wynajem samochodów Zambrów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Zambrów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Zambrów tanio

Wypożyczalnia samochodów Zambrów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Zambrów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Możliwość pożyczenia auta dzisiaj to naturalnie duża wygoda, jaką bez wątpienia docenia wiele osób. Niestety jednak oferty firm wypożyczających auta mogą okazać się poważnie zróżnicowane, nie tylko pod kątem ceny. Nie zawsze wypożyczalnia przykłada dużą uwagę do stanu technicznego dostarczanych aut, co niestety jest dużym błędem. Tego typu samochody to dużo mniejszy komfort jazdy, ale przede wszystkim jest to zwyczajnie mało bezpieczne, ponieważ niesprawne auto prowadzi się dużo gorzej. To właśnie wyróżnia naszą wypożyczalnię na rynku. Wypożyczalnia samochodów w Zambrowie nieustannie na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Naszych klientów, a to oczywiście przekłada się właśnie na dbałość o stan techniczny pojazdów, ale i na szykowanie przejrzystych umów. Chcemy zagwarantować najwyższy możliwy poziom usług, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Naprawdę wierzymy w to, iż duże doświadczenie podnosi poziom zaufania wobec naszej firmy, mając przełożenie na pełne zadowolenie. Wynajem samochodów w Zambrowie, w przypadku naszej firmy, jest niesamowicie komfortowy. Regularnie powiększamy bowiem swoją flotę aut, jaka liczy już dużo pojazdów z bardzo wielu segmentów. Tutaj wobec tego każda osoba może wyszukać coś doskonale przystosowanego do własnych potrzeb. Odpowiednie auta znajdą nie tylko osoby prywatne, ale także i firmy, które potrzebują pojazdów choćby do wyjazdów służbowych. Nasza wypożyczalnia aut w Zambrowie będzie mogła rozwiązać wiele problemów, w których to niezbędne jest skorzystanie z auta. Bardzo często jest to choćby komfortowa opcja na korzystanie z auta zastępczego, jak nasz prywatny jest zapsuty po kolizji. Korzystanie z naszej wypożyczalni, i z naszej wygodnej propozycji, to jednak zwyczajnie ogromna wygoda, jaką to z pewnością każda osoba doceni.

Wynajem samochodów Zambrów - Speedy Car

Dlaczego warto Bardzo często wypożyczanie aut kojarzy nam się z dość wysokimi cenami a także autami w przeciętnym stanie technicznym. To nie zachęca oczywiście do wyboru oferty tego rodzaju, szczególnie, kiedy są one wyjątkowo drogie. Wynajem aut w Zambrowie wykonywany przez naszą wypożyczalnię jest jednak zupełnie inny i to właśnie dzięki temu możemy poszczycić się tak dużą popularnością. U nas atrakcyjne warunki cenowe nie są poprzez obniżenie stanu technicznego auta czy możliwościami ich wyboru. Aut mamy naprawdę dużo, a do tego dokładnie troszczymy się o stan techniczny każdego z nich. Przy korzystaniu z naszych usług Klienci naturalnie dostają auta czyste, umyte, zatankowane pod korek i sprawne technicznie, co przekłada się naturalnie na bezpieczeństwo a także komfort jazdy. W parze z atrakcyjnymi koszt i wysokim komfortem idzie u nas także elastyczność usług, a do tego również przejrzystość samej umowy. Chcemy, maksymalnie jak to osiągalne, ułatwiać proces wynajmu pojazdów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Zambrowie za niską cenę oferuje możliwość wynajmowania na dowolny okres czasu, zarówno dla prywatnych klientów, jak i naturalnie dla przedsiębiorców. Cieszymy się tak dużym zaufaniem na rynku dzięki naszemu nieustannemu zmierzaniu do osiągania założeń, które postawiliśmy przed nami na starcie działalności. Niewielkie ceny są za to efektem naszej doskonale przemyślanej polityki biznesowej, jaka pozwala nam oszczędzać na wydatkach, a z tego powodu równocześnie i oferować niższe warunki cenowe Klientom. Zachęcamy do zapoznania się z usługami, na których z pewnością się Państwo nigdy nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Zambrów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Zambrów tanio

Żeby nasza firma miała prawo określać się dziś jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Zambrowie musieliśmy przede wszystkim dokładnie trzymać się założeń, które przed nami postawiliśmy. Przede wszystkim zależało nam na samym starcie na zapewnianiu dużego wyboru pojazdów w niskiej cenie i w doskonałym stanie technicznym. Równocześnie pragneliśmy ograniczyć formalności powiązane z wynajmem, a i wręczać własnym Klientom zrozumiałe umowy. Wszystkie owe założenie zdążyliśmy wykonać i teraz możemy poszczycić się niezwykle konkurencyjnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Zambrów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Zambrowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zambrów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zambrów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zambrów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zambrów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zambrów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zambrów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zambrów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zambrów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zambrów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zambrów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zambrów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZambrów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZambrów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zambrów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Zambrów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ZambrówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©