wypożyczalnia samochodów Trzcianka +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Trzcianka

Najtaniej w Trzciance

wynajem samochodów Trzcianka

Wybierz miasto

wynajem samochodów Trzcianka
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Trzcianka tanio

Wypożyczalnia samochodów Trzcianka - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Trzcianka

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie aut to miejsca, w których powinniśmy mieć możliwość bezpiecznego, wygodnego, jak i równocześnie taniego pożyczania aut w naprawdę dobrym stanie technicznym. Wybranie tego typu usług na pewno przydaje się osobom prywatnym, na przykład w sytuacji konieczności szybkiego dostania się do odległego miejsca, bądź zwykłej awarii samochodu prywatnego, która to niestety nierzadkop ma miejsce w najmniej odpowiednim momencie. To jednak także idealne wyjście dla przedsiębiorców. Nie każda firma korzysta z aut codziennie i utrzymywanie własnej floty aut staje się w tego typu sytuacji kompletnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Trzciance przygotowała ofertę na tyle wygodną iż bardzo prosto dobrać ją do konkretnych potrzeb. Jako sprawdzona oraz szanowana na rynku wypożyczalnia zapewniamy swoim Klientom pełne bezpieczeństwo, dbając o doskonały stan techniczny pojazdów. Nie chcemy dopuścić do tego, żeby samochody wyjeżdżały na drogę niesprawne, stale je serwisując oraz poddając regularnym badaniom technicznym. Równocześnie także nasz wynajem samochodów w Trzciance będzie bardzo komfortowy oraz szybki. Osiągnęliśmy ów cel poprzez duże zmniejszenie formalności wymaganych do wypełnienia Można bardzo ekspresowo skorzystać z naszych usług oraz cieszyć się wygodnym autem dopasowanym do preferencji Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą usług, które oferuje nasza wypożyczalnia aut w Trzciance. Duży wybór aut, konkurencyjne warunki cenowe oraz profesjonalne podejście do naszych Klientów to cechy, które mogą utwierdzić Państwa w zrobieniu trafionego wyboru.

Wynajem samochodów Trzcianka - Speedy Car

Dlaczego warto Same słowa to naturalnie absolutnie za mało, by mieć absolutną gwarancję iż usługi realizowane są na najlepszym poziomie. Opłaca się po prostu skontaktować się z naszą firmą oraz osobiście przekonać się o fakcie iż zdecydowanie nie wypowiadamy słów na wiatr. Gwarantujemy, że wyłącznie tu wynajem aut w Trzciance nie wiąże się z bardzo wysokimi kosztami jak i równocześnie, iż zapewniamy wyłącznie zadbane samochody. Każdy samochód przechodzi pełne przeglądy techniczne, a i zawsze przed wydaniem go Klientowi będzie on skrupulatnie czyszczony oraz naturalnie tankowany pod korek Co jednak jeszcze ważniejsze, w przypadku naszych usług można mieć do wybrania ogromną gamę samochodów z wielu klas. Posiadamy auta dopasowane do wielu potrzeb, w tym samochody duże oraz pojemne, z których pomocą da się szybko przewieźć nawet gabarytowe rzeczy. Dokładamy wszelkich starań do tego, by nasza wypożyczalnia samochodów w Trzciance tanio gwarantowała swoje usługi, lecz nie poprzez obniżenie ich jakości. Poprzez porządnie naszykowaną politykę firmy byliśmy w stanie wyraźnie zmniejszyć formalności. Oznacza to, iż można skorzystać z naszych usług bardzo ekspresowo, wypełniając parę formularzy oraz przedstawiając podstawowe dokumenty. Pobieramy także naprawdę niewielkie kaucje, a i dobrze ubezpieczamy swoje samochody, by poprawić poziom bezpieczeństwa. Naprawdę warto korzystać z usług specjalistów firmy stawiającej na najporządniejsze samochody, dużą wygodę jak i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie trzeba nam wierzyć na słowo, lecz w każdym przypadku możesz przetestować nasze usługi na własną rękę.

wypożyczalnia samochodów Trzcianka tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Trzcianka tanio

Nasza firma od samego początku oparta była na paru zasadach, których nieustannie trzymamy się do dzisiaj oraz które zapewniają największą jakość usług. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Trzciance przede wszystkim zawsze kieruje się wygodą Klienta. Ma to przełożenie na najwyższy poziom bezpieczeństwa, przejrzyste umowy, mało formalności, jak i naturalnie na ogromną elastyczność usług, które każda osoba dopasuje dokładnie do swoich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z proponowanych usług oraz do wybrania auta świetnie dobranego do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Trzcianka tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Trzcianka Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Trzcianka Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Trzcianka Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Trzcianka Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Trzcianka Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Trzcianka tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Trzcianka Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Trzcianka Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Trzcianka Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Trzcianka Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Trzcianka Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Trzcianka

Kontakt

Wynajem samochodów Trzcianka tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: TrzciankaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©