wypożyczalnia samochodów Turek +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Turek

Najtaniej w Turku

wynajem samochodów Turek

Wybierz miasto

wynajem samochodów Turek
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Turek tanio

Wypożyczalnia samochodów Turek - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Turek

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z wynajętych samochodów zdecydowanie nie musi być kojarzone tylko i wyłącznie z niesłychanie wysokimi cenami usług. Wyszukując najlepszej wypożyczalni w swojej okolicy trafili Państwo niemal doskonale, ponieważ nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Turku to nie tylko atrakcyjne ceny, ale również i niesamowicie profesjonalne podejście, a przy tym pokaźną flotę nowoczesnych aut. Nasza firma istnieje już na rynku od wielu lat, nieustannie rozwijając sieć, a przy tym inwestując w najlepsze samochody z wielu klas. W ten sposób każdy nasz Klient ma dużą swobodę dla wyboru samochodu i jego dopasowaniem do konkretnych preferencji. W naszej firmie samochody za każdym razem są wysprzątane, zatankowane pod korek, jak i w doskonałym stanie technicznym, o który to naprawdę skrupulatnie dbamy. Solidna i pewna wypożyczalnia samochodów w Turku pokazuje, że korzystanie z samochodu wypożyczalnego zdecydowanie nie musi być bardzo drogie. Szykujemy naszą ofertę w takiej formie, żeby maksymalnie jak to możliwe dopasować ją do konkretnych wymagań. W ten sposób mogą Państwo tutaj wynajmować samochody na krótszy i naprawdę długi okres czasu, za każdym razem korzystając z atrakcyjnych cen i bezpiecznych wozów. Jesteśmy elastyczni i jednocześnie staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom Klienta. Z pewnością się dogadamy i dobierzemy formę wynajmu do potrzeb. Zachęcamy do sprawdzenia już w tej chwili jak ma być prowadzony profesjonalny wynajem aut w Turku. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi za każdym razem sprostają Waszym oczekiwaniom, niezależnie od wymagań.

Wynajem samochodów Turek - Speedy Car

Dlaczego warto Mamy pełną świadomość tego, że każdy może posiadać inne potrzeby związane z autem. Firmy wypożyczają samochody do służbowego podróżowania, a niekiedy i do trudnej pracy. Osoby prywatne tymczasem potrzebują dostać się ekspresowo w oddalone miejsce albo na przykład przetransportować większe rzeczy, potrzebując pojazdu o odpowiednich gabarytach. To najważniejszy powód, dla którego nasza wypożyczalnia aut w Turku jest godna uwagi. Oferujemy pokaźny wybór samochodów z bardzo różnych klas, przez co jesteśmy w stanie za każdym razem dopasować się do Państwa potrzeb. Niezależnie od wybranego auta będziemy mogli również zaoferować doskonałą sprawność techniczną pojazdów, o jakie stale się troszczymy, co naturalnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Ogromnym autem naszej wypożyczalni jest też prostota samego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Turku tanio oferuje własne pojazdy w świetnym stanie, ale równocześnie i ogranicza ilość formalności do absolutnego minimum. Pokazujemy tym samym, że wynajęcie pojazdu nie będzie musiało być drogą wyboistą. Każda zainteresowana osoba może naprawdę szybko skorzystać z wszystkich najlepszych pojazdów i cieszyć się dużą swobodą z ich korzystania. Jednocześnie także staramy się uprościć naszym Klientom samo zwracanie pojazdów. Jest to możliwe w różnorodnych miejscach, przez co nie trzeba oddawać pojazdu w tej samej lokalizacji, gdzie się go wynajęło. To dokładnie dzięki takiemu podejściu jesteśmy dziś firmą naprawdę konkurencyjną, która cieszy się na rynku ogromnym zaufaniem i oferuje najwyższy poziom wygody jak i bezpieczeństwa związany z pożyczaniem wozów.

wypożyczalnia samochodów Turek tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Turek tanio

Nasza misja Osiągnięcie pozycji lidera w branży wynajmu samochodów wiązało się przede wszystkim z naszym usilnym dążeniem do materializacji celów, jakie postawiliśmy przed sobą na początku działalności. Naszym zadaniem zawsze jest oczywiście, żeby zapewniać tani wynajem aut w Turku. Nieustannie stawialiśmy bowiem na zapewnianie bezpieczeństwa, czego wynikiem jest przede wszystkim dbanie o stan techniczny samochodów. Pożyczane samochody nie są zdezelowane, prowadzi się je bezproblemowo i bezpiecznie, a co więcej zawsze dostarczane są one do wszystkich Klientów w idealnym stanie wizualnym, co czyni podróż o wiele sympatyczniejszą.

Cennik

Wynajem samochodów Turek tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Turek Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Turek Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Turek Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Turek Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Turek Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Turek tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Turek Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Turek Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Turek Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Turek Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Turek Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Turek

Kontakt

Wynajem samochodów Turek tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: TurekPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©