wypożyczalnia samochodów Śrem +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Śrem

Najtaniej w Śremie

wynajem samochodów Śrem

Wybierz miasto

wynajem samochodów Śrem
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Śrem tanio

Wypożyczalnia samochodów Śrem - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Śrem

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie pojazdów to miejsca, w których powinniśmy mieć możliwość bezpiecznego, wygodnego, a i równocześnie niedrogiego wynajmowania pojazdów w bardzo porządnym stanie technicznym. Korzystanie z takich usług bez wątpienia przyda się osobom prywatnym, na przykład w razie konieczności szybkiego dostania się do dalekiego miejsca, albo zwyczajnej awarii auta prywatnego, jaka to niestety często zdarza się w najmniej dogodnym momencie. To jednak także doskonałe wyjście dla przedsiębiorców. Nie każda firma musi korzystać z pojazdów każdego dnia i utrzymywanie swojej floty pojazdów staje się w tego rodzaju sytuacji zupełnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Śremie naszykowała ofertę naprawdę elastyczną, iż bardzo prosto dopasować ją do indywidualnych wymagań Jako pewna oraz zaufana na rynku wypożyczalnia gwarantujemy własnym Klientom całkowite bezpieczeństwo, troszcząc się o doskonały stan techniczny aut. Nie chcemy dopuścić do tego, żeby samochody wyjechały na drogę zepsute regularnie je serwisując oraz poddając okresowym przeglądom technicznym. Jednocześnie też nasz wynajem samochodów w Śremie będzie bardzo komfortowy oraz szybki. Osiągnęliśmy ów cel poprzez duże zmniejszenie formalności niezbędnych do spełnienia. Można bardzo szybko skorzystać z naszych usług oraz cieszyć się wygodnym autem dopasowanym do potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z pełną gamą usług, jakie oferuje nasza wypożyczalnia aut w Śremie. Duży wybór pojazdów, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne podejście do naszych Klientów to cechy, jakie mogą utwierdzić Państwa w dokonaniu trafionego wyboru.

Wynajem samochodów Śrem - Speedy Car

Dlaczego warto Same słowa to oczywiście absolutnie za mało, żeby mieć absolutną pewność, iż usługi wykonywane są na dobrym poziomie. Warto po prostu skontaktować się z nami oraz na własnej skórze przekonać się o tym, iż zdecydowanie nie rzucamy słów na wiatr. Oferujemy że wyłącznie tu wynajem aut w Śremie nie będzie wiązał się z bardzo dużymi kosztami a i równocześnie, iż gwarantujemy jedynie zadbane samochody. Każdy pojazd przechodzi pełne przeglądy techniczne, a i w każdej sytuacji przed oddaniem go Klientowi będzie on skrupulatnie czyszczony oraz oczywiście tankowany pod korek Co jednak jeszcze ważniejsze, w przypadku naszych usług można mieć do wybrania ogromną gamę samochodów z wielu segmentów. Posiadamy pojazdy dopasowane do wielu preferencji, w tym auta większe oraz pojemne, z których pomocą można bez problemu przetransportować nawet większe rzeczy. Dokładamy najwyższych starań do tego, żeby nasza wypożyczalnia samochodów w Śremie za niską cenę zapewniała swoje usługi, lecz nie kosztem ich jakości. Poprzez doskonale opracowaną politykę firmy byliśmy w stanie znacząco ograniczyć formalności. Oznacza to, iż można skorzystać z naszych usług bardzo szybko, wypełniając kilka formularzy oraz przedstawiając podstawowe dokumenty. Pobieramy także naprawdę niewielkie kaucje, a i dobrze ubezpieczamy swoje pojazdy, żeby podnieść poziom bezpieczeństwa. Naprawdę opłaca się korzystać z usług profesjonalistów, firmy stawiającej na najporządniejsze pojazdy, całkowitą wygodę i najlepszy poziom bezpieczeństwa. Nie musisz nam wierzyć na słowo, lecz za każdym razem możesz ocenić nasze usługi osobiście.

wypożyczalnia samochodów Śrem tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Śrem tanio

Nasza firma od samego startu oparta była na paru zasadach, których nieustannie trzymamy się po dziś dzień, oraz jakie zapewniają najwyższą jakość usług. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Śremie po pierwsze w każdej sytuacji kieruje się dobrem Klienta. Ma to przełożenie na najlepszy poziom bezpieczeństwa, przejrzyste umowy, nieliczne formalności, a i oczywiście na ogromną elastyczność usług, jakie każda osoba dobierze idealnie do swoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z proponowanych usług oraz do wybrania samochodu świetnie dopasowanego do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Śrem tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Śrem Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Śrem Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Śrem Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Śrem Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Śrem Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Śrem tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Śrem Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Śrem Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Śrem Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Śrem Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Śrem Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Śrem

Kontakt

Wynajem samochodów Śrem tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: ŚremPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©