wypożyczalnia samochodów Ustka +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Ustce

wynajem samochodów Ustka

Wybierz miasto

wynajem samochodów Ustka
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Ustka tanio

Wypożyczalnia samochodów Ustka - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Ustka

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wyszukanie profesjonalnej firmy zajmującej się wynajmowaniem aut nie w każdym przypadku jest zadaniem łatwy. Z jednej strony większość z nas ma nadzieję oczywiście na konkurencyjną cenę, ale nie można zapomnieć również o samej jakości usług. Szczególnie istotne jest tu to, żeby wypożyczalnia bardzo dokładnie podchodziła do kwestii stanu technicznego samochodów. To ma wpływ nie tylko na wygodę podróży, ale w głównej mierze realnie ma przełożenie na nasze bezpieczeństwo, które to zawsze powinno być dla nas absolutnie bezcenne. Wybierając możliwości jakie wykonywa nasza wypożyczalnia samochodów w Ustce można dostać gwarancję, że stawia się na wiedzę i doświadczenie, przez co jednocześnie i korzysta z bezpiecznych samochodów. Dla nas nieustannie priorytetem był, i dalej jest, idealny stan techniczny samochodów, które regularnie przechodzą przeglądy i są serwisowane w profesjonalny warsztatach. U nas wynajem samochodów w Ustce to tymczasem również duża prostota i atrakcyjne ceny. Nasze umowy przygotowywane są w taki sposób, żeby były przejrzyste i nie pojawiały się jakiekolwiek nieopisane koszty. Pomimo doskonałych aut i doskonałych warunków, nadal potrafimy pozostać konkurencyjni pod względem warunków cenowych. Wypożyczalnia aut w Ustce kieruje swoją propozycję do każdej osoby, również do przedsiębiorców, potrafiąc świetnie wręcz dopasować się do konkretnych potrzeb. W naszej firmie nie ma również znaczenia czas wynajmowania. Atrakcyjne ceny gwarantujemy tak w przypadku krótkiego wynajmowania na dni, ale i przy wypożyczaniu pojazdu na sporo dłuższy okres czasu, w zależności od wymagań.

Wynajem samochodów Ustka - Speedy Car

Dlaczego warto Poszukując świetnej wypożyczalni z autami, większość z nas bez wątpienia chce czuć się bezpiecznie. Dodatkowo zaraz po wypożyczeniu pojazdu nie będziemy chcieli zderzyć się z opłatami ukrytymi, a i dodatkowo każdy bez wątpienia oczekuje, że płacąc za wynajem będzie korzystał z auta doskonale przygotowanego do podróży. Wypożyczony wóz musi być więc w pełni sprawny technicznie, lecz i zadbany pod kątem estetyki, a więc choćby wysprzątany we wnętrzu. To są dokładnie te zalety, które sprawiają, że wynajem aut w Ustce w naszej wypożyczalni jest tak bardzo opłacalny i jednocześnie tak wiele osób już naszej firmie zaufało. Największą nagrodą dla nas jest zadowolenie Klienta, który często powraca i jeszcze raz korzysta z usług. Każdy znajdujący się w naszej flocie wóz jest regularnie poddawany profesjonalnym badaniom technicznym. W ten sposób jesteśmy w stanie ocenić prawdziwy stan i w razie konieczności oddać samochód na porządny serwis, który oparty jest za każdym razem na markowych podzespołach. Wypożyczalnia samochodów w Ustce tanio i uczciwie realizuje wszystkie usługi. W trakcie podpisywania umowy dokładnie podajemy całkowity koszt usług, nie stosując żadnych opłat niespodziewanych bądź obostrzeń w umowach, o których nie będziemy informować. Uczciwe podejście, atrakcyjne warunki cenowe i prostota umowy to zalety najistotniejsze, którymi kierować musi się każda wypożyczalnia samochodów. Opłaca się obdarzyć nas zaufaniem i bezproblemowo jak i bezpiecznie korzystać z aut na elastycznych warunkach, czyli po prostu dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

wypożyczalnia samochodów Ustka tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Ustka tanio

Każda szanująca się firma, która ma nadzieję na wspaniały sukces, musi posiadać jasno określone założenie i stale zmierzać do ich wdrożenia. W taki sposób dokładnie działa nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Ustce, która za najistotniejszy cel postawiła sobie zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa Klienta. Elastyczne warunki umowy, brak niespodziewanych opłat, w pełni sprawne samochody oraz konkurencyjne warunki cenowe są dokładnie efektem dążenia do realizacji naszego założenia i do gwarantowania konkurencyjnych warunków na rynku. Opłaca się już dzisiaj ocenić te ogromne możliwości.

Cennik

Wynajem samochodów Ustka tanio

Cennik wynajmu samochodu w Ustce (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ustka Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ustka Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ustka Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ustka Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ustka tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ustka Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ustka Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ustka Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ustka Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ustka Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ustka Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikUstka Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikUstka Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ustka Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Ustka tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: UstkaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©