wypożyczalnia samochodów Wadowice +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Wadowicach

wynajem samochodów Wadowice

Wybierz miasto

wynajem samochodów Wadowice
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Wadowice tanio

Wypożyczalnia samochodów Wadowice - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Wadowice

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda powiązany z opcją wynajęcia pojazdu pozostaje bezdyskusyjna. Nie wszystkich stać na utrzymywanie prywatnego auta, a co więcej często zdarzają się sytuacje, iż prywatny wóz zepsuje się dokładnie w sytuacji, jak jest nam niezbędny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Wadowicach rozwiązuje jednak ten problem, gwarantując szeroką gamę samochodów do wypożyczenia w przystępnych cenach. Zmniejszamy formalności powiązane z wypożyczaniem do absolutnego minimum, jak i jednocześnie chcemy też naszykować propozycję dogodną, jaka będzie idealnie dobrana do konkretnych preferencji. Wynajem samochodów Wadowicach zapewnia tak naprawdę pełną wygodę w przemieszczaniu. Nie trzeba zdawać się na komunikację miejską czy innego typu transport zbiorowy, jaki może być zawodny, a przede wszystkim niejednokrotnie wydłuży nam czas podróżowania. Profesjonalne podejście do wynajmu oraz dbałość o stan mechaniczny floty wozów są naszymi głównymi zasadami, których trzymamy się od samego startu prowadzenia działalności. Ta wypożyczalnia aut w Wadowicach oferuje naprawdę duży wybór samochodów o różnorodnych wielkościach oraz w licznych klasach. Da się z tego powodu wynajmować samochody zarówno do podróży służbowych, osobisty, ale i większe do przewożenia cięższych przedmiotów. Dogodny cennik z pewnością nie obciąży żadnej kieszeni, natomiast to profesjonalne podejście sprawi, iż z chęcią powrócą Państwo do nas jeszcze raz, oraz skorzystają z dobrych możliwości wynajmu wozów na terenie miasta.

Wynajem samochodów Wadowice - Speedy Car

Dlaczego warto? Pewnie kombinujecie Państwo dlaczego to dokładnie naszej firmie opłaca się ufać oraz co powoduje, iż pozostajemy tak konkurencyjni w branży? Profesjonalny wynajem aut w Wadowicach jest to u nas przede wszystkim stawianie na poziom bezpieczeństwa Naszych klientów, co wiąże się oczywiście z utrzymaniem floty samochodów w doskonałym stanie mechanicznym. Wiele wypożyczalni aut nie tylko nie dba o stan mechaniczny samochodów, ale niejednokrotnie wypożycza samochody mocno wyeksploatowane, które mają zniszczone oraz brudne wnętrze, co bez wątpienia pogarsza komfort jazdy. U nas wozy są naprawdę dobrze naszykowane do wynajmu, poprzez co radość korzystania z nich jest na naprawdę wysokim poziomie. Ta wypożyczalnia samochodów w Wadowicach tanio oraz naprawdę elastycznie zapewnia realizację własnych usług. Oferty cenowe są przystępne niezależnie od faktu czy wynajem ma być na naprawdę krótki okres czasu, bądź może zdecydują się Państwo wynająć wóz na o wiele dłuższy czas. Z nami da się naprawdę łatwo dobrać zakres wynajmu do preferencji oraz nie nadwyrężać jednocześnie własnego portfela. Mało tego oferujemy wszystkim Klientom duży zakres możliwości fakultatywnych, powiązanych przede wszystkim z wygodnym wyposażeniem samochodów. Będą mogli Państwo otrzymać auta mające GPS, relingi dachowe bądź przykładowo foteliki dla dzieci oraz płacić wyłącznie za takie opcje dodatkowe, które faktycznie są niezbędne. Jesteśmy pewni tego, iż wykonywane przez naszą firmę usługi mogą sprostać Państwa wymaganiom. Ogromna wiedza, doświadczenie oraz pokaźna baza samochodów czynią nas naprawdę konkurencyjnymi na rynku. To dokładnie dzięki mocnej pozycji będziemy w stanie oferować tak konkurencyjne ceny.

wypożyczalnia samochodów Wadowice tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Wadowice tanio

Sukces naszej firmy to przede wszystkim skrupulatnie określona misja działalności, której trzymamy się od samego startu, próbując doprowadzać najdrobniejsze nawet szczegóły do ideału. Naszym najważniejszym założeniem pozostaje dostarczanie możliwości dogodnych, w przystępnej cenie oraz z możliwością wyboru pokaźnej gamy samochodów. Ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Wadowicach zapewnia tym samy wielką wygodę Klientom, jacy mogą dobrać czas wynajmu, koszt oraz typ samochodu do swoich indywidualnych preferencji. Gwarantujemy również wygodę powiązaną z samym odebraniem oraz późniejszym oddaniem samochodu.

Cennik

Wynajem samochodów Wadowice tanio

Cennik wynajmu samochodu w Wadowicach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wadowice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wadowice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wadowice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wadowice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wadowice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wadowice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wadowice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wadowice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wadowice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wadowice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wadowice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWadowice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWadowice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wadowice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Wadowice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: WadowicePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©