Wypożyczalnia samochodów Tomaszów Mazowiecki - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Tomaszów Mazowiecki +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Tomaszowie Mazowieckim

wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki

Wybierz miasto

wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki tanio

Wypożyczalnia samochodów Tomaszów Mazowiecki - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Tomaszów Mazowiecki

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach czymś zdecydowanie naturalnym staje się używanie samochodów. Większość z nas ma auta, którymi ekspresowo i komfortowo jest w stanie dojeżdżać każdego dnia do pracy. Nierzadko jednak na nieszczęście auto lubi popsuć się dokładnie wtedy, kiedy bardzo je potrzebujemy. W tego rodzaju sytuacjach z pomocą może przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Tomaszowie Mazowieckim, która nie jedynie ma wielki wybór aut, ale także gwarantuje atrakcyjne warunki cenowe, jakich ciężko poszukiwać w innych wypożyczalniach. Naszą ofertę kierujemy oczywiście także do przedsiębiorców poszukujących aut do realizacji prac sezonowych lub potrzebnych przykładowo do pilnych wyjazdów biznesowych. Elastyczność naszych usług pozwala na szybkie dobranie oferty do preferencji i płacenie jedynie za to co faktycznie jest niezbędne. Prowadzimy już długiego czasu wynajem samochodów w Tomaszowie Mazowieckim i w owym okresie udało nam się w znacznym stopniu rozwinąć flotę naszych pojazdów. Są to pojazdy nie tylko wygodne i nowoczesne, ale zawsze oferowane w wielu segmentach. Niezależnie więc od faktu czy jest potrzeba skorzystania z pojazdu małego, średniego lub dużego to u nas z pewnością odpowiedni pojazd zawsze się znajdzie. Do tego również bardzo dbamy o stan techniczny wszystkich pojazdów, zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Pojazdami jeździ się komfortowo również dzięki czystemu wnętrzu, co również jest dla nas priorytetowe. Na pewno nasza wypożyczalnia aut w Tomaszowie Mazowieckim będzie mogła sprostać oczekiwaniom każdego, nie pustosząc jednocześnie portfela. Warto nawet dzisiaj skrupulatnie zapoznać się z naszymi możliwościami i przekonać się, że jesteśmy wypożyczalnią, której da się zaufać.

Wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki - Speedy Car

Dlaczego warto Zapewne wiele ludzi poważnie myśli nad tym dlaczego najtańsza wypożyczalnia samochodów w Tomaszowie Mazowieckim jest w stanie oferować tak profesjonalne możliwości. Powiązane jest to przede wszystkim z naszym poważnym nakierunkowaniem na ogromne zadowolenie Klientów. Odpowiednio przygotowana strategia firmy pozwoliła nam na zmniejszenie kosztów prowadzenia biznesu i zmniejszenie formalności powiązanych z podpisywaniem umowy o korzystanie z usług. Warto nam zaufać przede wszystkim z tego powodu, że stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów ponad cokolwiek innego. To nie jedynie poczucie bezpieczeństwa formalne, które związane jest z umowami w takiej formie konstruowanymi, by były maksymalnie proste. To również poczucie bezpieczeństwa związane z korzystaniem z samochodów. Pojazdy zawsze wydawane są wszystkim Klientom w dobrym stanie technicznym, o jaki dbamy stale poprzez wykonywanie przeglądów i napraw na oryginalnych częściach. Warto skorzystać z tej propozycji również z tego powodu, że chcemy, by nasi Klienci mogli podróżować wygodnie. Stosunkowo nowa flota samochodów to wnętrza w dobrym stanie, które zawsze skrupulatnie czyścimy. Auta oczywiście wydawane są z pełnym bakiem, a sam ich zwrot jest szybki dzięki opcji dostarczenia pojazdu do różnych punktów. Wypożyczalnia samochodów w Tomaszowie Mazowieckim tanio i dobrze wykonuje wszystkie usługi, na jakich z pewnością nikt się nie zawiedzie. Jesteśmy wypożyczalnią bardzo elastyczną, która w każdym przypadku dopasuje się do preferencji i postara sprostać wszystkim wymaganiom, zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

wypożyczalnia samochodów Tomaszów Mazowiecki tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki tanio

Nasza najważniejsza misja to wynajem aut w Tomaszowie Mazowieckim, które są komfortowe, zadbane technicznie, a i jednocześnie niedrogie. Od początku własnego funkcjonowania stawiamy na inwestowanie we flotę dobrych i niezawodnych aut, które zapewniają dobry komfort podróży. Dzięki dobrze realizowanej polityce firmy jesteśmy w stanie w znacznym stopniu obniżać nasze koszty, przez co jednocześnie oferować Klientom bardzo atrakcyjne oferty cenowe, niezależnie od faktu na jaki okres ma być sam wynajem i jaki pojazd jest niezbędny.

Cennik

Wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki tanio

Cennik wynajmu samochodu w Tomaszowie Mazowieckim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Tomaszów Mazowiecki Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Tomaszów Mazowiecki Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Tomaszów Mazowiecki Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Tomaszów Mazowiecki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Tomaszów Mazowiecki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Tomaszów Mazowiecki Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Tomaszów Mazowiecki Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Tomaszów Mazowiecki Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Tomaszów Mazowiecki Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikTomaszów Mazowiecki Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikTomaszów Mazowiecki Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Tomaszów Mazowiecki Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Tomaszów MazowieckiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©