wypożyczalnia samochodów Lipno +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Lipnie

wynajem samochodów Lipno

Wybierz miasto

wynajem samochodów Lipno
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Lipno tanio

Wypożyczalnia samochodów Lipno - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Lipno

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

By naprawdę cieszyć się możliwościami wypożyczonego samochodu absolutnie nie wystarczy wyjątkowo mała cena usług. Tu niesamowicie ważne staje się bowiem także to, by auta były w jak najlepszym stanie technicznym, a i oczywiście, aby były schludne w środku oraz oferowały dobry komfort. Wiele wypożyczalni niestety nie przykłada należytej uwagi do tej kwestii. Pojazdy w marnym stanie technicznym, często nawet naprawdę zdezelowane, są naturalnie mało wygodne, ale przy tym stwarzają realne zagrożenie na drodze, zmniejszając tym samym nasze bezpieczeństwo. Wykorzystując wynajem samochodów w Lipnie wykonywany przez naszą firmę, nie będzie się trzeba tym przejmować. Jako prawdziwi profesjonaliści w branży potrafimy zaoferować najwyższej klasy usługi, ale w konkurencyjnych cenach. Od samego początku chcieliśmy, aby ta wypożyczalnia samochodów w Lipnie bardzo znacząco wyróżniała się na lokalnym rynku, gwarantując komfort, bezpieczeństwo oraz przystępny cennik. Nie chcemy nikogo faworyzować, a więc niesamowicie przystępny cenowo staje się wynajem długoterminowy, ale też i krótkoterminowy, z jakiego szczególnie chętnie chcą korzystać osoby prywatne. Zdajemy sobie też świetnie sprawę z faktu, jak uciążliwe mogą być formalności związane z wynajmem. Tylko ta wypożyczalnia aut w Lipnie wyraźnie ograniczyła owe formalności sprawiając, iż wynajem może się stać prosty oraz szybki, umożliwiając na korzystanie z samochodu kiedy tylko potrzebujemy. Nasza oferta kierowana jest tak do osób prywatnych, ale też do biznesmenów. Niezależnie która forma wynajmu Państwa zainteresuje, u nas za każdym razem usługi będą niedrogie oraz bezpieczne.

Wynajem samochodów Lipno - Speedy Car

Dlaczego warto Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, iż przez zdarzenia losowe niestety często samochody mogą zawieść nas właśnie w sytuacji, gdy to najmocniej ich będziemy potrzebować. Na naprawianie będzie mogło już nie być czasu, natomiast i nie zawsze jesteśmy w stanie pożyczyć auto od członka rodziny bądź też znajomych. U nas z pomocą przychodzi wynajem aut w Lipnie wykonywany przez naszą firmę, jaki sprosta wszystkim oczekiwaniom oraz z pewnością nie spustoszy portfela. Jest mnóstwo powodów, dla których opłaca się skorzystać z tych usług. Do tych najważniejszych trzeba zaliczyć nie jedynie atrakcyjną cenę. Ta bowiem często będzie mogła świadczyć o słabym stanie technicznym wynajmowanych aut, ale nie w naszym przypadku. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Lipnie za niską cenę oraz bezpiecznie wykonuje wszystkie usługi. Naprawdę dbamy o nasze auta znajdujące się w naszej flocie. Dowolna zauważona awaria jest natychmiastowo naprawiana, a do tego auta nieustannie przechodzą pełne badania techniczne. Z tego powodu nasi Klienci oczywiście otrzymują oraz płacą za auta świetnie naszykowane do jazdy, które nie zawiodą nawet na długich trasach. Dobry poziom bezpieczeństwa związany jest też z posiadaniem dużych pakietów ubezpieczeniowych. Te chronią nie jedynie naszą firmę, ale też i Klientów, jacy dostają pełną ochronę ubezpieczeniową w razie zdarzenia drogowego bądź kolizji. Z ogromną przyjemnością możemy pochwalić się też profesjonalnymi rozwiązaniami, które umożliwiły nam wyraźnie zmniejszyć formalności związane z wypożyczaniem. Wypożyczenia auta nie musi być z tego powodu ani kosztowne, ani też nadmiernie trudne.

wypożyczalnia samochodów Lipno tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Lipno tanio

Kluczem do sukcesu naszej wypożyczalni w branży staje się nie jedynie stawianie na profesjonalnych konsultantów oraz stałe powiększanie floty aut. Jest to przede wszystkim ogromne nastawianie na zadowolenie naszych Klientów oraz jako jedyna wypożyczalnia możemy gwarantować satysfakcję z usług. Naszą misją stało się stworzenie wypożyczalni bezpiecznej, z elastycznymi usługami, szerokim wyborem pojazdów oraz atrakcyjnymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Lipnie to auta w doskonałym stanie technicznym oraz usługi, które da się dobrać do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Lipno tanio

Cennik wynajmu samochodu w Lipnie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lipno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lipno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lipno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lipno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lipno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lipno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lipno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lipno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lipno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lipno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lipno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLipno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLipno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lipno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Lipno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: LipnoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©