Wypożyczalnia samochodów Inowrocław - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Inowrocław +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Inowrocławiu

wynajem samochodów Inowrocław

Wybierz miasto

wynajem samochodów Inowrocław
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Inowrocław tanio

Wypożyczalnia samochodów Inowrocław - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Inowrocław

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby w pełni cieszyć się możliwościami wypożyczonego pojazdu absolutnie nie wystarczy wyjątkowo niska cena wynajmu. Tu bardzo istotne jest bowiem też to, żeby pojazdy były w możliwie najlepszym stanie technicznym, jak i oczywiście, żeby były czyste we wnętrzu oraz zapewniały wysoki komfort. Sporo wypożyczalni na nieszczęście nie przykłada dużej uwagi do tego elementu. Samochody w złym stanie technicznym, często również poważnie zdezelowane, są naturalnie mało komfortowe, ale przy tym stwarzają realne ryzyko na drodze, zmniejszając tym samym nasze bezpieczeństwo. Wybierając wynajem samochodów w Inowrocławiu wykonywany przez naszą firmę, nie będzie się trzeba tym przejmować. Jako prawdziwi fachowcy w branży jesteśmy w stanie zapewnić najlepszej klasy wynajem, ale w przystępnych ofertach cenowych. Od samego startu pragneliśmy, żeby ta wypożyczalnia samochodów w Inowrocławiu bardzo znacząco wyróżniała się na tutejszym rynku, oferując komfort, bezpieczeństwo oraz konkurencyjny cennik. Nie chcemy nikogo wyróżniać przez co bardzo konkurencyjny cenowo jest wynajem długoterminowy, lecz też i na krótki czas z jakiego bardzo chętnie korzystają osoby prywatne. Zdajemy sobie również doskonale sprawę z faktu, jak uciążliwe potrafią być formalności powiązane z wynajmowaniem. Tylko ta wypożyczalnia aut w Inowrocławiu w znacznym stopniu zmniejszyła owe formalności sprawiając, iż wynajem może się stać łatwy oraz ekspresowy, pozwalając na korzystanie z auta kiedy tylko chcemy. Ta oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, ale też do biznesmenów. Niezależnie która forma wynajmu Was zainteresuje, w naszej firmie zawsze usługi będą tanie oraz bezpieczne.

Wynajem samochodów Inowrocław - Speedy Car

Dlaczego warto Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, iż przez zdarzenia losowe na nieszczęście często auta zawodzą nas właśnie wtedy, kiedy to najbardziej ich będziemy potrzebować. Na naprawę może już nie być wolnego czasu, natomiast i nie zawsze możemy wziąć samochód od rodziny lub też znajomych. Tu ze wsparciem przychodzi wynajem aut w Inowrocławiu wykonywany przez naszą firmę, który sprosta wszystkim oczekiwaniom oraz na pewno nie opróżni portfela. Jest wiele powodów, dla których opłaca się skorzystać z naszych usług. Do tych najistotniejszych trzeba zaliczyć nie tylko atrakcyjną cenę. Ta bowiem często będzie mogła świadczyć o złym stanie technicznym wypożyczanych pojazdów, ale nie w tym przypadku. Fachowa wypożyczalnia samochodów w Inowrocławiu za niską cenę oraz bezpiecznie wykonuje swoje usługi. Naprawdę troszczymy się o nasze pojazdy będące w naszej flocie. Dowolna znaleziona awaria jest natychmiast naprawiana, a do tego auta regularnie przechodzą pełne przeglądy techniczne. Z tego powodu nasi Klienci oczywiście dostają oraz płacą za pojazdy wspaniale przygotowane do podróży, jakie nie zawiodą nawet na długich trasach. Wysoki poziom bezpieczeństwa związany jest też z posiadaniem dużych pakietów ubezpieczeniowych. Te mogą chronić nie tylko naszą firmę, lecz też i Klientów, jacy dostają wysoką ochronę ubezpieczeniową w razie zdarzenia drogowego lub stłuczki Z wielką dumą możemy pochwalić się też dobrymi rozwiązaniami, jakie pozwoliły nam w znacznym stopniu ograniczyć formalności powiązane z wynajmowaniem. Wynajęcie samochodu nie musi być więc ani kosztowne, ani również zbytnio trudne.

wypożyczalnia samochodów Inowrocław tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Inowrocław tanio

Podstawą sukcesu naszej firmy w branży staje się nie tylko stawianie na fachowych konsultantów oraz nieustanne powiększanie floty aut. To przede wszystkim ogromne nastawianie na satysfakcję naszych Klientów oraz jako jedyna wypożyczalnia możemy gwarantować zadowolenie z wynajmu. Tą misją było utworzenie firmy bezpiecznej, z elastycznymi usługami, dużym wyborem pojazdów oraz małymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Inowrocławiu to auta w idealnym stanie technicznym oraz usługi, jakie da się dopasować do wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Inowrocław tanio

Cennik wynajmu samochodu w Inowrocławiu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Inowrocław Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Inowrocław Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Inowrocław Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Inowrocław Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Inowrocław tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Inowrocław Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Inowrocław Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Inowrocław Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Inowrocław Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Inowrocław Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Inowrocław Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikInowrocław Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikInowrocław Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Inowrocław Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Inowrocław tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: InowrocławPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©