wypożyczalnia samochodów Wałcz +48 576-664-363

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Wałczu

wynajem samochodów Wałcz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Wałcz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Wałcz tanio

Wypożyczalnia samochodów Wałcz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Wałcz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajmowanie aut w dzisiejszych czasach naprawdę nie będzie musiało być niesympatycznym obowiązkiem. Bywają oczywiście sytuacje, w jakich to musimy skorzystać z samochodu wynajętego, bo nasze na przykład się zepsuło, bądź też na co dzień nie mamy samochodu bowiem nie opłaca nam się go finansować, a nagła sytuacja wymaga tymczasem skorzystania z niego. Wielu osobom możliwości tego rodzaju kojarzą się z spektakularnymi kosztami, ale nasza firma świetnie pokazuje, że wcale nie będzie musiało to być normą. Nasza nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Wałczu to miejsce, w jakim każda osoba może odszukać doskonale przystosowany do potrzeb wóz oraz korzystać z niego na dogodnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjności cen. Oferujemy auta z wielu klas, w tym samochody bardzo duże oraz pojemne, które świetnie sprawdzą się na przykład do przewozu dużych rzeczy. Głęboko wierzymy w to, że wynajem samochodów w Wałczu w naszej wypożyczalni stanie się czystą przyjemnością również dzięki dużemu ograniczeniu formalności. Auto da się wypożyczyć dzięki temu ekspresowo oraz na przejrzystych warunkach, a wiec bez niespodziewanych kosztów oraz ustaleń z gwiazdkami. Funkcjonując w branży od długiego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a i zaskarbiliśmy sobie ufność licznych Klientów. Wypożyczalnia aut w Wałczu daje ogromną swobodę tak osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom chcącym natychmiast skorzystać z auta oraz na przykład odbyć podróż służbową. Bez wątpienia sprostamy wszystkim wymaganiom oraz w każdym przypadku zaproponujemy konkurencyjną ofertę cenową, która to nie spustoszy żadnego portfela.

Wynajem samochodów Wałcz - Speedy Car

Dlaczego warto Oczywiście wspaniałe słowa to często zbyt mało, aby przekonać kogoś do wypróbowania konkretnych usług. W tym przypadku tymczasem słowa szybko się materializują, co da się ocenić nawet dzisiaj. Wynajem aut w Wałczu oparty jest o auta porządnej marki, z wielu różnych klas oraz z naprawdę bogatym, przez co i wygodnym, wyposażeniem. Nie trzeba nawet wierzyć naszej firmie na słowo, ponieważ wystarczy sprawdzić osobiście, że wszystkie nasze auta są w idealnym stanie technicznym. Oferując gwarancję satysfakcji oczywiście przykładamy także ogromną uwagę do czystości wszystkich pojazdów, dbając o to, aby docierały one do Klientów czyste oraz naszykowane nawet do odległej drogi. Oczywiście bardzo istotne będzie tu to, że nasza wypożyczalnia samochodów w Wałczu tanio realizuje swoje usługi, gwarantując jednocześnie ich najwyższą jakość. Stawiamy na profesjonalne oraz uczciwe podejście do Naszych klientów. Skutkuje to na przykład tym, że nie posiadamy jakichkolwiek niespodziewanych kosztów. Każda spisywana umowa będzie zrozumiała, a do tego Klienci już od początku dostają pełne informacje związane z wszelkimi kosztami dla wynajmu. To właśnie z tego powodu zaufało naszej firmie tak dużo osób oraz możemy dziś cieszyć się pozycją lidera w branży. Obdarzenie zaufaniem właśnie nas zapewni korzyści każdemu, niezależnie od tego czy potrzebujemy wynająć wóz do celów prywatnych, albo może jednak biznesowych. U nas każda osoba przystosuje umowę do potrzeb oraz skorzysta z tych usług, które faktycznie są potrzebne.

wypożyczalnia samochodów Wałcz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Wałcz tanio

Solidna oraz jednocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Wałczu jest efektem naszych usilnych starań o zrealizowanie wszystkich postawionych wcześniej założeń. Przede wszystkim naprawdę zależy naszej firmie na bezpieczeństwie naszych Klientów, które objawia się poprzez uczciwe umowy oraz troskę o stan techniczny pojazdów. Wychodząc tymczasem naprzeciw wymaganiom wszystkich Klientów, chcemy oferować usługi jak najbardziej elastyczne, czyli takie, które da się dobrać do potrzeb oraz w jakich to należy płacić wyłącznie za to, z czego faktycznie się korzysta.

Cennik

Wynajem samochodów Wałcz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Wałczu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wałcz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wałcz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wałcz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wałcz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wałcz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wałcz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wałcz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wałcz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wałcz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wałcz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wałcz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWałcz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWałcz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wałcz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Wałcz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: WałczPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©