wypożyczalnia samochodów Wągrowiec +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Wągrowiec

Najtaniej w Wągrowcu

wynajem samochodów Wągrowiec

Wybierz miasto

wynajem samochodów Wągrowiec
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Wągrowiec tanio

Wypożyczalnia samochodów Wągrowiec - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Wągrowiec

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Poszukując usług związanych z wypożyczaniem aut na pewno każdy liczy na konkurencyjne oferty cenowe, ale też i na należytą jakość oferty, a więc na przykład na doskonały stan techniczny pożyczanych oferowanych samochodów. W przypadku naszej firmy będzie to zdecydowanie możliwe, ponieważ od samego początku własnej działalności stawialiśmy na wysoką wygodę jak i bezpieczeństwo naszych Klientów. Tym samym wypożyczalnia samochodów w Wągrowcu stała się naprawdę konkurencyjna, oferując dobre warunki oraz ogromny wybór pojazdów. Samochody absolutnie nie są już obecnie luksusem. To najczęściej istotne narzędzie pracy, które pozwala nam zarabiać pieniądze, lecz w szybkim czasie przemierzać nawet znaczne odległości. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w siebie, a także w naszą obsługę Klientów, jesteśmy w stanie zapewniać konkurencyjne usługi, oferując wynajem oczywiście przedsiębiorcom, ale i osobom prywatnym, bez znaczenia od potrzeb. Nasza oferta to w głównej mierze szeroka gama aut z wielu segmentów, przez co na pewno każdy odnajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Równocześnie również wynajem samochodów w Wągrowcu w naszej firmie może być niezwykle prosty poprzez wyraźne zmniejszenie formalności niezbędnych w czasie podpisywania umowy. Istotnym dodania jest też fakt, że choć wypożyczalnia samochodów w Wągrowcu tanio zapewnia swoje auta, to równocześnie gwarantuje wygodę jak i bezpieczeństwo podróży. Jest to osiągalne dzięki dbałości o stan techniczny aut. Auta regularnie naprawiamy na markowych podzespołach oraz w dobrych warsztatach, dzięki czemu ich stan nigdy nie pozostawia ani grama wątpliwości.

Wynajem samochodów Wągrowiec - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, że opłaca się korzystać z oferowanych przez nas usług, bez wątpienia najlepiej świadczą liczne komentarze wszystkich naszych szczęśliwych Klientów, jakich to liczba systematycznie wzrasta. Najważniejsze są jednak czyny, a nie piękne słowa, i z tego powodu staramy się oferować usługi, które są maksymalnie dopasowane do potrzeb. Elastyczność całej oferty bez wątpienia czyni naszą działalność niezwykle atrakcyjną. Wypożyczalnia aut w Wągrowcu, jaką prowadzimy, nie jest z tego powodu dedykowana tylko i wyłącznie przedsiębiorcom, jacy to często muszą wypożyczać auta przez dłuższy czas. Na atrakcyjną ofertę cenową mogą tymczasem u nas liczyć również osoby prywatne, także jeżeli poszukują pojazdu tylko na jeden dzień. Zawsze jesteśmy w stanie zaproponować ofertę atrakcyjną, i to pod każdym względem. Warto wypróbować naszej oferty również z tego powodu, że przede wszystkim ważny jest dla naszej firmy Klient oraz jego zadowolenie. Oferujemy profesjonalną oraz przyjemną obsługę, najlepsze pakiety ubezpieczeń, opcję doboru wyposażenia auta do potrzeb, a do tego oferujemy bezpieczeństwo, bowiem troszczymy się o samochody, które zawsze są w doskonałym stanie technicznym. Pomimo, że jest to naprawdę tania wypożyczalnia samochodów w Wągrowcu to pomimo tego auta nie są zdezelowane. W większości to nowe roczniki znanych marek samochodów, regularnie serwisowane w najlepszych warsztatach i z bardzo dobrze utrzymanym wnętrzem. Z pewnością zaskoczy każdego to, że za tak niewielkie pieniądze można otrzymać usługi na najlepszym poziomie, które wcale nie są standardem w innych wypożyczalniach.

wypożyczalnia samochodów Wągrowiec tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Wągrowiec tanio

Z całą pewnością nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w (miasto) jest w stanie poszczycić się wieloma ważnymi cechami, które są głównie efektem mocnego trzymania się zadań firmy, jaką stworzyliśmy na starcie jej funkcjonowania. Zawsze chcieliśmy stać się konkurencyjni nie jedynie dzięki cenom, ale i doskonałej sprawności samochodów, które są wygodne również dzięki troszczeniu się o wnętrze i generalny wygląd. Co więcej od początku stawialiśmy na różnorodność, dzięki czemu aktualna flota samochodów jest bardzo porządnie rozbudowana i pozwala dobrać pojazd do konkretnych wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Wągrowiec tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Wągrowiec Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Wągrowiec Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Wągrowiec Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Wągrowiec Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Wągrowiec Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Wągrowiec tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wągrowiec Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wągrowiec Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Wągrowiec Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Wągrowiec Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Wągrowiec Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Wągrowiec

Kontakt

Wynajem samochodów Wągrowiec tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: WągrowiecPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©