wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Bydgoszczy

wynajem samochodów Bydgoszcz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Bydgoszcz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Bydgoszcz tanio

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

By naprawdę cieszyć się możliwościami wynajętego auta absolutnie nie wystarczy bardzo niska cena wynajmu. Tutaj niesamowicie istotne jest bowiem dodatkowo to, żeby samochody były w jak najlepszym stanie technicznym, a i naturalnie, żeby były schludne we wnętrzu i gwarantowały dobry komfort. Wiele wypożyczalni na nieszczęście nie przykłada odpowiedniej uwagi do tej kwestii. Auta w marnym stanie technicznym, nierzadko również poważnie zdezelowane, są naturalnie mało komfortowe, lecz przy tym stwarzają realne zagrożenie na drodze, zmniejszając z tego powodu nasze bezpieczeństwo. Wykorzystując wynajem samochodów w Bydgoszczy realizowany przez naszą wypożyczalnię, nie będzie się należało tym przejmować. Jako prawdziwi fachowcy na rynku możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, lecz w atrakcyjnych ofertach cenowych. Od samego początku chcieliśmy, żeby ta wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy bardzo wyraźnie wyróżniała się na lokalnym rynku, zapewniając wygodę, bezpieczeństwo i przystępny cennik. Nie chcemy nikogo wyróżniać a więc niesamowicie przystępny cenowo jest wynajem długoterminowy, lecz także i krótkoterminowy, z którego szczególnie chętnie korzystają osoby prywatne. Zdajemy sobie też doskonale sprawę z tego, jak nieprzyjemne potrafią być formalności związane z wynajmem. Jedynie ta wypożyczalnia aut w Bydgoszczy w znacznym stopniu zmniejszyła te formalności sprawiając, że wynajem może się stać łatwy i szybki, umożliwiając na używanie pojazdu kiedy tylko potrzebujemy. Nasza oferta kierowana jest tak do prywatnych klientów ale też do przedsiębiorców. Niezależnie jaka forma wypożyczania Was interesuje, w naszej firmie nieustannie usługi pozostaną niedrogie i bezpieczne.

Wynajem samochodów Bydgoszcz - Speedy Car

Dlaczego warto Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że przez zdarzenia nieprzewidziane na nieszczęście nierzadko auta zawodzą nas właśnie w sytuacji, jak to najmocniej ich potrzebujemy. Na serwis może już nie być czasu, a i nie za każdym razem możemy wziąć pojazd od rodziny bądź też znajomych. Tutaj z pomocą przychodzi wynajem aut w Bydgoszczy realizowany przez naszą wypożyczalnię, który sprosta wszystkim wymaganiom i bez wątpienia nie opróżni portfela. Jest sporo powodów, dla których opłaca się skorzystać z tych możliwości. Do tych najistotniejszych należy zaliczyć nie jedynie niewielką cenę. Ta bowiem nierzadko będzie mogła świadczyć o marnym stanie technicznym wypożyczanych pojazdów, lecz nie w tym przypadku. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy za niską cenę i bezpiecznie realizuje swoje usługi. Niesamowicie troszczymy się o nasze samochody obecne w naszej flocie. Każda wykryta usterka jest natychmiast naprawiana, a przy tym pojazdy regularnie przechodzą profesjonalne przeglądy techniczne. Dzięki temu nasi Klienci oczywiście otrzymują i płacą za samochody świetnie naszykowane do podróży, które nie zawiodą nawet na długich trasach. Wysoki poziom bezpieczeństwa związany jest także z wykupowaniem dużych pakietów ubezpieczeniowych. Te mogą chronić nie jedynie naszą wypożyczalnię, lecz także i Klientów, jacy dostają odpowiednią ochronę ubezpieczeniową w razie zdarzenia drogowego bądź kolizji. Z ogromną przyjemnością chcemy pochwalić się także dobrymi rozwiązaniami, które umożliwiły nam w znacznym stopniu zmniejszyć formalności związane z wypożyczaniem. Wypożyczenia pojazdu nie musi być więc ani kosztowne, ani też zbytnio trudne.

wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Bydgoszcz tanio

Kluczem do sukcesu naszej firmy na rynku staje się nie jedynie stawianie na fachowych pracowników i nieustanne powiększanie floty aut. Jest to przede wszystkim duże nastawianie na zadowolenie wszystkich Klientów i jako jedyna wypożyczalnia chcemy zapewniać satysfakcję z wynajmu. Tą misją stało się stworzenie firmy bezpiecznej, z dogodnymi usługami, dużym wyborem pojazdów i małymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczyto pojazdy w świetnym stanie technicznym i usługi, które da się dopasować do preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Bydgoszcz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Bydgoszczy(ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bydgoszcz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bydgoszcz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bydgoszcz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bydgoszcz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bydgoszcz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bydgoszcz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bydgoszcz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bydgoszcz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBydgoszcz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBydgoszcz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bydgoszcz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Bydgoszcz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: BydgoszczPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©