wypożyczalnia samochodów Tychy +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Tychach

wynajem samochodów Tychy

Wybierz miasto

wynajem samochodów Tychy
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Tychy tanio

Wypożyczalnia samochodów Tychy - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Tychy

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Cieszymy się, że postanowili Państwo zapoznać się z profesjonalnymi usługami wybierając jednocześnie najlepszą na rynku wypożyczalnię, jaka nie jedynie gwarantuje dobre warunki wynajmowania, jednak i konkurencyjne warunki cenowe. Nasza wypożyczalnia samochodów w Tychach to w głównej mierze wieloletnie doświadczenie, jakie przekłada się na ogromną bazę nowoczesnych samochodów w doskonałym stanie technicznym, a do tego również na zmniejszenie spraw formalnych powiązanych z wynajmem do absolutnego minimum. Staramy się przede wszystkim dostarczać wszystkim Naszym klientom usługi elastyczne, a więc z możliwością pełnego przystosowania do konkretnych potrzeb. Wynajem samochodów w Tychach to możliwość wybrania spośród wielu różnorodnych segmentów samochodów, marek, gabarytów a także pojemności silników. Można z powodzeniem wyszukać pojazd doskonały do wyjazdów, lecz i do przewożenia dużych przedmiotów. Od samego początku tej działalności pragneliśmy również zapewnić wszystkim Naszym klientom prostotę wynajmowania samochodów. Efektem tego będzie minimum spraw formalnych, które należy zrealizować będąc zdecydowanym na te usługi. Profesjonalna wypożyczalnia aut w Tychach to możliwość pożyczania pojazdów na potrzeby osobiste, ale również i dla firm, jakie potrzebują samochodów do podróży biznesowych. Bardzo troszczymy się o to, żeby auta obecne w tej flocie pozostawały całkowicie sprawne technicznie, a więc nie jedynie zapewniające wygodną i sympatyczną jazdę. Idealna sprawność mechaniczna to tutaj również bardzo bezpieczna podróż. Zachęcamy do kontaktu z profesjonalnymi konsultantami i do przekonania się, że tej wypożyczalni faktycznie można zaufać.

Wynajem samochodów Tychy - Speedy Car

Dlaczego warto Wiele odwiedzających nas ludzi na pewno poważnie zastanawia się nad tym co tak naprawdę sprawia, że to dokładnie te usługi są godne polecenia i opłaca się z nich skorzystać. Jako nowoczesna i profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Tychach tanio udostępniamy wszystkie auta, oferując jednocześnie ich idealny stan mechaniczny, jak i wizualny, jaki zapewnia podróż wygodną. Na tym jednakże nie kończą się wszystkie zalety, jakie czynią wypożyczalnię naprawdę atrakcyjną w branży. Jako jedni z nielicznych ograniczyliśmy u nas liczbę spraw formalnych przy wypożyczaniu do zdecydowanego minimum. Dlatego skorzystanie z naszych możliwości to duża wygoda, ponieważ dosłownie w parę chwil można pojazd wynająć i pojechać nim gdzie tylko się chce. Samochody oczywiście dostarczamy z pełnym bakiem paliwa, czyste i posprzątane, czyli nie ma mowy o niskim komforcie podróży. Nasz wynajem aut w Tychach to dodatkowo duża elastyczność, jaką na pewno bardzo szybko Państwo docenią. Dzięki takiemu nastawieniu w tej firmie konkurencyjne cenowo będzie tak wynajmowanie samochodów na niewielkie, jak i na naprawdę długie terminy, zależnie od indywidualnych potrzeb. W każdym przypadku wynajmowania pobieramy niewielkie kaucje, a przy tym oferujemy wszystkim Naszym klientom swobodę związaną z zwracaniem auta po zakończeniu wynajmu. Posiadając rozbudowaną sieć wypożyczalni jesteśmy w stanie odebrać pojazd w każdym zakątku Polski, co bez wątpienia zapewnia wspaniałą wygodę. Nie muszą nam Państwo ufać na słowo, więc zapraszamy do kontaktu z nami i do poważniejszego zaznajomienia się z usługami. Jesteśmy pewni, że nasza oferta sprosta nawet największym oczekiwaniom.

wypożyczalnia samochodów Tychy tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Tychy tanio

Naszą najważniejszą misją od samego początku pozostawało to, żeby nasza najtańsza wypożyczania samochodów w Tychach była jednocześnie najbardziej fachowa. Przystępna cena ma iść razem z dużym wyborem samochodów, z doskonałym ich stanem technicznym, a do tego i z wygodną umową, jaką można dobrać do potrzeb. Tę misję realizujemy do dzisiaj, stale poprawiając wszystkie usługi i dostosowując do aktualnych standardów a także wymagań. Jedynie my będziemy mogli zapewnić satysfakcję i zadowolenie w przypadku ludzi korzystających z proponowanych usług.

Cennik

Wynajem samochodów Tychy tanio

Cennik wynajmu samochodu w Tychach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Tychy Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Tychy Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Tychy Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Tychy Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Tychy tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Tychy Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Tychy Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Tychy Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Tychy Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Tychy Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Tychy Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikTychy Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikTychy Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Tychy Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Tychy tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: TychyPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©