Wypożyczalnia samochodów Tarnów - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Tarnów +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Tarnowie

wynajem samochodów Tarnów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Tarnów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Tarnów tanio

Wypożyczalnia samochodów Tarnów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Tarnów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szybko poszukujesz wozu i poszukujesz doświadczonej jak i taniej wypożyczalni? A być może Twój samochód się zepsuł w najmniej odpowiednim momencie i musisz jak najszybciej odnaleźć samochód na zastępstwo? W tego typu sytuacji opłaca się oczywiście skorzystać z oferty wypożyczalni pojazdów, jaka nie tylko jest tania, jednak gwarantuje elastyczne warunki współpracy, a do tego ma szeroką flotę samochodów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Tarnowie z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom, niezależnie od tego czy potrzebny jest wynajem na krótki czas bądź z auta będzie się korzystało przez dużo dłuższy okres czasu. Niezwykle istotny pozostaje tutaj przede wszystkim dostęp do bogatej gamy samochodów. Da się wybrać spośród licznych marek pojazdów, ich wielkości, pojemności silników, jak i decydować czy chcemy auto napędzany benzyną bądź może olejem napędowym. Co więcej niezwykle troszczymy się o wygodę oraz poziom bezpieczeństwa swoich Klientów. Zawsze samochód jest bardzo często poddawany przegląd technicznym i w razie konieczności przechodzi kompleksowy serwis, jaki gwarantuje jego sprawność. Auta dzięki temu są nie tylko niezawodne, jednak oczywiście też bardzo bezpieczne. Jednocześnie troszczymy się także o dobry stan wizualny aut. U nas otrzymuje się zatankowane do pełna i skrupulatnie wyczyszczone auto, jakiego wnętrze pozostaje w niezwykle dobrym stanie, umożliwiając na komfortowe jeżdżenie. Wynajem samochodów w Tarnowie mimo tego wykonywany pozostaje w konkurencyjnej cenie, przy jednoczesnym ograniczeniu spraw formalnych do absolutnego minimum. Wygodne warunki wypożyczania, przejrzyste umowy, przystępne warunki cenowe i auta w świetnym stanie technicznym to najpoważniejsze zalety, jakimi może pochwalić się nasza wypożyczalnia aut w Tarnowie. Zapraszamy do kontaktu i do poznania całych naszych zalet.

Wynajem samochodów Tarnów - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z wypożyczalni samochodów nie będzie musiało stać się ani niezwykle kosztowne, ani również skomplikowane będąc związane z licznymi formalnościami, jakie utrudniają życie. Wynajem aut w Tarnowie może zostać zrealizowany w bardzo krótkim czasie a także bez niepotrzebnych formalności. Troszczymy się o komfort swoich Klientów nie tylko przez ograniczanie samych spraw formalnych, jednak i przez przygotowywanie przejrzystych i prostych umów, żeby sam proces wynajmu nie stwarzał żadnych nieoczekiwanych wątpliwości. Jako wypożyczalnia profesjonalna a także solidna troszczymy się też o to, żeby wszyscy Klienci posiadali do dyspozycji dużą bazę samochodów. Wypożyczalnia samochodów w Tarnowie tanio jest w stanie zagwarantować auta z licznych segmentów, w tym samochodu większe do przewożenia gabarytowych przedmiotów. Są to pojazdy komfortowo wyposażone, zadbane w środku, a do tego całkowicie sprawne technicznie, przez co podczas podróżowania nimi mogą Państwo czuć się bezpiecznie. W przypadku naszej firmy za każdym razem najważniejsza będzie jakość oraz, w przeciwieństwie do własnej konkurencji, nie staramy się realizować wypożyczania za wszelką cenę. Wszelkie pojazdy często przechodzą badania mechaniczne a także w razie konieczności naprawiane są w profesjonalnych warsztatach. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa troszczymy się też o to, by wozy miały dobre polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie tylko naszą firmę przed uszkodzeniami aut, ale także wszystkich Klientów na wypadek niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Jesteśmy też bardzo elastyczni w sprawie czasu wypożyczania, oferując do tego opcję łatwego oddania auta w miejscu najlepszym dla samego Klienta.

wypożyczalnia samochodów Tarnów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Tarnów tanio

Aby zapewnić jak najbardziej dobry poziom możliwości, już na starcie działalności ustaliliśmy sobie parę istotnych celów, jakie nieustannie staramy się realizować, pozostając tym samym bardzo profesjonalną firmą w branży. Główną misją naszej firmy pozostaje skrócenie procesu wynajmowania aut oraz zapewnienie ogromnego wyboru samych samochodów. Dzięki temu nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Tarnowie to ograniczenie spraw formalnych do absolutnego minimum, a i równocześnie możliwość wynajmowania aut licznych marek, z wielu licznych segmentów.

Cennik

Wynajem samochodów Tarnów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Tarnowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Tarnów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Tarnów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Tarnów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Tarnów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Tarnów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Tarnów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Tarnów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Tarnów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Tarnów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Tarnów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Tarnów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikTarnów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikTarnów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Tarnów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Tarnów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail:
Adres: TarnówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©