wypożyczalnia samochodów Września +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Września

Najtaniej we Wrześni

wynajem samochodów Września

Wybierz miasto

wynajem samochodów Września
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Września tanio

Wypożyczalnia samochodów Września - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Września

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Użytkowanie wynajętych aut wcale nie musi być kojarzone jedynie z niesłychanie wysokimi cenami usług. Wyszukując najlepszej wypożyczalni blisko siebie trafili Państwo niemal doskonale, bowiem nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów we Wrześni zapewnia nie tylko przystępne ceny, ale też i bardzo profesjonalne podejście, a do tego ogromną wręcz flotę nowoczesnych aut. Nasza firma istnieje już na rynku od wielu lat, stale rozbudowując sieć, a do tego inwestując w nowoczesne auta z różnych segmentów. Dzięki temu każdy nasz Klient dostaje dużą swobodę dla wyboru auta i jego dopasowaniem do indywidualnych wymagań. Tutaj auta zawsze są posprzątane, zatankowane pod korek, jak i w idealnym stanie technicznym, o jaki to niezwykle regularnie dbamy. Nowoczesna i sprawdzona wypożyczalnia samochodów we Wrześni udowadnia, że korzystanie z auta wynajmowanego wcale nie musi być bardzo drogie. Szykujemy naszą ofertę w takiej formie, aby maksymalnie jak tylko się da dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu mogą Państwo w naszej firmie wypożyczać pojazdy na krótszy i naprawdę długi okres czasu, za każdym razem korzystając z atrakcyjnych cen i komfortowych samochodów. Jesteśmy elastyczni i jednocześnie chcemy wyjść naprzeciw wymaganiom Klienta. Bez wątpienia się dogadamy i dobierzemy formę wynajmu do potrzeb. Zachęcamy do sprawdzenia już w tej chwili jak ma być prowadzony profesjonalny wynajem aut we Wrześni. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi zawsze sprostają Państwa oczekiwaniom, niezależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Września - Speedy Car

Dlaczego warto Mamy pełną świadomość tego, że każdy może posiadać inne potrzeby związane z samochodem. Firmy wypożyczają auta do służbowego podróżowania, a niekiedy i do trudnej pracy. Osoby prywatne natomiast potrzebują dostać się w krótkim czasie w dalekie miejsce albo chociażby przetransportować większe rzeczy, z wykorzystaniem samochodu o odpowiedniej wielkości. To podstawowy powód, dla jakiego nasza wypożyczalnia aut we Wrześni jest godna uwagi. Mamy ogromny wybór aut z bardzo różnych segmentów, przez co jesteśmy w stanie zawsze dopasować się do Państwa potrzeb. Niezależnie od wyboru jesteśmy w stanie też zapewnić doskonałą sprawność techniczną pojazdów, o jakie regularnie dbamy, co naturalnie przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ogromnym autem naszej wypożyczalni jest dodatkowo prostota samego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów we Wrześni tanio dostarcza wszystkie auta w pierwszorzędnym stanie, ale równocześnie i ogranicza ilość formalności do absolutnych podstaw. Pokazujemy tym samym, że wypożyczenie samochodu nie musi być drogą wyboistą. Każda chętna osoba może naprawdę ekspresowo skorzystać z wszystkich doskonałych samochodów i cieszyć się dużą swobodą z ich użytkowania. Dodatkowo także chcemy ułatwiać naszym wynajmującym samo oddawanie pojazdów. Jest to możliwe w licznych lokalizacjach, przez co nie trzeba zwracać samochodu w tej samej lokalizacji, w jakim się go wypożyczyło. To dokładnie dzięki tego typu podejściu jesteśmy obecnie firmą niezwykle konkurencyjną, która cieszy się na rynku ogromnym zaufaniem i zapewnia najwyższy poziom wygody jak i bezpieczeństwa związany z pożyczaniem samochodów.

wypożyczalnia samochodów Września tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Września tanio

Nasza misja Osiągnięcie pozycji lidera w branży wynajmowania aut wiązało się głównie z naszym nieustannym dążeniem do zrealizowania celów, jakie postawiliśmy przed sobą w początkach działalności. Naszym zadaniem stale jest naturalnie, aby zapewniać najtańszy wynajem aut we Wrześni. Zawsze stawialiśmy bowiem na zapewnianie bezpieczeństwa, czego efektem jest głównie dbanie o stan techniczny aut. Wynajmowane auta nie są zniszczone, prowadzi się je wygodnie i bezpiecznie, a do tego zawsze trafiają one do wszystkich Klientów w idealnym stanie wizualnym, co czyni podróż dużo przyjemniejszą.

Cennik

Wynajem samochodów Września tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Września Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Września Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Września Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Września Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Września Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Września tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Września Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Września Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Września Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Września Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Września Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Września

Kontakt

Wynajem samochodów Września tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: WrześniaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©