wypożyczalnia samochodów Sosnowiec +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Sosnowcu

wynajem samochodów Sosnowiec

Wybierz miasto

wynajem samochodów Sosnowiec
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Sosnowiec tanio

Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Sosnowiec

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z auta jest obecnie dla nas czymś oczywistym i niejednokrotnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez pojazdu. Niestety jednak czasem nie jesteśmy w stanie skorzystać z własnego samochodu, a bardzo szybko go potrzebujemy. Spore kłopoty z autami mogą mieć także wypożyczalnie, które samochodów potrzebują jedynie od czasu do czasu i ich utrzymanie jest kompletnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Sosnowcu jest w stanie jednak rozwiązać taki kłopot, oferując nie tylko dobre usługi, jednak i bardzo atrakcyjne ceny. Nasza firma to jednakże nie jedynie atrakcyjne ceny, ale i wielka wygoda korzystania z wynajętych aut. Posiadamy bardzo odpowiednio rozwiniętą flotę samochodów, w której znajdują się samochody z różnych klas i z wieloma opcjami silnikowymi. Co jednakże najważniejsze, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkim współczesnym Klientom. Samochody stale przechodzą badania mechaniczne, natomiast w razie konieczności wysyłane są na fachowy serwis i naprawiane na wysokiej jakości częściach. Wynajem aut w Sosnowcu w profesjonalnej firmie to gwarancja korzystania z porządnych aut, które bezpiecznie dowiozą do dowolnego celu i nie zawiodą na środku drogi. Specjalnie dla naszych Klientów stawiamy także na dużą elastyczność, która przekłada się na konkurencyjne warunki wynajmu, niezależnie od tego jak długo będzie on trwał. Wypożyczalnia aut w Sosnowcu przygotuje konkurencyjne warunki wynajmu zarówno dla osób potrzebujących auta na jeden dzień, jak i na sporo tygodni. Korzystanie z wynajętego auta dzięki profesjonalnej ofercie to pełna przyjemność.

Wynajem samochodów Sosnowiec - Speedy Car

Dlaczego warto Jako świetni profesjonaliści na rynku, kierując się swoim pokaźnym doświadczeniem, jesteśmy w stanie sprostać obecnym oczekiwaniom Klientów, stając się tym samym niezwykle przystępną wypożyczalnią. Przede wszystkim jest to najtańsza wypożyczalnia aut w Sosnowcu, gdzie ceny zdecydowanie nie idą w parze z niską jakością usług. Zupełnie przeciwnie, dzięki zmniejszeniu formalności oraz pełnej polityce biznesowej jesteśmy w stanie wykonywać swoje usługi na dobrym osiągalnym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjności cen. Nasza wypożyczalnia aut w Sosnowcu tanio daje auta z różnorodnych klas, o które bardzo dokładnie dbamy nie jedynie pod kątem porządku i czystości, ale także stanu technicznego. Poważnie zależy nam na Państwa komforcie podróży, ale także i na ogromnym bezpieczeństwie. Auta z takiego powodu bardzo regularnie poddajemy specjalistycznym przeglądom mechanicznym, natomiast i zawsze w razie konieczności korzystamy ze dobrych warsztatów, które dbają o to, aby jakość napraw stała najlepszym poziomie. Z naszą pomocą mogą Państwo wypożyczać auta na każdy okres czasu, korzystając z elastycznych umów, gdzie niezależnie od długości wynajmu, koszt będzie zawsze atrakcyjna. Zatroszczyliśmy się również o to, aby maksymalnie jak to możliwe, zmniejszyć sprawy związane z formalnościami podczas wynajmowania pojazdów. Mamy nadzieję, że ta propozycja spełni Państwa oczekiwaniom, natomiast profesjonalne pojazdy pozwolą na wygodną jazdę, niezależnie od jej długości.

wypożyczalnia samochodów Sosnowiec tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Sosnowiec tanio

Wykonując profesjonalne usługi na wynajem aut w Sosnowcu naszą ważną misją jest oczywiście stałe bezpieczeństwo Klientów. Jako jedna z nielicznych firm z owej branży tak bardzo przykładamy się do stanu mechanicznego floty naszych pojazdów. Samochody nie tylko stale przechodzą przeglądy, jednak przede wszystkim naprawiane są natychmiastowo, z użyciem najlepszych na rynku części. Podróże naszymi pojazdami są przyjemne, a równocześnie bardzo komfortowe, o czym chociażby teraz przekonać może się każdy.

Cennik

Wynajem samochodów Sosnowiec tanio

Cennik wynajmu samochodu w Sosnowcu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Sosnowiec Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Sosnowiec Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Sosnowiec Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Sosnowiec Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sosnowiec tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Sosnowiec Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sosnowiec Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Sosnowiec Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Sosnowiec Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Sosnowiec Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Sosnowiec Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSosnowiec Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSosnowiec Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Sosnowiec Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Sosnowiec tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: SosnowiecPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©