wypożyczalnia samochodów Brodnica +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Brodnicy

wynajem samochodów Brodnica

Wybierz miasto

wynajem samochodów Brodnica
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Brodnica tanio

Wypożyczalnia samochodów Brodnica - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Brodnica

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Aby naprawdę cieszyć się zaletami wypożyczonego pojazdu absolutnie nie wystarczy bardzo niska cena wynajmu. Tu naprawdę istotne jest bowiem też to, aby auta były w jak najlepszym stanie technicznym, jak i oczywiście, żeby były czyste we wnętrzu i gwarantowały duży komfort. Wiele wypożyczalni na nieszczęście nie przykłada odpowiedniej uwagi do tego elementu. Samochody w marnym stanie technicznym, nierzadko także poważnie zdezelowane, są naturalnie mało komfortowe, ale jednocześnie stwarzają realne ryzyko na drodze, pomniejszając tym samym nasze bezpieczeństwo. Wykorzystując wynajem samochodów w Brodnicy wykonywany przez naszą firmę, nie będzie się należało tym przejmować. Jako świetni profesjonaliści na rynku jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy usługi, ale w przystępnych cenach. Od samego startu chcieliśmy, żeby nasza wypożyczalnia samochodów w Brodnicy bardzo wyraźnie wyróżniała się na tutejszym rynku, zapewniając wygodę, bezpieczeństwo oraz konkurencyjny cennik. Nie chcemy nikogo faworyzować, a więc naprawdę konkurencyjny cenowo jest wynajem długoterminowy, lecz także i na krótki czas z jakiego szczególnie chętnie chcą korzystać osoby prywatne. Zdajemy sobie także doskonale sprawę z faktu, jak uciążliwe potrafią być formalności związane z wynajmem. Jedynie nasza wypożyczalnia aut w Brodnicy w znacznym stopniu ograniczyła te formalności sprawiając, że wynajem może się stać prosty i ekspresowy, pozwalając na korzystanie z auta kiedy tylko potrzebujemy. Nasza propozycja kierowana jest tak do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Niezależnie jaka forma wynajmu Was zainteresuje, w naszej firmie nieustannie usługi będą niedrogie i bezpieczne.

Wynajem samochodów Brodnica - Speedy Car

Dlaczego warto Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że przez wydarzenia losowe na nieszczęście nierzadko samochody zawodzą nas dokładnie wtedy, jak to najmocniej ich potrzebujemy. Na naprawę może już nie być wolnego czasu, a i nie zawsze możemy pożyczyć samochód od rodziny lub też znajomych. U nas z pomocą przychodzi wynajem aut w Brodnicy wykonywany przez naszą firmę, jaki sprosta wszelkim oczekiwaniom i bez wątpienia nie spustoszy portfela. Istnieje wiele powodów, dla których opłaca się skorzystać z tych możliwości. Do tych najważniejszych można zaliczyć nie tylko atrakcyjną cenę. Ta bowiem nierzadko będzie mogła świadczyć o złym stanie technicznym wypożyczanych samochodów, ale nie w naszym przypadku. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Brodnicy tanio i bezpiecznie realizuje swoje usługi. Naprawdę dbamy o nasze auta obecne w naszej flocie. Dowolna zauważona awaria jest natychmiastowo naprawiana, a do tego samochody stale przechodzą profesjonalne badania techniczne. Z tego powodu nasi Klienci oczywiście otrzymują i płacą za auta doskonale naszykowane do jazdy, które nie zawiodą także na długich trasach. Duży poziom bezpieczeństwa powiązany jest także z wykupowaniem dużych polis ubezpieczeniowych. Te chronią nie tylko naszą firmę, lecz także i Klientów, którzy posiadają wysoką ochronę ubezpieczeniową w sytuacji zdarzenia drogowego lub kolizji. Z wielką dumą chcemy pochwalić się także profesjonalnymi rozwiązaniami, które pozwoliły nam w znacznym stopniu ograniczyć formalności związane z wynajmem. Wynajęcie auta nie będzie musiało być więc ani kosztowne, ani też nadmiernie skomplikowane.

wypożyczalnia samochodów Brodnica tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Brodnica tanio

Podstawą sukcesu naszej wypożyczalni na rynku jest nie tylko stawianie na profesjonalnych pracowników i nieustanne rozbudowywanie floty aut. To w głównej mierze duże nastawianie na zadowolenie naszych Klientów i jako jedyna firma chcemy gwarantować zadowolenie z wynajmu. Tą misją stało się stworzenie wypożyczalni bezpiecznej, z dogodnymi usługami, szerokim wyborem aut i atrakcyjnymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Brodnicy to samochody w idealnym stanie technicznym oraz usługi, które można dopasować do wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Brodnica tanio

Cennik wynajmu samochodu w Brodnicy (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Brodnica Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Brodnica Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Brodnica Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Brodnica Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Brodnica tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Brodnica Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Brodnica Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Brodnica Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Brodnica Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Brodnica Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Brodnica Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBrodnica Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBrodnica Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Brodnica Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Brodnica tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: BrodnicaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©