wypożyczalnia samochodów Zabrze +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Zabrzu

wynajem samochodów Zabrze

Wybierz miasto

wynajem samochodów Zabrze
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Zabrze tanio

Wypożyczalnia samochodów Zabrze - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Zabrze

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Jakimi rzeczami powinna się charakteryzować fachowa wypożyczalnia auto, z jakiej korzystanie jest czystą radością oraz gwarantuje największy poziom satysfakcji? To z pewnością bardzo rozbudowana flota aut możliwa do wynajęcia, ale na tym fakcie dobre usługi zdecydowanie nie muszą się skończyć. Pojazdy powinny być bowiem regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, warunki umowy powinny oferować dużą elastyczność, a do tego naprawdę wygodna będzie usługę zwrócenia auta w licznych punktach. Tym, między innymi, cechuje się propozycja naszej wypożyczalni, z którą już w tej chwili warto zaznajomić się dokładniej. Jako profesjonalna oraz doświadczona wypożyczalnia samochodów w Zabrzu będziemy mogli zaoferować swoim Naszym klientom najodpowiedniejsze warunki na rynku, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Tą ideą na samym starcie stało się utworzenie wypożyczalni konkurencyjnej, która w głównej mierze dba o świetny stan techniczny aut, o czym niestety naprawdę często zapominają pozostałe wypożyczalnie. Tym samym wszyscy Klienci za każdym razem korzystają z aut bardzo bezpiecznych a także komfortowych, które oferują dobry komfort podróżowania. Duża flota aut to oczywiście następna zaleta, ponieważ w zależności od wymagań można wybierać pojazdy niewielkie, średnie albo pojemne, w licznych wersjach wyposażenia a także z przeróżnymi silnikami. Nasza wypożyczalnia aut w Zabrzu to faktycznie idealny wybór, o czym bardzo szybko mogą się Państwo przekonać. Skorzystanie z proponowanych usług absolutnie nie będzie wiązało się ze zbędnymi formalnościami, a więc spisanie umowy staje się proste oraz szybko można wyjechać wypożyczonym przez siebie autem. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą dużą bazą aut oraz z konkurencyjnymi cenami, które każdego pozytywnie zadziwią.

Wynajem samochodów Zabrze - Speedy Car

Dlaczego warto Wybór najlepszej wypożyczalni aut obecnie z pewnością nie jest łatwy. Konkurencja jest bardzo duża, a wyszukanie owej najdoskonalszej wypożyczalni wymaga oczywiście rzetelnej analizy propozycji. Realizowany przez naszą firmę wynajem samochodów w Zabrzu to zawsze duży poziom bezpieczeństwa, cecha najistotniejsza, o jakiej tak często zapominają pozostałe wypożyczalnie. Nie staramy się osiągać maksymalnie dużych dochodów za wszelką cenę. W ten właśnie sposób stale sprawdzamy stan techniczny naszych aut oraz w razie potrzeby naprawiamy je w dobrych serwisach, opierając się jedynie na podzespołach wysokiej jakości. To bardzo istotne nie jedynie z punktu widzenia poziomu bezpieczeństwa, ale także i komfortu podróży, w szczególności przy dalszych wyjazdach. Równocześnie też ta wypożyczalnia samochodów w Zabrzu za niską cenę zapewnia samochody z licznych segmentów, wielu marek a także w różnych opcjach wyposażenia, które bezpośrednio dobieramy do preferencji. Auta są nie jedynie sprawne technicznie, ale zadbane w środku, co czyni jazdę o wiele milszą, jednak nie przekłada się na bardzo duże koszty. Aby ułatwić naszym Naszym klientom korzystanie z wynajmu postawiliśmy także na maksymalne zmniejszenie formalności, które niejednokrotnie zniechęcają ludzi do wynajmowania. Wynajem aut w Zabrzu to wypełnienie tylko podstawowych formalności oraz zapłacenie niewielkiej kaucji. Dodatkową zaletą będzie to, iż staramy się przystosować do wymagań naszych klientów, oferując elastyczne warunki umowy. Zarówno na krótki czas wynajem, jak i wynajem długoterminowy, nie będzie w naszej firmie żadnym problemem oraz w każdym przypadku cena pozostanie atrakcyjna.

wypożyczalnia samochodów Zabrze tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Zabrze tanio

Jak każda firma, zaczynając swoją firmę określiliśmy przed nami parę założeń, do jakich nieustannie dążymy oraz które wykonujemy zgodnie z wymaganiami naszych Klientów. Bezpieczeństwo, mało formalności i elastyczność to cechy, którymi od początku kieruje się ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Zabrzu oraz które bardzo procentują w postaci dużego zaufania na rynku. Już w tej chwili mogą Państwo przekonać się jak sympatyczne, wygodne oraz tanie jest korzystanie z naszej propozycji. Tylko w naszej firmie dostają Państwo całkowitą gwarancję zadowolenia.

Cennik

Wynajem samochodów Zabrze tanio

Cennik wynajmu samochodu w Zabrzu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zabrze Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zabrze Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zabrze Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zabrze Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zabrze tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zabrze Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zabrze Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zabrze Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zabrze Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zabrze Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zabrze Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZabrze Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZabrze Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zabrze Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Zabrze tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ZabrzePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©