Wypożyczalnia samochodów Świdwin - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Świdwin +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Świdwinie

wynajem samochodów Świdwin

Wybierz miasto

wynajem samochodów Świdwin
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Świdwin tanio

Wypożyczalnia samochodów Świdwin - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Świdwin

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczanie pojazdów dzisiaj zdecydowanie nie będzie musiało być niemiłym obowiązkiem. Zdarzają się naturalnie sytuacje, w jakich to musimy skorzystać z samochodu wypożyczonego, bo nasze na przykład się popsuło, albo też na co dzień nie posiadamy samochodu ponieważ nie opłaca nam się go finansować, natomiast pilna sytuacja wymaga jednak skorzystania z niego. Wielu osobom usługi tego rodzaju kojarzą się z ogromnymi kosztami, lecz nasza firma świetnie udowadnia, że wcale nie będzie musiało to być normą. Nasza nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Świdwinie to miejsce, gdzie każdy będzie mogła wyszukać idealnie przystosowany do potrzeb wóz i korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjności cen. Oferujemy pojazdy z liczny klas, w tym pojazdy bardzo duże i pakowne, które świetnie sprawdzą się chociażby do przewozu dużych rzeczy. Naprawdę wierzymy w to, że wynajem samochodów w Świdwinie w naszej wypożyczalni stanie się czystą przyjemnością również dzięki poważnemu ograniczeniu formalności. Auto da się wypożyczyć dzięki temu szybko i na przejrzystych warunkach, a wiec bez niespodziewanych kosztów i ustaleń z gwiazdkami. Działając na rynku od długiego czasu zdobyliśmy pokaźne doświadczenie, jak i zaskarbiliśmy sobie zaufanie licznych Klientów. Wypożyczalnia aut w Świdwinie daje wielką swobodę tak osobom prywatnym, jak i firmom potrzebującym natychmiast skorzystać z pojazdu i chociażby odbyć podróż biznesową. Z pewnością sprostamy wszystkim wymaganiom i w każdym przypadku zaproponujemy atrakcyjną ofertę cenową, jaka to nie opróżni żadnego portfela.

Wynajem samochodów Świdwin - Speedy Car

Dlaczego warto Naturalnie wspaniałe słowa to często za mało, aby namówić kogoś do wypróbowania danych usług. W naszym przypadku jednak słowa od razu się materializują, co da się ocenić także teraz. Wynajem aut w Świdwinie oparty jest o auta porządnej marki, z wielu różnorodnych segmentów i z naprawdę bogatym, a więc i wygodnym, wyposażeniem. Nie trzeba także ufać nam na słowo, bowiem wystarczy sprawdzić osobiście, że wszystkie te auta są w świetnym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję zadowolenia oczywiście przykładamy także ogromną uwagę do czystości wszystkich samochodów, troszcząc się o to, aby docierały one do Klienta wysprzątane i gotowe także do dalszej drogi. Oczywiście bardzo ważne będzie tutaj to, że nasza wypożyczalnia samochodów w Świdwinie za niską cenę wykonuje wszystkie usługi, gwarantując równocześnie ich najwyższą jakość. Stawiamy na fachowe i rzetelne podejście do Klienta. Objawia się to między innymi tym, że nie posiadamy jakichkolwiek niespodziewanych kosztów. Zawsze spisywana umowa będzie zrozumiała, a co więcej Klienci już na samym początku dostają pełne informacje związane z wszystkimi kosztami dla wynajmu. To właśnie dlatego zaufało nam tak dużo ludzi i jesteśmy w stanie obecnie radować się pozycją lidera w branży. Obdarzenie zaufaniem właśnie nas przyniesie korzyści każdej osobie, niezależnie od tego czy potrzebujemy wypożyczyć wóz do celów prywatnych, albo może jednak biznesowych. U nas każda osoba przystosuje umowę do potrzeb i skorzysta z takich usług, które naprawdę są potrzebne.

wypożyczalnia samochodów Świdwin tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Świdwin tanio

Nowoczesna i równocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Świdwinie jest efektem wszystkich usilnych starań o zrealizowanie wszystkich postawionych wcześniej założeń. Przede wszystkim naprawdę zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów, które jest oferowane poprzez uczciwe umowy oraz troskę o stan techniczny samochodów. Idąc jednak naprzeciw preferencjom naszych Klientów, staramy się zapewniać usługi jak najbardziej wygodne, a więc takie, które da się przystosować do potrzeb i w jakich to należy płacić tylko za to, z czego naprawdę się będzie korzystało.

Cennik

Wynajem samochodów Świdwin tanio

Cennik wynajmu samochodu w Świdwinie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Świdwin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Świdwin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Świdwin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Świdwin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świdwin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Świdwin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świdwin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Świdwin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Świdwin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Świdwin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Świdwin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŚwidwin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŚwidwin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Świdwin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Świdwin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŚwidwinPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©