Wypożyczalnia samochodów Stargard Szczeciński - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Stargard Szczeciński +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Stargardzie Szczecińskim

wynajem samochodów Stargard Szczeciński

Wybierz miasto

wynajem samochodów Stargard Szczeciński
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Stargard Szczeciński tanio

Wypożyczalnia samochodów Stargard Szczeciński - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Stargard Szczeciński

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda powiązany z opcją wypożyczenia pojazdu pozostaje niezaprzeczalna. Nie każdego stać na utrzymanie własnego auta, a do tego nierzadko zdarzają się zdarzenia, iż prywatny samochód zepsuje się właśnie wtedy, jak jest nam potrzebny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Stargardzie Szczecińskim rozwiązuje jednak taki problem, gwarantując ogromną gamę samochodów do wypożyczenia w przystępnych cenach. Zmniejszamy formalności powiązane z wynajmem do absolutnego minimum, a i jednocześnie staramy się również naszykować propozycję wygodną, jaka będzie doskonale przystosowana do konkretnych potrzeb. Wynajem samochodów Stargardzie Szczecińskim zapewnia tak naprawdę ogromną wygodę w jeżdżeniu. Nie będzie trzeba zdawać się na komunikację miejską lub różnorodnego rodzaju przewóz zbiorowy, który jest być zawodny, a przede wszystkim często wydłuży nam czas podróży. Dobre nastawienie do wynajmu oraz troska o stan mechaniczny floty samochodów są naszymi podstawowymi zasadami, jakich staramy się trzymać od samego początku prowadzenia działalności. Nasza wypożyczalnia aut w Stargardzie Szczecińskim oferuje niezwykle duży wybór samochodów o różnych gabarytach oraz w licznych segmentach. Da się więc wypożyczać samochody tak do podróży służbowych, prywatnych, ale i poważniejsze do przewozu gabarytowych przedmiotów. Dogodny cennik z całą pewnością nie obciąży Państwa kieszeni, natomiast to profesjonalne podejście sprawi, iż chętnie powrócą Państwo do naszej firmy ponownie, oraz skorzystają z dobrych możliwości wynajmu samochodów na terenie miasta.

Wynajem samochodów Stargard Szczeciński - Speedy Car

Dlaczego warto? Pewnie zastanawiacie się Państwo dlaczego to właśnie naszej firmie warto ufać oraz co sprawia, iż pozostajemy tak konkurencyjni w branży? Nasz wynajem aut w Stargardzie Szczecińskim jest to bowiem w głównej mierze nastawienie na bezpieczeństwo Klientów, co będzie wiązało się oczywiście z utrzymaniem floty samochodów w doskonałym stanie technicznym. Mnóstwo wypożyczalni aut nie tylko nie dba o stan mechaniczny samochodów, ale często wynajmuje samochody naprawdę wyeksploatowane, które posiadają zdezelowane oraz brudne wnętrze, co na pewno pogarsza komfort jazdy. U nas wozy są naprawdę dobrze przygotowane do wynajmu, poprzez co radość korzystania z nich będzie na niezwykle wysokim poziomie. Ta wypożyczalnia samochodów w Stargardzie Szczecińskim tanio oraz niezwykle elastycznie zapewnia wykonanie swoich usług. Ceny są atrakcyjne niezależnie od tego czy wynajem będzie na niezwykle krótki termin lub może potrzebują Państwo wypożyczyć samochód na sporo dłuższy czas. Z naszą firmą da się niezwykle łatwo dopasować zakres oferty do potrzeb oraz nie nadwyrężać jednocześnie własnego portfela. Dodatkowo gwarantujemy swoim Klientom duży zakres opcji fakultatywnych, związanych przede wszystkim z wygodnym wyposażeniem aut. Będą mogli Państwo dostać auta posiadające GPS, relingi na dach lub chociażby foteliki dla maluchów oraz płacić tylko za takie opcje dodatkowe, które naprawdę są potrzebne. Jesteśmy przekonani o tym, iż wykonywane przez nas usługi mogą sprostać Państwa oczekiwaniom. Duża wiedza, doświadczenie oraz ogromna flota samochodów czynią nas naprawdę profesjonalnymi na rynku. To właśnie dzięki mocnej pozycji będziemy w stanie zapewniać tak konkurencyjne warunki cenowe.

wypożyczalnia samochodów Stargard Szczeciński tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Stargard Szczeciński tanio

Sukces naszej wypożyczalni to w głównej mierze dokładnie nakreślona misja działalności, jakiej staramy się trzymać od samego startu, chcąc doprowadzać najdrobniejsze nawet sprawy do perfekcji. Naszym najważniejszym celem staje się zapewnianie możliwości elastycznych, w przystępnej cenie oraz z opcją wyboru ogromnej gamy samochodów. Nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Stargardzie Szczecińskim zapewnia tym samy wielką wygodę Klientom, którzy są w stanie dopasować czas wynajmu, koszt oraz rodzaj pojazdu do wszystkich indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy też wygodę związaną z samym odbiorem oraz późniejszym zdaniem samochodu.

Cennik

Wynajem samochodów Stargard Szczeciński tanio

Cennik wynajmu samochodu w Stargardzie Szczecińskim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Stargard Szczeciński Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Stargard Szczeciński Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Stargard Szczeciński Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Stargard Szczeciński Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Stargard Szczeciński tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Stargard Szczeciński Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Stargard Szczeciński Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Stargard Szczeciński Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Stargard Szczeciński Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Stargard Szczeciński Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Stargard Szczeciński Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikStargard Szczeciński Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikStargard Szczeciński Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Stargard Szczeciński Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Stargard Szczeciński tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Stargard SzczecińskiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©