wypożyczalnia samochodów Opole +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Opolu

wynajem samochodów Opole

Wybierz miasto

wynajem samochodów Opole
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Opole tanio

Wypożyczalnia samochodów Opole - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Opole

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystając z oferty wypożyczalni samochodów za każdym razem należeć mieć gwarancję, że wypożyczalnia jest nowoczesna i uczciwa, co ma przełożenie naturalnie na bezpieczne warunki wynajmowania. Tego typu obaw bez wątpienia nie trzeba będzie mieć w przypadku naszej wypożyczalni, która będzie mogła poszczycić się ogromnym doświadczeniem, pokaźną flotą aut, a i przystępnymi cenami. Przy tym możemy zapewnić Państwa, że mała cena nie odbywa się tutaj kosztem naszych Klientów. W własnej flocie samochodowej mamy samochody jedynie w doskonałym stanie technicznym, o jakie regularnie troszczymy się oraz jakie dostarczamy Państwu również solidnie wysprzątane i naturalnie zatankowane pod korek. Nasza wypożyczalnia samochodów w Opolu to miejsce, jakiemu absolutnie można zaufać i która sprawia, że wynajem samochodów staje się prostszy niż komukolwiek może się wydawać. Jest to osiągalne w głównej mierze dzięki naszej wielkiej elastyczności, która ma przełożenie na dużą swobodę powiązaną z czasem wynajmu. Nieważne czy chcą Państwo samochodów jedynie na jedną dobę, czy także potrzebują korzystać z niego przez wiele tygodni. W dowolnym przypadku cena będzie konkurencyjna i dopasowana do indywidualnych wymagań. Wynajem samochodów w Opolu dedykowany jest tak naprawdę do każdej osoby, a więc zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Naprawdę chcemy, żeby zaoferować wszystkim Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ma to przełożenie nie jedynie na dobry stan techniczny aut, jednak również i na przejrzyste umowy, jakich podpisanie nie wymaga przejścia przez gąszcz formalności. Jesteśmy pewni tego, że ta oferta sprosta Państwa wymaganiom.

Wynajem samochodów Opole - Speedy Car

Dlaczego warto Przed wyborem danej wypożyczalni samochodów każdy chce taką wypożyczalnię skrupulatnie ocenić, żeby otrzymać pewność dokonania dobrego wyboru. W tym przypadku wynajem aut w Opolu będzie konkurencyjny nie jedynie z powodu atrakcyjnej oferty cenowej, która bez wątpienia jest naprawdę konkurencyjna na rynku. To bowiem samochody, o jakie należycie troszczymy się pod każdym kątem. Często sprawdzamy stan technicznych naszych samochodów i dokonujemy wszelkich wymaganych napraw, naturalnie korzystając z dobrych jakościowo części i z usług najdoskonalszych na rynku warsztatów. Dbając o Państwa wygodę nasze pojazdy są również skrupulatnie sprzątane. Schludne i przytulne wnętrze bez wątpienia poprawia komfort każdej podróży pojazdem. Nasza odpowiednia polityka umożliwiła nam również ułatwić sam wynajem do granic możliwości. Tym samym wypożyczalnia samochodów w Opolu za niską cenę oferuje wszystkie samochody i nie utrudnia Klientom korzystania z nich. Trzeba jedynie tylko kilka małych formalności, żeby cieszyć się wypożyczonym pojazdem. Wszystkie umowy szykowane są w taki sposób, żeby były jak najlepiej przejrzyste dla naszych Klientów i nie pozostawiały jakichkolwiek wątpliwości. To właśnie dzięki tego typu elementom jesteśmy dzisiaj tak konkurencyjną wypożyczalnią na rynku. Szybko dobieramy usługi do preferencji Klientów, stawiamy na pełne ubezpieczenia wszystkich aut, a i mamy w ofercie samochody z różnorodnych segmentów. Z tego powodu jesteśmy w stanie spełniać potrzeby związane z wielkością aut, ich wyposażeniem bądź typem jednostki napędowej, co dla wielu osób naprawdę ma duże znaczenie.

wypożyczalnia samochodów Opole tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Opole tanio

Od samego początku funkcjonowania nasza wypożyczalnia aut w Opolu postawiła przed sobą kilka ważnych celów, jakich ciągła realizacja umożliwiła nam zaliczać ogromne sukcesy na rynku. Nastawienie na preferencje Klienta, gwarantowanie bezpieczeństwa oraz prostoty umów są właśnie naszą misją, którą wykonujemy naprawdę skrupulatnie. Co więcej nasza wypożyczalnia to również najtańsza wypożyczalnia samochodów w (miasto), miejsce bezpieczne i sprawdzone, w jakim każdy naprawdę ekspresowo może wynająć samochód i cieszyć się swobodą podróży

Cennik

Wynajem samochodów Opole tanio

Cennik wynajmu samochodu w Opolu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Opole Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Opole Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Opole Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Opole Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Opole tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Opole Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Opole Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Opole Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Opole Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Opole Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Opole Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOpole Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOpole Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Opole Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Opole tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: OpolePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©