wypożyczalnia samochodów Wrocław +48 794-402-434

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej we Wrocławiu

wynajem samochodów Wrocław

Wybierz miasto

wynajem samochodów Wrocław
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Wrocław tanio

Wypożyczalnia samochodów Wrocław - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Wrocław

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach korzystanie z samochodów osobowych staje się czymś codziennym oraz zdecydowanie naturalnym. Auta pozwalają nam wygodnie przewozić gabarytowe rzeczy, przemieszczać ekspresowo na długich odległościach, jednak przede wszystkim stają się istotnym narzędziem pracy. Sporo osób prywatnych ma naprawdę daleko do miejsca pracy i dojechanie do niej bez samochodu byłoby naprawdę skomplikowane. Po drugiej stronie mamy biznesmenów, którzy regularnie podróżują służbowo. Dla nich auto nie tylko ma być w dobrym stanie jednak i ładne ponieważ może mieć to wpływ na wizerunek całej firmy. Nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu jest w stanie spełnić potrzeby każdego, dopasowując własne usługi naprawdę elastycznie oraz za każdym razem oferując konkurencyjny poziom cen. Staje się to możliwe dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Podczas całej naszej działalności w każdej sytuacji naprawdę skrupulatnie obserwowaliśmy i analizowaliśmy rynek, aby tym samym doskonale przystosować się do aktualnych wymagań Klientów. Dziś wynajem samochodów we Wrocławiu jest tutaj dzięki temu niedrogi, elastyczny oraz wygodny. Umowy wykonane są w taki sposób, żeby były jak najlepiej zrozumiałe, a elastyczność usług to w głównej mierze opcja dobrania okresu wynajmu do własnych wymagań. Równocześnie nasza wypożyczalnia aut we Wrocławiu naprawdę efektywnie inwestuje w osobistą flotę samochodów. Dysponujemy pojazdami z praktycznej każdej klasy, o różnorodnych wielkościach i pojemnościach silników, aby móc oferować duże opcje oraz tym samym zapewniać własnym Klientom wypożyczanie tego typu pojazdów, które faktycznie są im potrzebne.

Wynajem samochodów Wrocław - Speedy Car

Dlaczego warto Bez wątpienia sporo osób naprawdę mocno zastanawia się w tej chwili nad tym, dlaczego to właśnie ten wynajem aut we Wrocławiu staje się tak atrakcyjny oraz co w głównej mierze sprawia, że nasza propozycja staje się tak przystępna. Z całą pewnością pojawiają się również obawy związane z tym, że mała cena wynajmu musi być prognozą złego stanu technicznego samochodów i dużego poziomu zaniedbania ich wyglądu. Jest jednak zupełnie odwrotnie, o czym każdy może przekonać się już w tej chwili. Możliwość zapewnienia świetnego stanu naszej floty samochodów jest efektem ogromnego doświadczenia oraz dobrze realizowanej polityki firmy. Auta są regularnie poddawane przeglądom technicznym, a i naprawiane w oparciu o wysokiej jakości podzespoły nieustannie w profesjonalnych serwisach Poprzez dobrą politykę firmy wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu tanio może oferować na wynajem swoje samochody, zawsze niezależnie od tego jak długi będzie sam wynajem. Z dużą radością chcielibyśmy także poinformować o tym, że jako najlepsi w branży tak znacząco uprościliśmy cały proces wynajmowania W tym przypadku opiera się to na wypełnieniu małych formularzy, przekazaniu podstawowych dokumentów oraz wpłaceniu kaucji za wypożyczone auto. Cały proces wynajmowania staje się szybki, nieskomplikowany oraz naprawdę wygodny dla naszych Klientów. Warto zaznajomić się skrupulatnie z naszymi usługami już teraz, kontaktując się osobiście z doświadczonymi i miłymi konsultantami którzy sprawnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. Pojazdy w świetnym stanie technicznym to zawsze bezpieczeństwo, natomiast elastyczność daje pełną swobodę dobrania usług do wymagań.

wypożyczalnia samochodów Wrocław tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Wrocław tanio

Nasza solidna oraz doświadczona firma nie mogłaby osiągnąć tak wspaniałego sukcesu, gdyby nie stałe dążenie do celów, które przed sobą postawiliśmy. Najtańsza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu to równocześnie wypożyczalnia, która naprawdę poważnie podchodzi do samej kwestii utrzymania pojazdów w naprawdę odpowiednim stanie technicznym. Nasze auta są stale sprawdzane oraz naprawiane na bieżąco, z zastosowaniem najlepszych części. Dla naszej firmy naturalnie najistotniejszy był Klient, jego satysfakcja z oferty, jednak i też i najwyższe możliwe poczucie bezpieczeństwa.

Cennik

Wynajem samochodów Wrocław tanio

Cennik wynajmu samochodu we Wrocławiu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wrocław Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wrocław Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wrocław Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wrocław Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wrocław tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wrocław Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wrocław Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wrocław Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wrocław Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wrocław Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wrocław Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWrocław Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWrocław Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wrocław Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł
wynajem samochodów tanio Wrocław Renault Traffic - 9os 190 zł 190 zł 190 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

Kontakt

Wynajem samochodów Wrocław tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: dolnyslask@speedy-car.pl
Adres: WrocławPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©