Wypożyczalnia samochodów Grudziądz - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Grudziądz +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Grudziądzu

wynajem samochodów Grudziądz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Grudziądz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Grudziądz tanio

Wypożyczalnia samochodów Grudziądz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Grudziądz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby maksymalnie cieszyć się zaletami wypożyczonego samochodu zdecydowanie nie wystarczy wyjątkowo mała cena usług. Tu naprawdę ważne staje się bowiem dodatkowo to, by samochody były w jak najlepszym stanie technicznym, jak i naturalnie, aby były czyste w środku oraz gwarantowały dobry komfort. Wiele wypożyczalni niestety nie przykłada dużej uwagi do tego elementu. Samochody w niedostatecznym stanie technicznym, nierzadko nawet poważnie zdezelowane, są naturalnie mało wygodne, jednak przy tym stwarzają prawdziwe zagrożenie na drodze, zmniejszając z tego powodu nasze bezpieczeństwo. Wykorzystując wynajem samochodów w Grudziądzu wykonywany przez naszą firmę, nie będzie się trzeba tym martwić Jako prawdziwi fachowcy na rynku potrafimy zagwarantować najlepszej klasy wynajem, jednak w przystępnych cenach. Od samego startu chcieliśmy, aby nasza wypożyczalnia samochodów w Grudziądzu naprawdę znacząco wyróżniała się na tutejszym rynku, zapewniając komfort, bezpieczeństwo oraz konkurencyjny cennik. Nie staramy się nikogo faworyzować, przez co naprawdę konkurencyjny cenowo staje się wynajem długoterminowy, jednak też i na krótki czas z jakiego bardzo chętnie chcą korzystać osoby prywatne. Zdajemy sobie również świetnie sprawę z tego, jak uciążliwe potrafią być formalności związane z wynajmem. Wyłącznie nasza wypożyczalnia aut w Grudziądzu wyraźnie zmniejszyła owe formalności sprawiając, iż wynajem może się stać łatwy oraz ekspresowy, pozwalając na korzystanie z pojazdu kiedy tylko chcemy. Ta propozycja kierowana jest zarówno do prywatnych klientów ale też do przedsiębiorców. Niezależnie która forma wynajmu Państwa interesuje, w naszej firmie za każdym razem usługi będą niedrogie oraz bezpieczne.

Wynajem samochodów Grudziądz - Speedy Car

Dlaczego warto Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż przez wydarzenia nieprzewidziane niestety nierzadko auta mogą zawieść nas właśnie wtedy, kiedy to najbardziej ich potrzebujemy. Na naprawianie może już nie być czasu, a i nie zawsze możemy pożyczyć pojazd od rodziny bądź też znajomych. W naszej firmie ze wsparciem przychodzi wynajem aut w Grudziądzu wykonywany przez naszą firmę, jaki sprosta wszystkim wymaganiom oraz bez wątpienia nie spustoszy portfela. Istnieje mnóstwo powodów, dla których opłaca się skorzystać z tych usług. Do tych najistotniejszych należy zaliczyć nie jedynie małą cenę. Ta bowiem nierzadko może świadczyć o złym stanie technicznym wypożyczanych aut, jednak nie w tym przypadku. Fachowa wypożyczalnia samochodów w Grudziądzu za niską cenę oraz bezpiecznie realizuje swoje usługi. Bardzo troszczymy się o nasze samochody obecne w naszej flocie. Każda zauważona awaria jest natychmiast usuwana, a przy tym pojazdy nieustannie przechodzą profesjonalne badania techniczne. Z tego powodu nasi Klienci naturalnie dostają oraz płacą za samochody świetnie naszykowane do podróży, jakie nie zawiodą nawet na dłuższych trasach. Dobry poziom bezpieczeństwa powiązany jest też z posiadaniem pełnych polis ubezpieczeniowych. Te chronią nie jedynie naszą firmę, jednak też i Klientów, którzy posiadają wysoką ochronę ubezpieczeniową w razie zdarzenia drogowego bądź stłuczki Z wielką przyjemnością chcemy pochwalić się też nowoczesnymi rozwiązaniami, jakie pozwoliły nam wyraźnie ograniczyć formalności związane z wynajmem. Wypożyczenia auta nie musi być więc ani drogie ani też nadmiernie trudne.

wypożyczalnia samochodów Grudziądz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Grudziądz tanio

Podstawą sukcesu naszej firmy na rynku staje się nie jedynie stawianie na fachowych konsultantów oraz ciągłe powiększanie floty aut. To przede wszystkim ogromne nastawianie na zadowolenie wszystkich Klientów oraz jako jedyna wypożyczalnia chcemy zapewniać zadowolenie z usług. Naszą misją stało się utworzenie firmy bezpiecznej, z elastycznymi usługami, ogromnym wyborem aut oraz małymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Grudziądzu to pojazdy w doskonałym stanie technicznym oraz usługi, jakie da się dobrać do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Grudziądz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Grudziądzu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Grudziądz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Grudziądz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Grudziądz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Grudziądz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Grudziądz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Grudziądz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Grudziądz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Grudziądz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Grudziądz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Grudziądz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Grudziądz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikGrudziądz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikGrudziądz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Grudziądz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Grudziądz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: GrudziądzPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©