Wypożyczalnia samochodów Staszów - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Staszów +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Staszowie

wynajem samochodów Staszów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Staszów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Staszów tanio

Wypożyczalnia samochodów Staszów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Staszów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystając z usług wypożyczalni samochodów za każdym razem trzeba dostać pewność, iż firma jest nowoczesna oraz uczciwa, co przekłada się oczywiście na bezpieczne warunki wynajmowania. Tego typu obaw z pewnością nie trzeba będzie mieć przy wyborze naszej wypożyczalni, jaka będzie mogła pochwalić się wielkim doświadczeniem, ogromną flotą aut, jak i atrakcyjnymi cenami. Przy tym możemy zapewnić Was, iż niska cena nie odbywa się u nas kosztem naszych Klientów. W swojej flocie samochodowej mamy auta wyłącznie w bardzo dobrym stanie technicznym, o jakie skrupulatnie dbamy jak i jakie dostarczamy Państwu również solidnie wysprzątane oraz oczywiście zatankowane do pełna. Nasza wypożyczalnia samochodów w Staszowie to miejsce, któremu naprawdę można zaufać oraz która sprawia, iż wynajem samochodów jest łatwiejszy niż komukolwiek może się wydawać. Jest to osiągalne w głównej mierze dzięki naszej ogromnej elastyczności, jaka przekłada się na ogromną swobodę związaną z czasem wynajmu. Nieważne czy potrzebują Państwo samochodów wyłącznie na jedną dobę, lub też potrzebują korzystać z niego przez dużo tygodni. W dowolnym przypadku cena będzie atrakcyjna oraz przystosowana do konkretnych wymagań. Wynajem samochodów w Staszowie dedykowany będzie tak naprawdę do każdego, a więc tak do prywatnych klientów, jak i firm. Niesamowicie chcemy, aby zapewnić wszystkim Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ma to przełożenie nie tylko na dobry stan techniczny aut, lecz też i na przejrzyste umowy, których podpisanie nie wymaga przechodzenia przez gąszcz formalności. Jesteśmy przekonani o tym, iż ta propozycja sprosta Państwa wymaganiom.

Wynajem samochodów Staszów - Speedy Car

Dlaczego warto Przed wyborem konkretnej wypożyczalni samochodów każdy chce taką firmę skrupulatnie sprawdzić, aby mieć gwarancję dokonania odpowiedniego wyboru. W tym przypadku wynajem aut w Staszowie będzie wartościowy nie jedynie z powodu niskiej oferty cenowej, jaka bez wątpienia będzie naprawdę atrakcyjna na rynku. To bowiem samochody, o jakie należycie troszczymy się pod każdym kątem. Często analizujemy stan technicznych naszych samochodów oraz dokonujemy wszystkich wymaganych napraw, oczywiście korzystając z doskonałych jakościowo podzespołów oraz z pomocy najdoskonalszych na rynku serwisów. Dbając o Państwa komfort wszystkie samochody są też skrupulatnie sprzątane. Czyste oraz przytulne wnętrze z całą pewnością zwiększa komfort każdej podróży autem. Nasza dobra polityka pozwoliła nam też ułatwić sam wynajem do maksimum. Dzięki temu wypożyczalnia samochodów w Staszowie za niską cenę oferuje swoje auta oraz nie utrudnia Klientom korzystania z nich. Wystarczy jedynie tylko parę niewielkich formalności, aby cieszyć się wypożyczonym pojazdem. Wszystkie umowy szykowane są tak, aby były jak najlepiej zrozumiałe dla naszych Klientów oraz nie pozostawiały jakichkolwiek wątpliwości. To dokładnie dzięki tego typu elementom staliśmy się obecnie tak konkurencyjną firmą na rynku. Sprawnie dopasowujemy usługi do preferencji Klientów, stawiamy na najlepsze ubezpieczenia wszystkich aut, jak i mamy w ofercie auta z różnych segmentów. Z tego powodu jesteśmy w stanie spełniać preferencje związane z wielkością aut, ich wyposażeniem bądź rodzajem jednostki napędowej, co dla wielu osób zdecydowanie ma duże znaczenie.

wypożyczalnia samochodów Staszów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Staszów tanio

Już na starcie funkcjonowania nasza wypożyczalnia aut w Staszowie ustawiła przed sobą parę ważnych celów, których ciągła realizacja pozwoliła nam osiągać spektakularne sukcesy na rynku. Nastawienie na oczekiwania Klienta, gwarantowanie bezpieczeństwa oraz przejrzystości umów są właśnie tą misją, którą realizujemy niesłychanie skrupulatnie. Co więcej nasza firma to też najtańsza wypożyczalnia samochodów w (miasto), miejsce bezpieczne oraz sprawdzone, w którym każdy naprawdę ekspresowo może wynająć samochód oraz cieszyć się komfortem podróży

Cennik

Wynajem samochodów Staszów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Staszowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Staszów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Staszów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Staszów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Staszów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Staszów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Staszów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Staszów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Staszów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Staszów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Staszów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Staszów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikStaszów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikStaszów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Staszów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Staszów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: StaszówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©