Wypożyczalnia samochodów Żagań - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Żagań +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Żaganiu

wynajem samochodów Żagań

Wybierz miasto

wynajem samochodów Żagań
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Żagań tanio

Wypożyczalnia samochodów Żagań - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Żagań

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby cieszyć się wypożyczonym samochodem w dobrej cenie, i równocześnie dostać pewność jego świetnego stanu technicznego, z pewnością warto zainteresować się naszą ofertą. Jesteśmy dziś liderem na rynku, gwarantując swoim Klientom dobry standard obsługi, elastyczne umowy, doskonałe warunki cenowe, jak i równocześnie wielką flotę pojazdów. Ta wypożyczalnia samochodów w Żaganiu to miejsce, jakiemu absolutnie można zaufać oraz na jakim z pewnością nikt się nie zawiedzie. Nasza propozycja oparta jest przede wszystkim na szerokiej flocie pojazdów, jakie można łatwo dobrać do indywidualnych wymagań. Mamy auta z różnorodnych segmentów, a więc łatwo można wybierać spośród pojazdów niewielkich i bardzo dużych, bogato bądź mniej bogato wyposażonych, albo też z jednostkami napędowymi dobranymi jak najlepiej do wymagań. Jesteśmy przekonani o tym, że wykonywany przez nas wynajem aut w Żaganiu sprosta oczekiwaniom każdego i nie nadwyręży zbytnio portfela. Dokładamy najwyższych starań do tego, żeby wozy były za każdym razem w doskonałym stanie technicznym. Nasze pojazdy stale przechodzą przeglądy, natomiast jeśli tylko będzie taka konieczność, to natychmiast oddajemy je do naprawy w specjalistycznych serwisach. Przygotowana przez naszą firmę propozycja dedykowana jest oczywiście tak osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, jakim przykładowo nie opłaca się utrzymanie prywatnej floty samochodów. Z naszą pomocą wynajęcie auta nie musi być ani drogie, ani tez niewygodne. Zmniejszyliśmy bowiem wszelkie formalności związane z wypożyczaniem do minimum. W ten sposób wynajem samochodów w Żaganiu w tej firmie stał się naprawdę łatwy, dając gwarancję korzystania z najdoskonalszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Żagań - Speedy Car

Dlaczego warto Licznym osobom wypożyczanie samochodów z całą pewnością może kojarzyć się z naprawdę wysokimi kosztami. Co gorsza, nierzadko mamy obawy związane ze stanem technicznym samochodów. Na nieszczęście wiele firm wyraźnie nie dba o flotę swoich pojazdów, która nie tylko nie prezentuje się doskonale wizualnie, ale przede wszystkim jest zaniedbana technicznie. Podróż takim pojazdem to niewielki komfort jak i ograniczenie bezpieczeństwa podróży. W naszej firmie tego typu kłopotów nigdy nie ma i to jedna z najważniejszych zalet, jakimi możemy się pochwalić. Wypożyczalnia aut w Żaganiu bardzo solidnie podchodzi do kwestii wygody i bezpieczeństwa wszystkich Klientów. Dbamy o to, żeby pojazdy były w nienagannym stanie technicznym, a do tego często je sprzątamy, a więc każda osoba korzystająca z tych usług podróżuje samochodem schludnym i bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego jest to nadal najtańsza wypożyczalnia samochodów w Żaganiu i warto przekonać się o tym fakcie już teraz. Wygodne umowy to kolejna zaleta, dzięki której każdy nasz Klient może łatwo dobrać okres wynajmowania samochodu do własnych wymagań. Niezależnie od czasu trwania usługa za każdym razem będzie konkurencyjna cenowo. Umożliwiamy też szybki wynajem, zmniejszając formalności do minimum, jak i dodatkowo upraszczamy nawet zwrot samochodu, jaki jest wygodny i w każdej sytuacji dopasowany do preferencji. Ta propozycja z całą pewnością sprosta oczekiwaniom każdego i umożliwi cieszyć się wygodą jazdy w niedrogich, nowoczesnych i dobrze wyposażonych pojazdach. Zapraszamy chociażby w tej chwili do kontaktu i do zaznajomienia się z naszymi dużymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Żagań tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Żagań tanio

Każda porządna firma będzie mogła osiągnąć sukces przede wszystkim dzięki ścisłemu trzymaniu się nakreślonych założeń i ciągłemu dążeniu do ich realizacji. Tak jest również w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Żaganiu za niską cenę realizuje własne usługi, co było możliwe dzięki ciągłemu inwestowaniu w siebie, rzetelnemu sprawdzaniu wymagań Klientów jak i stawianiu na pełną sprawność pojazdów. Naszą ważną misją jest podniesienie dostępności wynajmowania samochodów. Przystępne oferty cenowe, zrozumiałe umowy i mnóstwo samochodów umożliwiają nam ową misję realizować.

Cennik

Wynajem samochodów Żagań tanio

Cennik wynajmu samochodu w Żaganiu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Żagań Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Żagań Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Żagań Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Żagań Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Żagań tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Żagań Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Żagań Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Żagań Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Żagań Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Żagań Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Żagań Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŻagań Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŻagań Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Żagań Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Żagań tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŻagańPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©