Wypożyczalnia samochodów Świętochłowice - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Świętochłowice +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Świętochłowicach

wynajem samochodów Świętochłowice

Wybierz miasto

wynajem samochodów Świętochłowice
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Świętochłowice tanio

Wypożyczalnia samochodów Świętochłowice - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Świętochłowice

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach pojazd przestał być luksusem, a stał się swego rodzaju narzędziem głównym, które poważnie przydaje nam się w codziennym funkcjonowaniu. Niestety zdarzają się sytuacje, że pojazd popsuje nam się w momencie, jak jest potrzebne najbardziej. Czasem natomiast utrzymanie własnego pojazdu jest zwyczajnie nieopłacalne. Z pomocą może przyjść jednak obecna wypożyczalnia samochodów w Świętochłowicach, jaka realizuje nie tylko dogodne warunki, ale także poważnie atrakcyjne na rynku ceny. Współczesna firma to zespół profesjonalnych ludzi, jacy starają się przygotowywać propozycję w taki sposób, by nieustannie była ona dobrana do obecnych standardów. Jedynie u nas mogą Państwo korzystać więc z elastycznych warunków wynajmu i dostosowywać umowę po prostu do prywatnych preferencji, szczególnie pod kątem czasu pożyczenia. Pomimo atrakcyjnej ceny, wynajem aut w Świętochłowicach dotyczy wyłącznie pojazdów zadbanych, zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym. Dla nas absolutnym priorytetem jest zapewnienie Klientom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu. Zatankowane do pełna samochody są więc czyste i posprzątane w środku, a przy tym zawsze sprawne technicznie, dzięki często wykonywanym przeglądom. Dobra wypożyczalnia pojazdów w Świętochłowicach to gwarancja korzystania z najwyższych na rynku usług, za które po prostu nie będziemy przepłacać. Zachęcamy chociażby teraz do zaznajomienia się z naszym cennikiem, jak i rozległą flotą aut, które bardzo łatwo dopasować do osobistych potrzeb.

Wynajem samochodów Świętochłowice - Speedy Car

Dlaczego warto Liczba wypożyczalni samochodów na rynku jest dziś bardzo pokaźna i z owego powodu niejednokrotnie pojawia się dylemat powiązany z tym, jaką tak faktycznie najlepiej wybrać. Aby ułatwić Państwu wybór postaramy się przedstawić kilka najistotniejszych zalet, które czynią naszą firmę dobrą na rynku, umożliwiając radować się z naprawdę porządnychusług. Przede wszystkim tylko nasza wypożyczalnia aut w Świętochłowicach tanio zapewnia samochody w tak dobrym stanie technicznym, o czym dość często zapomina niestety konkurencja. Nie tylko realizujemy regularne przeglądy techniczne auta, ale także dokonujemy napraw na świetnej jakości częściach, korzystając z pomocy autoryzowanych serwisów. Gwarantuje to wysoki poziom bezpieczeństwa, ale i komfort przemieszczania się. Nasza firma świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że preferencjie związane z wypożyczaniem pojazdów mogą być niesłychanie zróżnicowane. Z owego powodu staramy się tworzyć elastyczną usługę dla każdego z wszystkich Klientów. Bardzo opłacalny będzie wynajem zarówno na krótki czas, jak i na długie tygodnie czy miesiące, zależnie od preferencji. Wykonując dobry wynajem pojazdów w Świętochłowicach gwarantujemy także wykup pełnych pakietów ubezpieczeń, które oferują bezpieczeństwo wynajmu, ale i pokrywają wszelkie straty związane z różnorodnymi kolizjami drogowymi, które mogą zdarzyć się każdemu. Równocześnie także staramy się zaoferować możliwość ekspresowego wynajmu pojazdów, między innymi dzięki ograniczeniu formalności do absolutnego minimum. Jesteśmy przekonani o tym, iż tak dopracowana oferta sprosta Państwa oczekiwaniom.

wypożyczalnia samochodów Świętochłowice tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Świętochłowice tanio

Ten sukces nie istniałby możliwy bez jasno określonych założeń, które postawiliśmy przed sobą na samym starcie istnienia i trzymamy się ich po dziś dzień. Nasza niedroga wypożyczalnia aut w Świętochłowicach stawia sobie za cel główny duże zadowolenie Klienta. Jesteśmy w stanie wykonać to dzięki przejrzystej oraz wygodnej umowie, dużej bazie pojazdów, dbałości o świetny stan mechaniczny samochód, oraz jednocześnie zapewnianiu konkurencyjnych cen które z dużą pewnością sprostają możliwością portfela każdej osoby.

Cennik

Wynajem samochodów Świętochłowice tanio

Cennik wynajmu samochodu w Świętochłowicach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Świętochłowice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Świętochłowice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Świętochłowice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Świętochłowice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świętochłowice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Świętochłowice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świętochłowice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Świętochłowice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Świętochłowice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Świętochłowice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Świętochłowice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŚwiętochłowice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŚwiętochłowice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Świętochłowice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Świętochłowice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŚwiętochłowicePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©