Wypożyczalnia samochodów Chełmno - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Chełmno +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Chełmnie

wynajem samochodów Chełmno

Wybierz miasto

wynajem samochodów Chełmno
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Chełmno tanio

Wypożyczalnia samochodów Chełmno - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Chełmno

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby w pełni cieszyć się możliwościami wynajętego pojazdu absolutnie nie wystarczy bardzo mała cena wynajmu. Tu niesamowicie istotne jest bowiem dodatkowo to, by auta były w jak najlepszym stanie technicznym, jak i oczywiście, żeby były czyste we wnętrzu i zapewniały dobry komfort. Dużo wypożyczalni niestety nie przykłada odpowiedniej uwagi do tego elementu. Pojazdy w złym stanie technicznym, nierzadko nawet mocno zdezelowane, są oczywiście mało wygodne, lecz przy tym stwarzają prawdziwe zagrożenie na drodze, zmniejszając tym samym nasze bezpieczeństwo. Wykorzystując wynajem samochodów w Chełmnie realizowany przez naszą wypożyczalnię, nie będzie się trzeba tym martwić Jako prawdziwi fachowcy w branży potrafimy zaoferować najlepszej klasy wynajem, lecz w konkurencyjnych ofertach cenowych. Od samego startu pragneliśmy, żeby ta wypożyczalnia samochodów w Chełmnie naprawdę wyraźnie wyróżniała się na tutejszym rynku, oferując komfort, bezpieczeństwo oraz konkurencyjny cennik. Nie chcemy nikogo faworyzować, przez co niesamowicie konkurencyjny cenowo jest wynajem długoterminowy, ale również i krótkoterminowy, z jakiego szczególnie chętnie korzystają osoby prywatne. Zdajemy sobie także świetnie sprawę z faktu, jak uciążliwe mogą być formalności powiązane z wynajmowaniem. Jedynie ta wypożyczalnia aut w Chełmnie wyraźnie zmniejszyła te formalności sprawiając, iż wynajem staje się łatwy i szybki, umożliwiając na korzystanie z auta kiedy tylko potrzebujemy. Nasza oferta kierowana jest tak do prywatnych klientów jak i do przedsiębiorców. Niezależnie która forma wypożyczania Was interesuje, u nas za każdym razem usługi pozostaną tanie i bezpieczne.

Wynajem samochodów Chełmno - Speedy Car

Dlaczego warto Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż przez przypadki nieprzewidziane niestety nierzadko auta mogą zawieść nas dokładnie w sytuacji, gdy to najmocniej ich będziemy potrzebować. Na serwis będzie mogło już nie być wolnego czasu, natomiast i nie za każdym razem jesteśmy w stanie pożyczyć pojazd od rodziny lub też znajomych. U nas ze wsparciem przychodzi wynajem aut w Chełmnie realizowany przez naszą wypożyczalnię, który sprosta wszelkim wymaganiom i na pewno nie opróżni portfela. Istnieje mnóstwo powodów, dla jakich opłaca się skorzystać z tych możliwości. Do takich najistotniejszych można zaliczyć nie jedynie niewielką cenę. Ta bowiem nierzadko może świadczyć o marnym stanie technicznym wypożyczanych pojazdów, lecz nie w tym przypadku. Fachowa wypożyczalnia samochodów w Chełmnie za niską cenę i bezpiecznie wykonuje wszystkie usługi. Niesamowicie troszczymy się o wszystkie auta będące w naszej flocie. Każda znaleziona usterka jest od razu naprawiana, a przy tym auta nieustannie przechodzą pełne badania techniczne. Dzięki temu nasi Klienci oczywiście dostają i płacą za auta wspaniale naszykowane do jazdy, które nie zawiodą nawet na dłuższych trasach. Dobry poziom bezpieczeństwa związany jest również z posiadaniem pełnych polis ubezpieczeniowych. Te chronią nie jedynie naszą wypożyczalnię, ale również i Klientów, jacy dostają odpowiednią ochronę ubezpieczeniową w sytuacji wypadku lub stłuczki Z wielką przyjemnością chcemy pochwalić się również profesjonalnymi rozwiązaniami, które pozwoliły nam wyraźnie ograniczyć formalności powiązane z wypożyczaniem. Wynajęcie pojazdu nie musi być więc ani kosztowne, ani też zbytnio skomplikowane.

wypożyczalnia samochodów Chełmno tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Chełmno tanio

Kluczem do sukcesu naszej firmy w branży jest nie jedynie stawianie na fachowych konsultantów i nieustanne rozbudowywanie floty pojazdów. To w głównej mierze pełne nastawianie na satysfakcję naszych Klientów i jako jedyna firma chcemy gwarantować zadowolenie z wynajmu. Naszą misją stało się stworzenie firmy bezpiecznej, z elastycznymi usługami, szerokim wyborem samochodów i atrakcyjnymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Chełmnie to auta w świetnym stanie technicznym oraz usługi, które można dobrać do preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Chełmno tanio

Cennik wynajmu samochodu w Chełmnie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Chełmno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Chełmno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Chełmno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Chełmno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełmno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Chełmno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełmno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Chełmno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Chełmno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Chełmno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Chełmno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikChełmno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikChełmno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Chełmno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Chełmno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ChełmnoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©