wypożyczalnia samochodów Swarzędz +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Swarzędz

Najtaniej w Swarzędzu

wynajem samochodów Swarzędz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Swarzędz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Swarzędz tanio

Wypożyczalnia samochodów Swarzędz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Swarzędz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z wynajętych aut wcale nie musi kojarzyć nam się jedynie z niesłychanie dużymi cenami usług. Szukając profesjonalnej wypożyczalni w swojej okolicy trafili Państwo wręcz idealnie, ponieważ nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Swarzędzu zapewnia nie tylko atrakcyjne ceny, ale też i bardzo fachowe podejście, a do tego pokaźną flotę nowoczesnych pojazdów. Nasza firma istnieje już na rynku od wielu lat, stale rozbudowując sieć, a do tego inwestując w najlepsze pojazdy z różnorodnych segmentów. W ten sposób każdy wynajmujący otrzymuje dużą swobodę związaną z wyborem auta i jego skonfigurowaniem do konkretnych preferencji. U nas auta za każdym razem są wysprzątane, zatankowane pod korek, jak i w idealnym stanie technicznym, o który to naprawdę skrupulatnie dbamy. Profesjonalna i sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Swarzędzu pokazuje, iż korzystanie z auta wynajętego wcale nie musi być luksusem. Szykujemy naszą ofertę w takiej formie, by maksymalnie jak to możliwe dopasować ją do indywidualnych potrzeb. W ten sposób mogą Państwo w naszej firmie wynajmować wozy na krótszy i bardzo długi czas, za każdym razem korzystając z atrakcyjnych cen i wygodnych samochodów. Jesteśmy elastyczni i równocześnie staramy się wyjść naprzeciw potrzebom Klienta. Z pewnością się dogadamy i dopasujemy formę wypożyczenia do potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia już w tej chwili jak powinien być realizowany dobry wynajem aut w Swarzędzu. Jesteśmy pewni, iż nasze usługi za każdym razem sprostają Państwa oczekiwaniom, niezależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Swarzędz - Speedy Car

Dlaczego warto Mamy pełną świadomość tego, iż każda osoba może posiadać inne potrzeby związane z samochodem. Firmy wypożyczają auta do podróży służbowych, a czasem i do trudnej pracy. Osoby prywatne za to chcą dostać się w krótkim czasie w dalekie miejsce albo na przykład przetransportować duże rzeczy, z wykorzystaniem auta o odpowiednich gabarytach. To najważniejszy powód, dla którego nasza wypożyczalnia aut w Swarzędzu jest godna uwagi. Posiadamy szeroki wybór aut z bardzo różnorodnych segmentów, dzięki czemu potrafimy za każdym razem dopasować się do potrzeb Klientów. Niezależnie od wybranego auta możemy też zagwarantować świetną sprawność techniczną pojazdów, o jakie stale dbamy, co naturalnie przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa. Ważnym autem naszej firmy jest dodatkowo prostota oferowanego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Swarzędzu tanio dostarcza wszystkie auta w pierwszorzędnym stanie, ale równocześnie i zmniejsza ilość formalności do absolutnych podstaw. Udowadniamy tym samym, iż wypożyczenie auta nie musi być drogą wyboistą. Każda zainteresowana osoba będzie mogła bardzo ekspresowo skorzystać z naszych doskonałych samochodów i cieszyć się dużą swobodą z ich użytkowania. Dodatkowo także staramy się ułatwiać naszym Klientom samo zwracanie wozów. Jest to do wykonania w różnych lokalizacjach, dzięki czemu nie trzeba zwracać pojazdu w tej samej lokalizacji, w jakim się go wypożyczyło. To właśnie dzięki tego typu podejściu jesteśmy obecnie firmą naprawdę konkurencyjną, jaka cieszy się na rynku dużym zaufaniem i oferuje najwyższy poziom wygody jak i bezpieczeństwa związany z wypożyczaniem samochodów.

wypożyczalnia samochodów Swarzędz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Swarzędz tanio

Nasza misja Osiągnięcie pozycji lidera na rynku wypożyczania aut było związane przede wszystkim z naszym nieustannym dążeniem do realizacji celów, jakie postawiliśmy przed sobą w początkach działalności. Naszym zadaniem stale jest oczywiście, by gwarantować tani wynajem aut w Swarzędzu. Zawsze stawialiśmy bowiem na gwarantowanie bezpieczeństwa, czego efektem jest przede wszystkim dbałość o stan techniczny aut. Wynajmowane auta nie są zniszczone, kieruje się je przyjemnie i bezpiecznie, a co więcej zawsze dostarczane są one do naszych Klientów w idealnym stanie wizualnym, co oferuje jazdę o wiele sympatyczniejszą.

Cennik

Wynajem samochodów Swarzędz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Swarzędz Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Swarzędz Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Swarzędz Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Swarzędz Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Swarzędz Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Swarzędz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Swarzędz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Swarzędz Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Swarzędz Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Swarzędz Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Swarzędz Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Swarzędz

Kontakt

Wynajem samochodów Swarzędz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: SwarzędzPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©