Wypożyczalnia samochodów Świdnica - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica +48 794-402-4

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Świdnicy

wynajem samochodów Świdnica

Wybierz miasto

wynajem samochodów Świdnica
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Świdnica tanio

Wypożyczalnia samochodów Świdnica - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Świdnica

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Obecnie bardzo trudno wyobrazić sobie życie bez pojazdu. Niestety jakże często nasze pojazdy mogą zawieść nas w najmniej odpowiednim momencie, wtedy gdy bardzo ich potrzebujemy i powinniśmy szybko dojechać do odległego celu. Wtedy właśnie ze wsparciem będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Świdnicy, z której to korzystanie wcale nie oznacza straty ogromnych kwot Oferujemy bardzo konkurencyjne warunki wynajmu samochodów, ogromną flotę aut, a jednocześnie i przejrzyste umowy, dzięki którym wypożyczanie może się stać pełną przyjemnością. Jesteśmy też otwarci na współdziałanie z biznesmenami. Firmy mogą potrzebować samochodów do wyjazdów służbowych, jednak także i na przykład do poważnej pracy w sezonie. Nie każdemu przedsiębiorcy opłaca się utrzymywać swoją flotę samochodów, jednak tymczasem wynajem samochodów w Świdnicy w naszej wypożyczalni może być zdecydowanie doskonałym wyjściem. Oferujemy pojazdy z różnych segmentów, także duże i bardzo ładne, które wręcz doskonale sprawdzą się przy biznesowym zastosowaniu. Chcemy od samego startu własnej działalności oferować usługi wygodne, które dopasowane są do preferencji naszych Klientów. To ma przełożenie na bardzo dobrze naszykowane umowy, a przede wszystkim na ogromne możliwości wyboru w kwestii czasu najmu. Zarówno wynajem aut w Świdnicy na niewielki ale też bardzo długi okres czasu, jest wartościowy pod kątem warunków cenowych i daje ogromną swobodę korzystania z pojazdu. Z tymi usługami korzystanie z wypożyczonych aut po prostu stanie się przyjemnością.

Wynajem samochodów Świdnica - Speedy Car

Dlaczego warto Na rynku znaleźć da się dzisiaj wiele firm zajmujących się wynajmowaniem samochodów, jednak zazwyczaj różnią się one wzajemnie bardzo diametralnie. Są to nie wyłącznie różnice w kategorii wyboru samochodów, jednak przede wszystkim warunków cenowych jak i jakości i elastyczności realizowanych usług. Jedynie nasza wypożyczalnia aut w Świdnicy będzie mogła zaoferować doskonały poziom bezpieczeństwa jak i komfortu korzystania z usług. Jesteśmy w stanie zaoferować przystępny poziom cen niezależnie od faktu, czy nasi Klienci będą chcieli wypożyczyć samochód jedynie na jeden dzień, bądź może poszukują pojazdu na wiele tygodni, które będzie im bardzo niezbędne do pracy. Dlaczego nasza wypożyczalnia samochodów w Świdnicy tanio będzie mogła zapewniać własne pojazdy przy dogodnych terminach wynajmu? W głównej mierze dzięki doświadczeniu, inwestowaniu w rozwój jak i nieustannej analizie preferencji dzisiejszego rynku. To właśnie dlatego warto zaufać naszej firmie Choć oferujemy przystępne warunki cenowe to tymczasem absolutnie nie będzie odbijało się to na stanie technicznym żadnego pojazdu. Pojazdy prezentują się estetycznie wizualnie, jednak absolutnie nie jest to przykrywka dla ich złego stanu technicznego. Serwisujemy profesjonalnie wszystkie pojazdy i regularnie analizujemy ich sprawność. To właśnie w ten sposób nasi Klienci będą mogli cieszyć się ogromnym bezpieczeństwem, korzystając z sprawnych samochodów. Niewątpliwą zaletą jest też nasza szeroka flota aut. Dostępność aut z różnych segmentów umożliwia tak naprawdę bez żadnych kłopotów dobrać je do indywidualnych wymagań i cieszyć się autem, które sprosta wszelkim wymaganiom. Zachęcamy chociażby dzisiaj do skorzystania z usług profesjonalnej wypożyczalni na terenie miasta.

wypożyczalnia samochodów Świdnica tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Świdnica tanio

Każda dobra i nastawiona na sukces wypożyczalnia, powinna mieć ściśle nakreślone cele i nieustannie się nimi posiłkować. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Świdnicy to naturalnie solidne i w pełni sprawne technicznie samochody, jak i ograniczenie formalności związanych z wynajmowaniem do minimum. To właśnie efekt naszej misji, jaką od samego startu było oferowanie usług wygodnych, wygodnych jak i bardzo bezpiecznych. Tutaj samochód da się wypożyczyć naprawdę szybko, dopasowując okres najmu do preferencji i wybrać któryś z licznych nowoczesnych aut, zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Cennik

Wynajem samochodów Świdnica tanio

Cennik wynajmu samochodu w Świdnicy (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Świdnica Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Świdnica Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Świdnica Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Świdnica Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Świdnica Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Świdnica Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Świdnica Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Świdnica Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Świdnica Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŚwidnica Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŚwidnica Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Świdnica Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

Kontakt

Wynajem samochodów Świdnica tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 7944024
E-mail: dolnyslask@speedy-car.pl
Adres: ŚwidnicaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©