wypożyczalnia samochodów Zakopane +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Zakopanem

wynajem samochodów Zakopane

Wybierz miasto

wynajem samochodów Zakopane
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Zakopane tanio

Wypożyczalnia samochodów Zakopane - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Zakopane

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szybko poszukujesz auta oraz szukasz profesjonalnej jak i niedrogiej wypożyczalni? A może Twój wóz się zepsuł w najmniej dogodnym momencie oraz trzeba jak najszybciej odnaleźć pojazd zastępczy? W tego typu sytuacji opłaca się oczywiście skorzystać z pomocy naszej wypożyczalni pojazdów, jaka nie tylko jest tania, ale zapewnia dogodne warunki współpracy, a przy tym posiada bogatą flotę aut. Nasza wypożyczalnia samochodów w Zakopanem z całą pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom, niezależnie od tego czy potrzebny będzie wynajem na krótki czas bądź z auta będzie się korzystało przez dużo dłuższy okres. Niezwykle istotny pozostaje tutaj po pierwsze dostęp do szerokiej gamy aut. Da się wybierać spośród licznych marek pojazdów, ich gabarytów, pojemności silników, jak i decydować o tym czy wolimy auto zasilane benzyną bądź może olejem napędowym. Oprócz tego bardzo dbamy o komfort jak i bezpieczeństwo swoich Klientów. Zawsze pojazd jest naprawdę regularnie poddawany badaniom mechanicznym oraz w razie konieczności przechodzi całościowy serwis, który gwarantuje jego sprawność. Samochody tym samym są nie tylko niezawodne, ale naturalnie też naprawdę bezpieczne. Równocześnie dbamy też o dobry stan wizualny aut. W naszej wypożyczalni otrzymuje się zatankowane pod korek i skrupulatnie wyczyszczone auto, jakiego wnętrze pozostaje w naprawdę dobrym stanie, pozwalając na komfortowe jeżdżenie. Wynajem samochodów w Zakopanem pomimo tego realizowany pozostaje w konkurencyjnej cenie, przy jednoczesnym ograniczeniu spraw formalnych do minimum. Elastyczne warunki wypożyczania, zrozumiałe umowy, przystępne warunki cenowe oraz auta w idealnym stanie mechanicznym to najwyraźniejsze cechy, którymi może poszczycić się ta wypożyczalnia aut w Zakopanem. Zachęcamy do kontaktu oraz do poznania pełnych naszych usług.

Wynajem samochodów Zakopane - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z firmy wypożyczającej samochody nie musi stać się ani bardzo drogie, ani też trudne, będąc związane z licznymi formalnościami, jakie uprzykrzają życie. Wynajem aut w Zakopanem może być zostać zrealizowany w niezwykle krótkim czasie oraz bez niepotrzebnych spraw formalnych. Dbamy o komfort własnych Klientów nie tylko przez ograniczanie wszystkich spraw formalnych, ale i przez szykowanie przejrzystych oraz prostych umów, aby sam wynajem nie powodował żadnych nieoczekiwanych wątpliwości. Jako wypożyczalnia doświadczona oraz nowoczesna dbamy też o to, aby nasi Klienci mieli do dyspozycji dużą bazę aut. Wypożyczalnia samochodów w (miasto) tanio jest w stanie zapewnić auta z różnorodnych klas, w tym auta pojemniejsze do przewożenia cięższych przedmiotów. Są to pojazdy dobrze wyposażone, zadbane we wnętrzu, a przy tym w pełni sprawne technicznie, poprzez co w trakcie jeżdżenia nimi mogą Państwo czuć się bezpiecznie. W przypadku nas za każdym razem najważniejsza pozostaje jakość oraz, w przeciwieństwie do swojej konkurencji, nie staramy się prowadzić wynajmowania za wszelką cenę. Nasze pojazdy nieustannie przechodzą przeglądy mechaniczne oraz w razie konieczności naprawiane będą w wyspecjalizowanych serwisach. Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa dbamy też o to, żeby pojazdy posiadały dobre polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie tylko naszą wypożyczalnię przed uszkodzeniami samochodów, ale także wszystkich Klientów w razie groźnych zdarzeń drogowych. Jesteśmy też niezwykle elastyczni w sprawie czasu wypożyczania, zapewniając do tego usługę bezproblemowego zwrotu auta w miejscu najlepszym dla naszych Klientów.

wypożyczalnia samochodów Zakopane tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Zakopane tanio

By zapewnić bardzo wysoki poziom możliwości, już na początku działalności postawiliśmy sobie kilka istotnych celów, jakie stale staramy się realizować, pozostając wobec tego niezwykle profesjonalną wypożyczalnią na rynku. Ważną misją naszej firmy pozostaje skrócenie procesu wynajmowania pojazdów i zaoferowanie szerokiego wyboru samych aut. W ten sposób ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Zakopanem to ograniczenie spraw formalnych do absolutnego minimum, jak i jednocześnie opcja wynajmowania pojazdów różnorodnych marek, z wielu licznych segmentów.

Cennik

Wynajem samochodów Zakopane tanio

Cennik wynajmu samochodu w Zakopanem (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zakopane Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zakopane Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zakopane Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zakopane Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zakopane tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zakopane Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zakopane Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zakopane Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zakopane Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zakopane Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zakopane Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZakopane Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZakopane Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zakopane Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Zakopane tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ZakopanePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©