wypożyczalnia samochodów Trzebinia +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Trzebini

wynajem samochodów Trzebinia

Wybierz miasto

wynajem samochodów Trzebinia
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Trzebinia tanio

Wypożyczalnia samochodów Trzebinia - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Trzebinia

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda powiązany z możliwością wynajęcia wozu jest bezdyskusyjna. Nie wszystkich stać na utrzymywanie prywatnego samochodu a mało tego niejednokrotnie pojawiają się sytuacje, że własny pojazd zepsuje się dokładnie w sytuacji, jak będzie on nam potrzebny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Trzebini rozwiązuje tymczasem ten kłopot, gwarantując dużą gamę samochodów do wynajęcia w atrakcyjnych cenach. Zmniejszamy sprawy formalne związane z wypożyczaniem do absolutnego minimum, jak i równocześnie staramy się także naszykować ofertę dogodną, jaka będzie doskonale dobrana do konkretnych preferencji. Wynajem samochodów Trzebini zapewnia tak naprawdę pełną swobodę w podróżowaniu. Nie będzie trzeba zdawać się na komunikację miejską lub różnorodnego rodzaju transport zbiorowy, który jest być zawodny, a przede wszystkim niejednokrotnie wydłuży nam okres jazdy. Profesjonalne podejście do wypożyczania oraz dbałość o stan techniczny floty aut są naszymi ważnymi zasadami, których staramy się trzymać od samego startu funkcjonowania firmy. Ta wypożyczalnia aut w Trzebini oferuje niezwykle duży wybór samochodów o różnorodnych gabarytach oraz w wielu klasach. Da się więc wynajmować pojazdy tak do podróży biznesowych, prywatnych, ale i większe do przewożenia gabarytowych rzeczy. Dogodny cennik z pewnością nie obciąży żadnej portfela, a nasze fachowe podejście sprawi, że z chęcią powrócą Państwo do nas ponownie, oraz skorzystają z najlepszych możliwości wypożyczania aut na terenie miasta.

Wynajem samochodów Trzebinia - Speedy Car

Dlaczego warto? Zapewne kombinujecie Państwo z jakiego powodu to dokładnie naszej firmie opłaca się zaufać oraz co sprawia, że pozostajemy tak atrakcyjni w branży? Ten wynajem aut w Trzebini jest to u nas przede wszystkim nastawienie na poziom bezpieczeństwa Klientów, co będzie wiązało się zawsze z utrzymaniem bazy samochodów w doskonałym stanie mechanicznym. Dużo wypożyczalni pojazdów nie jedynie nie troszczy się o stan techniczny aut, ale niejednokrotnie wypożycza pojazdy naprawdę wyeksploatowane, jakie mają zniszczone oraz brudne wnętrze, co na pewno zmniejsza komfort podróżowania. U nas auta są naprawdę dobrze przygotowane do wynajmu, poprzez co radość korzystania z nich będzie na niezwykle wysokim poziomie. Nasza wypożyczalnia samochodów w Trzebini tanio oraz niezwykle elastycznie gwarantuje wykonanie własnych usług. Oferty cenowe są przystępne niezależnie od faktu czy wynajmowanie będzie na niezwykle krótki okres czasu, bądź może potrzebują Państwo wypożyczyć pojazd na dużo dłuższy czas. Z naszą firmą da się niezwykle prosto dobrać zakres wynajmu do wymagań oraz nie nadwyrężać równocześnie własnego portfela. Do tego gwarantujemy swoim Klientom ogromny zakres usług fakultatywnych, związanych przede wszystkim z komfortowym wyposażeniem wozów. Mogą Państwo otrzymać auta mające GPS, relingi na dach bądź przykładowo foteliki dla dzieci oraz płacić jedynie za te opcje fakultatywne, jakie faktycznie są potrzebne. Jesteśmy przekonani o tym, że wykonywane przez naszą firmę usługi sprostają Państwa oczekiwaniom. Duża wiedza, doświadczenie oraz pokaźna baza samochodów czynią nas niezwykle atrakcyjnymi na rynku. To dokładnie z racji mocnej pozycji jesteśmy w stanie zapewniać tak atrakcyjne oferty cenowe.

wypożyczalnia samochodów Trzebinia tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Trzebinia tanio

Sukces naszej wypożyczalni to przede wszystkim skrupulatnie określona misja działalności, jakiej staramy się trzymać od samego początku, próbując doprowadzać najdrobniejsze nawet sprawy do ideału. Naszym najważniejszym celem staje się dostarczanie możliwości dogodnych, w konkurencyjnej cenie oraz z opcją wyboru pokaźnej gamy pojazdów. Ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Trzebini zapewnia tym samy wielką swobodę Klientom, którzy są w stanie dobrać okres wynajmu, cenę jak i typ auta do wszystkich indywidualnych preferencji. Zapewniamy również komfort związaną z samym odebraniem jak i późniejszym oddaniem wozu.

Cennik

Wynajem samochodów Trzebinia tanio

Cennik wynajmu samochodu w Trzebini (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Trzebinia Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Trzebinia Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Trzebinia Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Trzebinia Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Trzebinia tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Trzebinia Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Trzebinia Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Trzebinia Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Trzebinia Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Trzebinia Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Trzebinia Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikTrzebinia Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikTrzebinia Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Trzebinia Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Trzebinia tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: TrzebiniaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©