wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska

Najtaniej w Środzie Wielkopolskiej

wynajem samochodów Środa Wielkopolska

Wybierz miasto

wynajem samochodów Środa Wielkopolska
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Środa Wielkopolska tanio

Wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Poszukując usług związanych z wynajmem wozów z pewnością każdy liczy na atrakcyjne oferty cenowe, lecz również i na należytą jakość usług, czyli na przykład na dobry stan techniczny pożyczanych oferowanych aut. Dla naszej firmy jest to jak najbardziej osiągalne, ponieważ od samego początku własnej firmy stawialiśmy na najlepszą wygodę i bezpieczeństwo wszystkich Klientów. W ten sposób wypożyczalnia samochodów w Środzie Wielkopolskiej stała się naprawdę konkurencyjna, zapewniając elastyczne warunki jak i szeroki wybór pojazdów. Auta zdecydowanie nie są już współcześnie luksusem. To najczęściej istotne narzędzie pracy, które pozwala nam zarabienie pieniędzy, jednak w szybkim czasie przemierzać nawet znaczne odległości. Dzięki nieustannemu inwestowaniu w siebie, a także w naszą obsługę Klientów, możemy oferować atrakcyjne usługi, dedykując wynajem nie tylko firmom, lecz i osobom prywatnym, niezależnie od wymagań. Nasza oferta to w głównej mierze szeroka gama wozów z licznych segmentów, czyli na pewno każdy odszuka u nas coś najlepszego dla siebie. Równocześnie też wynajem samochodów w Środzie Wielkopolskiej w naszej firmie okazuje się być niesłychanie prosty poprzez wyraźne zmniejszenie formalności niezbędnych w trakcie podpisywania umowy. Wartym podkreślenia jest również fakt, iż choć wypożyczalnia samochodów w Środzie Wielkopolskiej tanio posiada własne pojazdy, to jednocześnie gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podróży. Jest to możliwe dzięki dbaniu o stan techniczny samochodów. Samochody regularnie serwisujemy na oryginalnych częściach oraz w dobrych warsztatach, dzięki czemu ich stan nigdy nie pozostawia ani grama wątpliwości.

Wynajem samochodów Środa Wielkopolska - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, iż opłaca się korzystać z naszych możliwości, bez wątpienia najlepiej świadczą liczne opinie wszystkich naszych szczęśliwych Klientów, jakich to liczba systematycznie rośnie. Najważniejsze są jednak czyny, a nie piękne słowa, i dlatego chcemy tworzyć usługi, które są jak najlepiej dopasowane do wymagań. Elastyczność naszej oferty z pewnością czyni naszą propozycję niezwykle atrakcyjną. Wypożyczalnia aut w (miasto), jaką prowadzimy, nie jest dzięki temu dedykowana tylko i wyłącznie firmom, jacy to często potrzebują wypożyczać samochody przez dłuższy okres czasu. Na konkurencyjną cenę mogą bowiem u nas liczyć też osoby prywatne, nawet jeśli szukają pojazdu wyłącznie na jedną dobę. Zawsze możemy zaproponować ofertę atrakcyjną, i to w każdym calu. Opłaca się skorzystać z naszych usług też z tego powodu, iż przede wszystkim liczy się dla naszej firmy Klient oraz jego satysfakcja. Gwarantujemy profesjonalną oraz przyjemną obsługę, najlepsze pakiety ubezpieczeń, możliwość doboru wyposażenia pojazdu do wymagań, a przy tym zapewniamy bezpieczeństwo, bowiem troszczymy się o auta, które zawsze są w bardzo dobrym stanie technicznym. Pomimo, że jest to bardzo tania wypożyczalnia samochodów w Środzie Wielkopolskiej to pomimo tego samochody nie są zdezelowane. W większości to nowe roczniki popularnych marek aut, regularnie naprawiane w dobrych serwisach i z bardzo dobrze wysprzątanym wnętrzem. Na pewno zaskoczy każdego to, iż za tak niewielkie pieniądze będzie można otrzymać usługi na najwyższym poziomie, które zdecydowanie nie są gwarantowane w innych firmach.

wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Środa Wielkopolska tanio

Nasza misja Bez wątpienia nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Środzie Wielkopolskiej jest w stanie poszczycić się licznymi ważnymi zaletami, które są przede wszystkim efektem stałego trzymania się misji firmy, którą stworzyliśmy w początkach jej istnienia. Zawsze chcieliśmy być konkurencyjni nie tylko dzięki ofertom cenowym, lecz i doskonałej sprawności aut, które są wygodne też dzięki dbaniu o wnętrze i ogólny wygląd. Dodatkowo od początku stawialiśmy na różnorodność, dzięki czemu obecna flota aut jest bardzo porządnie rozbudowana i pozwala dobrać pojazd do własnych wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Środa Wielkopolska tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Środa Wielkopolska Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Środa Wielkopolska Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Środa Wielkopolska Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Środa Wielkopolska Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Środa Wielkopolska Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Środa Wielkopolska Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Środa Wielkopolska

Kontakt

Wynajem samochodów Środa Wielkopolska tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Środa WielkopolskaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©