wypożyczalnia samochodów Szczecinek +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Szczecinku

wynajem samochodów Szczecinek

Wybierz miasto

wynajem samochodów Szczecinek
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Szczecinek tanio

Wypożyczalnia samochodów Szczecinek - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Szczecinek

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczanie pojazdów dzisiaj zdecydowanie nie będzie musiało być niemiłym obowiązkiem. Zdarzają się oczywiście sytuacje, w jakich to musimy skorzystać z auta wynajętego, bo nasze na przykład się popsuło, bądź też na co dzień nie posiadamy auta bowiem nie opłaca nam się go finansować, a pilna sytuacja wymaga tymczasem skorzystania z niego. Licznym osobom usługi tego typu kojarzą się z wielkimi kosztami, ale nasza firma doskonale pokazuje, iż naprawdę nie będzie musiało to stać się normą. Nasza solidna wypożyczalnia samochodów w Szczecinku to miejsce, gdzie każda osoba może odnaleźć świetnie przystosowany do potrzeb pojazd oraz korzystać z niego na dogodnych warunkach, przy równoczesnym zachowaniu przystępności cen. Posiadamy auta z liczny klas, w tym pojazdy bardzo duże oraz pojemne, które doskonale sprawdzą się chociażby do przewożenia większych rzeczy. Głęboko wierzymy w to, iż wynajem samochodów w Szczecinku w naszej wypożyczalni stanie się dużą przyjemnością również dzięki znacznemu zmniejszeniu formalności. Samochód można wynająć tym samym szybko oraz na przejrzystych warunkach, a wiec bez niespodziewanych opłat oraz ustaleń z gwiazdkami. Działając na rynku od długiego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a i zaskarbiliśmy sobie zaufanie licznych Klientów. Wypożyczalnia aut w Szczecinku zapewnia dużą swobodę tak osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom potrzebującym pilnie skorzystać z auta oraz chociażby odbyć podróż biznesową. Bez wątpienia sprostamy wszystkim wymaganiom oraz zawsze zaproponujemy konkurencyjną propozycję cenową, jaka to nie opróżni żadnego portfela.

Wynajem samochodów Szczecinek - Speedy Car

Dlaczego warto Naturalnie piękne słowa to najczęściej zbyt mało, żeby namówić kogoś do wypróbowania konkretnych usług. W naszym przypadku tymczasem słowa natychmiast się materializują, co można ocenić również teraz. Wynajem aut w Szczecinku opiera się o auta porządnej marki, z wielu różnorodnych klas oraz z maksymalnie bogatym, a więc i wygodnym, wyposażeniem. Nie trzeba także wierzyć naszej firmie na słowo, ponieważ wystarczy przetestować samodzielnie iż wszystkie te auta są w świetnym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję satysfakcji naturalnie przykładamy również ogromną uwagę do czystości wszystkich pojazdów, troszcząc się o to, żeby docierały one do Klientów wysprzątane oraz naszykowane również do odległej drogi. Oczywiście bardzo ważne będzie tutaj to, iż nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinku za niską cenę realizuje wszystkie usługi, oferując jednocześnie ich najlepszą jakość. Stawiamy na profesjonalne oraz uczciwe podejście do Klienta. Objawia się to chociażby tym, iż nie posiadamy żadnych niespodziewanych opłat. Każda spisywana umowa będzie zrozumiała, a co więcej Klienci już od początku dostają całkowite informacje związane z wszelkimi kosztami dla wynajmowania. To właśnie dlatego zaufało naszej firmie tak dużo ludzi oraz możemy obecnie radować się pozycją lidera na rynku. Obdarzenie zaufaniem właśnie naszej firmy przyniesie korzyści każdej osobie, niezależnie od faktu czy chcemy wypożyczyć pojazd do celów prywatnych, lub może jednak firmowych. Tutaj każdy przystosuje umowę do potrzeb oraz skorzysta z takich usług, które naprawdę są potrzebne.

wypożyczalnia samochodów Szczecinek tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Szczecinek tanio

Solidna oraz jednocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Szczecinku jest efektem wszystkich nieustannych starań o zrealizowanie wszystkich postawionych wcześniej założeń. Przede wszystkim naprawdę zależy naszej firmie na bezpieczeństwie naszych Klientów, które jest oferowane poprzez uczciwe umowy i troskę o stan techniczny pojazdów. Idąc tymczasem naprzeciw potrzebom naszych Klientów, staramy się zapewniać usługi maksymalnie elastyczne, a więc takie, które można dobrać do potrzeb oraz w jakich to płaci się wyłącznie za to, z czego naprawdę się korzysta.

Cennik

Wynajem samochodów Szczecinek tanio

Cennik wynajmu samochodu w Szczecinku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Szczecinek Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Szczecinek Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Szczecinek Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Szczecinek Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Szczecinek tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Szczecinek Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Szczecinek Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Szczecinek Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Szczecinek Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Szczecinek Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Szczecinek Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSzczecinek Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSzczecinek Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Szczecinek Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Szczecinek tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: SzczecinekPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©