wypożyczalnia samochodów Strzelce Opolskie +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Strzelcach Opolskich

wynajem samochodów Strzelce Opolskie

Wybierz miasto

wynajem samochodów Strzelce Opolskie
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Strzelce Opolskie tanio

Wypożyczalnia samochodów Strzelce Opolskie - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Strzelce Opolskie

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystając z oferty wypożyczalni pojazdów za każdym razem należeć dostać pewność, iż wypożyczalnia jest nowoczesna oraz uczciwa, co ma przełożenie naturalnie na bezpieczne warunki wynajmu. Takich obaw na pewno nie trzeba będzie mieć przy wyborze naszej firmy, jaka może poszczycić się ogromnym doświadczeniem, dużą flotą samochodów, jak i przystępnymi cenami. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, iż atrakcyjna cena nie odbywa się tutaj kosztem naszych Klientów. W swojej flocie samochodowej mamy samochody tylko w doskonałym stanie technicznym, o które regularnie dbamy oraz które dostarczamy Państwu również solidnie wysprzątane oraz naturalnie zatankowane pod korek. Nasza wypożyczalnia samochodów w Strzelcach Opolskich to miejsce, jakiemu absolutnie mogą państwo zaufać oraz która sprawia, iż wynajem pojazdów może się stać łatwiejszy niż komukolwiek będzie mogło się wydawać. Jest to osiągalne przede wszystkim dzięki naszej ogromnej elastyczności, jaka ma przełożenie na ogromną swobodę związaną z czasem wynajmu. Nieważne czy chcą Państwo pojazdów tylko na jedną dobę, lub też potrzebują korzystać z niego przez wiele tygodni. W każdym przypadku cena będzie konkurencyjna oraz przystosowana do konkretnych preferencji. Wynajem samochodów w Strzelcach Opolskich dedykowany będzie tak naprawdę do każdego, a więc zarówno do prywatnych klientów, jak i firm. Niesamowicie chcemy, żeby zapewnić wszystkim Klientom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Ma to przełożenie nie jedynie na dobry stan techniczny samochodów, ale również i na zrozumiałe umowy, których podpisanie nie wymaga przebrnięcia przez gąszcz formalności. Jesteśmy pewni tego, iż ta propozycja sprosta Państwa oczekiwaniom.

Wynajem samochodów Strzelce Opolskie - Speedy Car

Dlaczego warto Przed wyborem konkretnej wypożyczalni pojazdów każda osoba chce taką wypożyczalnię skrupulatnie ocenić, żeby mieć pewność dokonania odpowiedniego wyboru. W naszym przypadku wynajem aut w Strzelcach Opolskich będzie atrakcyjny nie jedynie z powodu atrakcyjnej oferty cenowej, jaka z pewnością będzie niesamowicie konkurencyjna na rynku. To bowiem samochody, o które należycie troszczymy się pod każdym kątem. Nieustannie sprawdzamy stan technicznych naszych pojazdów oraz dokonujemy wszelkich wymaganych napraw, oczywiście korzystając z świetnych jakościowo części oraz z pomocy najdoskonalszych na rynku warsztatów. Troszcząc się o Państwa komfort nasze samochody są również skrupulatnie sprzątane. Schludne oraz przytulne wnętrze bez wątpienia poprawia komfort każdej podróży autem. Nasza odpowiednia polityka umożliwiła nam również ułatwić sam wynajem do granic możliwości. W efekcie wypożyczalnia samochodów w Strzelcach Opolskich za niską cenę oferuje wszystkie auta oraz nie próbuje utrudniać Klientom korzystania z nich. Trzeba jedynie tylko parę małych formalności, żeby cieszyć się wynajętym pojazdem. Same umowy przygotowywane są tak, żeby były maksymalnie przejrzyste dla naszych Klientów oraz nie pozostawiały jakichkolwiek wątpliwości. To dokładnie dzięki takim elementom jesteśmy dziś tak konkurencyjną firmą na rynku. Szybko dopasowujemy usługi do preferencji Klientów, stawiamy na pełne ubezpieczenia wszystkich samochodów, jak i posiadamy w ofercie auta z różnych klas. Dzięki temu możemy spełniać preferencje związane z gabarytami samochodów, ich wyposażeniem bądź typem jednostki napędowej, co dla licznych osób zdecydowanie ma duże znaczenie.

wypożyczalnia samochodów Strzelce Opolskie tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Strzelce Opolskie tanio

Od samego początku istnienia nasza wypożyczalnia aut w Strzelcach Opolskich ustawiła przed sobą parę ważnych celów, których ciągła realizacja umożliwiła nam zaliczać spektakularne sukcesy na rynku. Ukierunkowanie się na preferencje naszych Klientów, gwarantowanie bezpieczeństwa jak i prostoty umów są właśnie naszą misją, jaką realizujemy niezwykle skrupulatnie. Do tego nasza wypożyczalnia to również najtańsza wypożyczalnia samochodów w (miasto), miejsce bezpieczne oraz cenione, w jakim każda osoba niesamowicie szybko jest w stanie wypożyczyć auto oraz cieszyć się komfortem podróży

Cennik

Wynajem samochodów Strzelce Opolskie tanio

Cennik wynajmu samochodu w Strzelcach Opolskich (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Strzelce Opolskie Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Strzelce Opolskie Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Strzelce Opolskie Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Strzelce Opolskie Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Strzelce Opolskie tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Strzelce Opolskie Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Strzelce Opolskie Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Strzelce Opolskie Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Strzelce Opolskie Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Strzelce Opolskie Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Strzelce Opolskie Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikStrzelce Opolskie Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikStrzelce Opolskie Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Strzelce Opolskie Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Strzelce Opolskie tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Strzelce OpolskiePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©