wypożyczalnia samochodów Kluczbork +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kluczborku

wynajem samochodów Kluczbork

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kluczbork
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kluczbork tanio

Wypożyczalnia samochodów Kluczbork - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kluczbork

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystając z oferty wypożyczalni aut zawsze należeć dostać gwarancję, iż wypożyczalnia jest nowoczesna oraz uczciwa, co ma przełożenie oczywiście na bezpieczne warunki wynajmowania. Tego rodzaju obaw na pewno nie trzeba będzie mieć przy wyborze naszej wypożyczalni, która będzie mogła poszczycić się pokaźnym doświadczeniem, dużą flotą aut, jak i przystępnymi cenami. Przy tym jesteśmy w stanie zapewnić Was, iż mała cena nie odbywa się tu kosztem naszych Klientów. W swojej flocie samochodowej posiadamy pojazdy tylko w bardzo dobrym stanie technicznym, o które regularnie troszczymy się i które dostarczamy Państwu również solidnie wysprzątane oraz oczywiście zatankowane do pełna. Nasza wypożyczalnia samochodów w Kluczborku to miejsce, jakiemu absolutnie można ufać oraz która sprawia, iż wynajem aut jest prostszy niż komukolwiek może się wydawać. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki naszej dużej elastyczności, która ma przełożenie na ogromną swobodę powiązaną z okresem wypożyczania. Nie ma znaczenia czy chcą Państwo aut tylko na jedną dobę, lub także chcą korzystać z niego przez wiele tygodni. W dowolnym przypadku cena będzie atrakcyjna oraz dopasowana do konkretnych potrzeb. Wynajem samochodów w Kluczborku dedykowany będzie tak naprawdę do każdego, a więc tak do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców Bardzo staramy się, żeby zagwarantować wszystkim Klientom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Przekłada się to nie jedynie na idealny stan techniczny aut, ale również i na zrozumiałe umowy, których podpisanie nie wymaga przebrnięcia przez gąszcz formalności. Jesteśmy przekonani o tym, iż ta propozycja sprosta Państwa wymaganiom.

Wynajem samochodów Kluczbork - Speedy Car

Dlaczego warto Przed wybraniem danej wypożyczalni aut każdy chce tego typu wypożyczalnię dokładnie ocenić, żeby mieć gwarancję dokonania dobrego wyboru. W tym przypadku wynajem aut w Kluczborku staje się atrakcyjny nie jedynie z powodu niewielkiej ceny, która bez wątpienia będzie naprawdę atrakcyjna na rynku. To bowiem auta, o które należycie troszczymy się pod każdym kątem. Często analizujemy stan technicznych naszych aut oraz dokonujemy wszystkich wymaganych napraw, zawsze korzystając z doskonałych jakościowo części oraz z oferty najdoskonalszych na rynku warsztatów. Troszcząc się o Państwa wygodę nasze auta są również dokładnie sprzątane. Schludne oraz przytulne wnętrze z całą pewnością zwiększa komfort każdej podróży pojazdem. Nasza odpowiednia polityka umożliwiła nam również ułatwić cały wynajem do granic możliwości. Tym samym wypożyczalnia samochodów w Kluczborku tanio oferuje wszystkie samochody oraz nie próbuje utrudniać Klientom użytkowania nich. Wystarczy jedynie tylko parę drobnych formalności, żeby cieszyć się wynajętym pojazdem. Wszystkie umowy szykowane są tak, żeby były jak najlepiej zrozumiałe dla naszych Klientów oraz nie pozostawiały jakichkolwiek wątpliwości. To właśnie dzięki takim elementom staliśmy się dzisiaj tak konkurencyjną firmą na rynku. Sprawnie dobieramy wynajem do wymagań Klientów, stawiamy na pełne ubezpieczenia oferowanych aut, jak i mamy w ofercie samochody z wielu klas. Tym samym potrafimy spełniać potrzeby związane z wielkością aut, ich wyposażeniem lub typem silnika, co dla licznych osób naprawdę ma ogromne znaczenie.

wypożyczalnia samochodów Kluczbork tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kluczbork tanio

Już na starcie istnienia nasza wypożyczalnia aut w Kluczborku ustawiła przed sobą parę istotnych celów, których nieustanna realizacja umożliwiła nam zaliczać spektakularne sukcesy na rynku. Ukierunkowanie się na wymagania naszych Klientów, zapewnianie bezpieczeństwa jak i prostoty umów są dokładnie naszą misją, którą wykonujemy naprawdę skrupulatnie. Co więcej nasza wypożyczalnia to również najtańsza wypożyczalnia samochodów w (miasto), miejsce bezpieczne oraz sprawdzone, w którym każdy naprawdę szybko może wypożyczyć pojazd oraz cieszyć się swobodą podróży

Cennik

Wynajem samochodów Kluczbork tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kluczborku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kluczbork Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kluczbork Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kluczbork Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kluczbork Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kluczbork tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kluczbork Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kluczbork Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kluczbork Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kluczbork Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kluczbork Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kluczbork Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKluczbork Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKluczbork Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kluczbork Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kluczbork tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KluczborkPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©