Wypożyczalnia samochodów Toruń - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Toruń +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Toruniu

wynajem samochodów Toruń

Wybierz miasto

wynajem samochodów Toruń
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Toruń tanio

Wypożyczalnia samochodów Toruń - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Toruń

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Aby naprawdę cieszyć się zaletami wynajętego samochodu absolutnie nie wystarczy wyjątkowo mała cena usług. Tu niesamowicie ważne jest bowiem również to, żeby pojazdy były w możliwie najlepszym stanie technicznym, a i naturalnie, aby były czyste we wnętrzu i oferowały dobry komfort. Wiele wypożyczalni niestety nie przykłada dużej uwagi do tej kwestii. Auta w niedostatecznym stanie technicznym, często również poważnie zdezelowane, są naturalnie mało komfortowe, lecz jednocześnie stwarzają prawdziwe zagrożenie na drodze, ograniczając tym samym nasze poczucie bezpieczeństwa. Wykorzystując wynajem samochodów w Toruniu realizowany przez naszą wypożyczalnię, nie będzie się trzeba tym martwić Jako świetni specjaliści na rynku potrafimy zagwarantować najwyższej klasy usługi, lecz w atrakcyjnych ofertach cenowych. Od samego startu pragneliśmy, aby nasza wypożyczalnia samochodów w Toruniu bardzo wyraźnie wyróżniała się na tutejszym rynku, gwarantując komfort, bezpieczeństwo jak i przystępny cennik. Nie staramy się nikogo faworyzować, a więc niesamowicie przystępny cenowo jest wynajem długoterminowy, ale również i na krótki czas z jakiego szczególnie chętnie korzystają osoby prywatne. Zdajemy sobie również świetnie sprawę z tego, jak uciążliwe potrafią być formalności powiązane z wypożyczaniem. Wyłącznie nasza wypożyczalnia aut w Toruniu znacząco ograniczyła owe formalności sprawiając, że wynajem staje się łatwy i szybki, pozwalając na używanie pojazdu kiedy tylko chcemy. Nasza propozycja kierowana jest tak do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Niezależnie która forma wynajmu Państwa interesuje, w naszej firmie zawsze usługi będą tanie i bezpieczne.

Wynajem samochodów Toruń - Speedy Car

Dlaczego warto Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przez zdarzenia nieprzewidziane niestety często auta mogą zawieść nas dokładnie w sytuacji, kiedy to najmocniej ich będziemy potrzebować. Na serwis może już nie być czasu, a i nie za każdym razem możemy pożyczyć samochód od rodziny lub też znajomych. Tu z pomocą przychodzi wynajem aut w Toruniu realizowany przez naszą wypożyczalnię, jaki sprosta wszelkim oczekiwaniom i z całą pewnością nie opróżni portfela. Istnieje wiele powodów, dla których opłaca się skorzystać z naszych usług. Do tych najistotniejszych należy zaliczyć nie tylko niską cenę. Ta bowiem często może świadczyć o złym stanie technicznym wypożyczanych pojazdów, lecz nie w naszym przypadku. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Toruniu tanio i bezpiecznie wykonuje wszystkie usługi. Bardzo dbamy o nasze pojazdy znajdujące się w naszej flocie. Każda wykryta usterka jest natychmiastowo naprawiana, a do tego auta stale przechodzą rygorystyczne przeglądy techniczne. Z tego powodu nasi Klienci naturalnie otrzymują i płacą za pojazdy świetnie przygotowane do podróży, które nie zawiodą nawet na dłuższych trasach. Dobry poziom bezpieczeństwa powiązany jest również z posiadaniem dużych pakietów ubezpieczeniowych. Te chronią nie tylko naszą wypożyczalnię, ale również i Klientów, jacy dostają wysoką ochronę ubezpieczeniową w sytuacji wypadku lub kolizji. Z ogromną dumą możemy pochwalić się również dobrymi rozwiązaniami, które umożliwiły nam znacząco zmniejszyć formalności powiązane z wynajmowaniem. Wynajęcie auta nie będzie musiało być z tego powodu ani kosztowne, ani również zbytnio trudne.

wypożyczalnia samochodów Toruń tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Toruń tanio

Podstawą sukcesu naszej wypożyczalni na rynku jest nie tylko stawianie na profesjonalnych pracowników i stałe powiększanie floty pojazdów. To w głównej mierze ogromne nastawianie na satysfakcję wszystkich Klientów i jako jedyna wypożyczalnia możemy zapewniać zadowolenie z usług. Naszą misją stało się utworzenie wypożyczalni bezpiecznej, z dogodnymi usługami, dużym wyborem aut i małymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Toruniu to auta w idealnym stanie technicznym jak i usługi, które można dopasować do preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Toruń tanio

Cennik wynajmu samochodu w Toruniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Toruń Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Toruń Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Toruń Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Toruń Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Toruń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Toruń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Toruń Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Toruń Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Toruń Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Toruń Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Toruń Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikToruń Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikToruń Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Toruń Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Toruń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ToruńPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©