wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Solcu Kujawskim

wynajem samochodów Solec Kujawski

Wybierz miasto

wynajem samochodów Solec Kujawski
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Solec Kujawski tanio

Wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

By w pełni cieszyć się możliwościami wynajętego samochodu zdecydowanie nie wystarczy wyjątkowo mała cena usług. Tutaj niesamowicie ważne jest bowiem też to, aby pojazdy były w możliwie najlepszym stanie technicznym, jak i oczywiście, aby były schludne w środku oraz oferowały duży komfort. Dużo wypożyczalni na nieszczęście nie przykłada należytej uwagi do tego elementu. Samochody w złym stanie technicznym, często nawet poważnie zdezelowane, są naturalnie mało wygodne, lecz jednocześnie stwarzają realne zagrożenie na drodze, ograniczając tym samym nasze poczucie bezpieczeństwa. Wybierając wynajem samochodów w Solcu Kujawskim realizowany przez naszą firmę, nie będzie się należało tym przejmować. Jako świetni specjaliści w branży jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej klasy usługi, lecz w atrakcyjnych cenach. Od samego startu chcieliśmy, aby nasza wypożyczalnia samochodów w Solcu Kujawskim naprawdę znacząco wyróżniała się na lokalnym rynku, oferując wygodę, bezpieczeństwo jak i przystępny cennik. Nie chcemy nikogo wyróżniać a więc niesamowicie przystępny cenowo jest wynajem długoterminowy, lecz również i na krótki czas z którego bardzo chętnie chcą korzystać osoby prywatne. Zdajemy sobie też świetnie sprawę z faktu, jak niewygodne mogą być formalności powiązane z wynajmem. Jedynie nasza wypożyczalnia aut w Solcu Kujawskim wyraźnie zmniejszyła owe formalności sprawiając, że wynajem może się stać łatwy oraz szybki, umożliwiając na korzystanie z pojazdu kiedy tylko chcemy. Ta propozycja kierowana jest zarówno do osób prywatnych, ale też do przedsiębiorców. Niezależnie która forma wynajmu Państwa zainteresuje, w naszej firmie za każdym razem usługi pozostaną tanie oraz bezpieczne.

Wynajem samochodów Solec Kujawski - Speedy Car

Dlaczego warto Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że przez zdarzenia nieprzewidziane na nieszczęście często auta zawodzą nas właśnie w sytuacji, jak to najbardziej ich będziemy potrzebować. Na serwis może już nie być czasu, a i nie za każdym razem możemy pożyczyć samochód od rodziny bądź też znajomych. U nas ze wsparciem przychodzi wynajem aut w Solcu Kujawskim realizowany przez naszą firmę, jaki sprosta wszystkim oczekiwaniom oraz z całą pewnością nie opróżni portfela. Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z tych możliwości. Do takich najważniejszych trzeba zaliczyć nie jedynie niewielką cenę. Ta bowiem często będzie mogła świadczyć o złym stanie technicznym wypożyczanych samochodów, lecz nie w naszym przypadku. Fachowa wypożyczalnia samochodów w Solcu Kujawskim za niską cenę oraz bezpiecznie realizuje wszystkie usługi. Bardzo troszczymy się o wszystkie pojazdy będące w naszej flocie. Każda wykryta usterka jest natychmiast usuwana, a do tego pojazdy stale przechodzą pełne przeglądy techniczne. Z tego powodu nasi Klienci oczywiście dostają oraz płacą za pojazdy doskonale naszykowane do jazdy, jakie nie zawiodą nawet na długich trasach. Dobry poziom bezpieczeństwa związany jest również z posiadaniem pełnych polis ubezpieczeniowych. Te mogą chronić nie jedynie naszą firmę, lecz również i Klientów, jacy dostają wysoką ochronę ubezpieczeniową w sytuacji wypadku bądź kolizji. Z ogromną dumą możemy pochwalić się również dobrymi rozwiązaniami, jakie pozwoliły nam wyraźnie zmniejszyć formalności powiązane z wypożyczaniem. Wynajęcie samochodu nie będzie musiało być z tego powodu ani drogie ani także zbytnio trudne.

wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Solec Kujawski tanio

Podstawą sukcesu naszej firmy w branży jest nie jedynie stawianie na profesjonalnych konsultantów oraz ciągłe powiększanie floty samochodów. Jest to przede wszystkim duże nastawianie na satysfakcję naszych Klientów oraz jako jedyna wypożyczalnia możemy gwarantować satysfakcję z usług. Tą misją stało się stworzenie firmy bezpiecznej, z dogodnymi usługami, dużym wyborem aut oraz niskimi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Solcu Kujawskim to pojazdy w idealnym stanie technicznym jak i usługi, jakie da się dopasować do preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Solec Kujawski tanio

Cennik wynajmu samochodu w Solcu Kujawskim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Solec Kujawski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Solec Kujawski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Solec Kujawski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Solec Kujawski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Solec Kujawski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Solec Kujawski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Solec Kujawski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Solec Kujawski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSolec Kujawski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSolec Kujawski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Solec Kujawski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Solec Kujawski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Solec KujawskiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©