Wypożyczalnia samochodów Ustroń - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Ustroń +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Ustroniu

wynajem samochodów Ustroń

Wybierz miasto

wynajem samochodów Ustroń
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Ustroń tanio

Wypożyczalnia samochodów Ustroń - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Ustroń

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z pojazdu pozostaje obecnie dla nas czymś codziennym i niejednokrotnie trudno wyobrazić sobie życie bez pojazdu. Niestety jednakże czasem nie jesteśmy w stanie skorzystać z swego samochodu, a bardzo mocno go potrzebujemy. Spore problemy z samochodami mogą mieć także przedsiębiorstwa, które samochodów potrzebują jedynie od czasu do czasu i ich utrzymanie pozostaje kompletnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Ustroniu jest w stanie jednak rozwiązać taki problem, zapewniając nie tylko fachowe usługi, ale i mocno dobre ceny. Nasza wypożyczalnia to tymczasem nie tylko atrakcyjne ceny, lecz i duża wygoda korzystania z wynajętych pojazdów. Mamy bardzo dobrze rozwiniętą flotę pojazdów, w jakiej znajdują się samochody z różnych klas i z wieloma opcjami silnikowymi. Co tymczasem najważniejsze, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkim współczesnym Klientom. Samochody często przechodzą przeglądy mechaniczne, a w razie potrzeby wysyłane są na specjalistyczny serwis i naprawiane na dobrej jakości częściach. Wynajem aut w Ustroniu w tej firmie to pewność korzystania z doskonałych samochodów, które bezpiecznie dowiozą do każdego celu i nie zawiodą na środku drogi. Specjalnie dla wszystkich Klientów stawiamy także na wysoką elastyczność, jaka przekłada się na konkurencyjne warunki wynajmu, niezależnie od tego jak długo będzie on trwał. Wypożyczalnia aut w Ustroniu przedstawi konkurencyjne warunki wynajmu zarówno dla osób potrzebujących samochodu na jeden dzień, jak i na wiele tygodni. Korzystanie z pożyczonego pojazdu dzięki tej ofercie to duża radość.

Wynajem samochodów Ustroń - Speedy Car

Dlaczego warto Jako świetni specjaliści na rynku, kierując się swoim pokaźnym doświadczeniem, jesteśmy w stanie sprostać obecnym wymaganiom Klientów, stając się tym samym niezwykle dobrą wypożyczalnią. Przede wszystkim jest to najtańsza wypożyczalnia aut w Ustroniu, gdzie ceny absolutnie nie idą w parze z niską jakością usług. Wręcz odwrotnie, dzięki zmniejszeniu formalności oraz odpowiedniej polityce biznesowej jesteśmy w stanie wykonywać swoje usługi na dobrym osiągalnym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjności cen. Profesjonalna wypożyczalnia aut w Ustroniu tanio gwarantuje pojazdy z różnorodnych klas, o które mocno skrupulatnie dbamy nie tylko pod kątem porządku i czystości, jednak także stanu technicznego. Poważnie zależy nam na Państwa wygodzie podczas podróży, jednak także i na ogromnym bezpieczeństwie. Samochody z tego powodu bardzo często poddajemy specjalistycznym przeglądom technicznym, a i zawsze w razie potrzeby korzystamy ze fachowych serwisów, które dbają o to, żeby jakość napraw stała wysokim poziomie. Z naszą pomocą mogą Państwo wypożyczać pojazdy na każdy okres czasu, korzystając z elastycznych umów, gdzie niezależnie od długości wynajmu, koszt będzie zawsze przystępna. Postaraliśmy się również o to, żeby najbardziej jak to osiągalne, zmniejszyć kwestie związane z formalnościami podczas wypożyczania pojazdów. Mamy nadzieję, iż nasza propozycja spełni Państwa wymaganiom, a sprawne auta umożliwią na komfortową jazdę, niezależnie od jej długości.

wypożyczalnia samochodów Ustroń tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Ustroń tanio

Realizując fachowe usługi na wynajem aut w Ustroniu naszą podstawową misją pozostaje oczywiście wysokie bezpieczeństwo Klientów. Jako jedna z nielicznych firm z owej branży tak mocno przykładamy się do stanu mechanicznego floty naszych pojazdów. Samochody nie tylko często przechodzą przeglądy, jednak przede wszystkim naprawiane są natychmiast, z zastosowaniem porządnych na rynku części. Podróże naszymi samochodami są bezpieczne, a jednocześnie mocno wygodne, o czym nawet teraz przekonać może się każdy.

Cennik

Wynajem samochodów Ustroń tanio

Cennik wynajmu samochodu w Ustroniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ustroń Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ustroń Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ustroń Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ustroń Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ustroń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ustroń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ustroń Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ustroń Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ustroń Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ustroń Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ustroń Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikUstroń Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikUstroń Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ustroń Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Ustroń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: UstrońPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©