Wypożyczalnia samochodów Ząbki - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Ząbki +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Ząbkach

wynajem samochodów Ząbki

Wybierz miasto

wynajem samochodów Ząbki
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Ząbki tanio

Wypożyczalnia samochodów Ząbki - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Ząbki

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczenie pojazdu, jak jest nam bardzo potrzebny, absolutnie nie musi okazać się ani drogą przez mękę, ani również niesamowicie drogie. Aby się o tym przekonać należy już teraz przetestować jakie możliwości gwarantuje nasza firma oraz co znacząco wyróżnia ją na rynku. Wypożyczalnia samochodów w Ząbkach ma po pierwsze ogromne doświadczenie, które to ma przełożenie oczywiście na dobrą jakość realizowanych usług. Nasza oferta to możliwość wypożyczenia któregoś z różnorodnych dobrych samochodów, które oferowane są w wielu klasach oraz w różnych opcjach jednostek napędowych. Naprawdę istotne jest to, że dla naszej firmy na pierwszej pozycji za każdym razem pozostaje Klient. W efekcie bardzo dbamy o doskonały stan techniczny wszystkich samochodów. Pojazdy bardzo często poddawane są badaniom oraz w razie konieczności naprawiane na markowych częściach, w profesjonalnych warsztatach. Naturalnie wynajem samochodów w Ząbkach jest także usługą wygodną, a więc nie tylko samochody są dokładnie wysprzątane, ale oraz same warunki wypożyczania niesamowicie elastyczne. W zależności od potrzeb da się łatwo dobrać umowę pod siebie oraz płacić tylko za to, z czego faktycznie będziemy korzystali. Nasza wypożyczalnia aut w Ząbkach zawsze pracuje nad tym, by wynajem nie wiązał się z gąszczem formalności. Dobrze realizując politykę własnej wypożyczalni ograniczyliśmy kwestie związane z formalnościami, a więc samo pożyczenie auta jest dużo szybsze niż komukolwiek może się wydawać. Warto chociażby teraz przetestować nasze możliwości oraz przekonać się o fakcie, że jesteśmy firmą, której to absolutnie da się w pełni ufać.

Wynajem samochodów Ząbki - Speedy Car

Dlaczego warto Decydując się na wybranie danych usług, każda osoba chciałaby otrzymać oczywiście gwarancję dobrego wyboru. Jakimi rzeczami w takim razie nasza firma wyróżnia się na rynku oraz co przemawia na korzyść jej usług? Z całą pewnością podstawą jest u nas stan techniczny pojazdów. Pomimo tego, że auta z naszej floty są niesamowicie intensywnie wykorzystane to tymczasem robimy wszystko, by ich stan zachować na możliwe najlepszym poziomie, o czym na nieszczęście niejednokrotnie zapominają inne wypożyczalnie. W efekcie wynajem aut w Ząbkach jest niezwykle bezpieczny. Podróżowanie autem w świetnym stanie technicznym to wygoda oraz pełne bezpieczeństwo jazdy, co z całą pewnością zauważy każda osoba decydująca się na wybór naszych usług. Taka troska o stan techniczny samochodów nie ma przełożenia jednak na niezwykle wysoką cenę za wynajem. Nadal jesteśmy bardzo przystępni cenowo, a nasi Klienci będą mogli korzystać z dogodnych jak i zrozumiałych umów, które oczywiście pomożemy dobrać do wymagań. Oferta kierowana jest do wszelkich osób potrzebujących pojazd na wynajem. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, odszukają u nas usługi w dobrej cenie oraz dopasowane do wymagań. Wypożyczenie pojazdu z pewnością może bardzo ułatwić życie każdemu. Wypożyczalnia samochodów w Ząbkach tanio zaoferuje auto zastępcze po stłuczce, pozwoli korzystać z pojazdu do wyjazdów biznesowych albo wypożyczy wóz do podróży wakacyjnych. Jesteśmy naprawdę elastyczni oraz za każdym razem staramy się dopasować do danych wymagań. Warto przetestować nasze usługi już teraz oraz przekonać się o fakcie, że jesteśmy wypożyczalnią godną zaufania.

wypożyczalnia samochodów Ząbki tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Ząbki tanio

Najważniejszą misją naszej wypożyczalni za każdym razem było, oraz oczywiście jest nadal, oferowanie opcji doskonale dobranych do preferencji Naszych klientów. To dokładnie dzięki temu możemy poszczycić się dużą elastycznością, zrozumiałymi umowami, ale także i atrakcyjnymi kosztami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Ząbkach z pewnością jest w stanie sprostać wymaganiom każdej osoby, niezależnie od preferencji. Nasze zadbane samochody zapewniają podróż wygodną oraz bezpieczną, a konkurencyjne warunki cenowe umożliwiają po prostu oszczędzać pieniądze.

Cennik

Wynajem samochodów Ząbki tanio

Cennik wynajmu samochodu w Ząbkach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ząbki Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ząbki Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ząbki Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ząbki Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ząbki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ząbki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ząbki Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ząbki Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ząbki Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ząbki Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ząbki Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZąbki Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZąbki Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ząbki Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Ząbki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ZąbkiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©