wypożyczalnia samochodów Wolsztyn +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Wolsztyn

Najtaniej w Wolsztynie

wynajem samochodów Wolsztyn

Wybierz miasto

wynajem samochodów Wolsztyn
              

Śląskie




Oferta

Wynajem samochodów Wolsztyn tanio

Wypożyczalnia samochodów Wolsztyn - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Wolsztyn

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda powiązany z możliwością wypożyczenia pojazdu pozostaje niezaprzeczalna. Nie wszystkich stać na utrzymywanie własnego samochodu a mało tego często zdarzają się sytuacje, że własny wóz zepsuje się dokładnie w sytuacji, gdy będzie on nam potrzebny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Wolsztynie rozwiązuje tymczasem ów kłopot, oferując szeroką gamę aut do wypożyczenia w atrakcyjnych ofertach cenowych. Ograniczamy formalności związane z wypożyczaniem do absolutnego minimum, a i jednocześnie chcemy także naszykować usługę wygodną, jaka będzie świetnie dobrana do konkretnych preferencji. Wynajem samochodów Wolsztynie daje tak naprawdę ogromną wygodę w jeżdżeniu. Nie trzeba zdawać się na transport miejski czy różnorodnego rodzaju przewóz zbiorowy, który jest być zawodny, a przede wszystkim często wydłuży nam okres podróżowania. Dobre nastawienie do wynajmu i troska o stan mechaniczny floty wozów są naszymi podstawowymi zasadami, jakich trzymamy się od samego startu prowadzenia firmy. Ta wypożyczalnia aut w Wolsztynie gwarantuje naprawdę szeroki wybór aut o różnych gabarytach i w wielu segmentach. Da się więc wynajmować pojazdy zarówno do podróży biznesowych, prywatnych, lecz i poważniejsze do przewozu gabarytowych przedmiotów. Dogodny cennik z całą pewnością nie obciąży Państwa portfela, a nasze dobre podejście sprawi, że z chęcią powrócą Państwo do naszej firmy jeszcze raz, i skorzystają z dobrych usług wynajmu wozów w mieście.

Wynajem samochodów Wolsztyn - Speedy Car

Dlaczego warto? Zapewne zastanawiacie się Państwo z jakiego powodu to dokładnie nam opłaca się zaufać i co sprawia, że jesteśmy tak konkurencyjni na rynku? Profesjonalny wynajem aut w Wolsztynie jest to bowiem po pierwsze stawianie na bezpieczeństwo Klientów, co wiąże się oczywiście z utrzymaniem bazy aut w doskonałym stanie mechanicznym. Mnóstwo wypożyczalni pojazdów nie tylko nie troszczy się o stan mechaniczny wozów, lecz często wypożycza pojazdy mocno wyeksploatowane, jakie mają zniszczone i brudne wnętrze, co z pewnością zmniejsza komfort jazdy. Tu auta są bardzo dobrze naszykowane do wynajmowania, poprzez co radość korzystania z nich będzie na naprawdę wysokim poziomie. Ta wypożyczalnia samochodów w Wolsztynie tanio i naprawdę elastycznie oferuje realizację własnych usług. Ceny są atrakcyjne niezależnie od tego czy wynajem będzie na naprawdę krótki termin czy może chcą Państwo wynająć wóz na sporo dłuższy czas. Z nami można naprawdę prosto przystosować zakres usług do wymagań i nie nadwyrężać jednocześnie swojego portfela. Mało tego dajemy własnym Klientom duży zakres opcji dodatkowych, związanych przede wszystkim z wygodnym wyposażeniem pojazdów. Mogą Państwo otrzymać pojazdy posiadające GPS, relingi dachowe czy na przykład foteliki dla dzieci i płacić jedynie za te opcje dodatkowe, jakie faktycznie są potrzebne. Jesteśmy pewni tego, że realizowane przez nas usługi sprostają Państwa oczekiwaniom. Ogromna wiedza, doświadczenie i pokaźna flota aut czynią nas niezwykle profesjonalnymi w branży. To dokładnie z powodu mocnej pozycji jesteśmy w stanie gwarantować tak atrakcyjne oferty cenowe.

wypożyczalnia samochodów Wolsztyn tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Wolsztyn tanio

Sukces tej wypożyczalni to po pierwsze skrupulatnie nakreślona misja działalności, jakiej trzymamy się od samego początku, chcąc doprowadzać najdrobniejsze nawet sprawy do perfekcji. Naszym podstawowym celem staje się zapewnianie usług dogodnych, w przystępnej cenie i z opcją wyboru dużej gamy aut. Ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Wolsztynie daje tym samy wielką wygodę Klientom, jacy będą mogli przystosować okres wynajmowania, koszt oraz typ pojazdu do swoich indywidualnych preferencji. Zapewniamy również komfort związaną z samym odbiorem oraz późniejszym oddaniem pojazdu.

Cennik

Wynajem samochodów Wolsztyn tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Wolsztyn Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Wolsztyn Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Wolsztyn Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Wolsztyn Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Wolsztyn Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Wolsztyn tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wolsztyn Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wolsztyn Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Wolsztyn Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Wolsztyn Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Wolsztyn Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Wolsztyn

Kontakt

Wynajem samochodów Wolsztyn tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Wolsztyn



Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©