Wypożyczalnia samochodów Sokołów Podlaski - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Sokołów Podlaski +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Sokołowie Podlaskim

wynajem samochodów Sokołów Podlaski

Wybierz miasto

wynajem samochodów Sokołów Podlaski
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Sokołów Podlaski tanio

Wypożyczalnia samochodów Sokołów Podlaski - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Sokołów Podlaski

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W czasie wyszukiwania doskonałej firmy zajmującej się wypożyczaniem aut na pewno trzeba wziąć pod ocenę doświadczenie, nastawienie do Klienta, lecz także i różnorodność wozów, które można wynajmować. Ta wypożyczalnia samochodów w Sokołowie Podlaskim to miejsce, z którego będą mogli komfortowo korzystać wszyscy, niezależnie od tego czy wynajem jest osobisty albo chociażby dotyczy firm. Nasza naprawdę mocno rozbudowana baza samochodów to wozy, które idealnie nadają się choćby do podróży służbowych. Samochody eleganckie, prestiżowe oraz zadbane technicznie mogą wpłynąć na wizerunek firmy. Oczywiście jednak auta mogą przydać się także osobom prywatnym do wakacyjnych wyjazdów, przewozu cięższych przedmiotów albo również chociażby wtedy, kiedy prywatny pojazd odmówił posłuszeństwa w sytuacji, kiedy jest potrzebny najbardziej. Stale serwisowana baza aut oczywiście gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie ogromną niezawodność, dowożąc bezpiecznie w każde miejsce. W naszej firmie wynajem samochodów w Sokołowie Podlaskim jest także niezwykle szybki. Wszystko dzięki ograniczeniu formalności, a i takiemu opracowaniu umów, żeby pozostawały one maksymalnie zrozumiałe dla naszych Naszych klientów. Chęć zapewniania wynajmu na najlepszym poziomie ma przełożenie w naszej firmie oczywiście także na wysoką ich elastyczność. Wypożyczalnia aut w Sokołowie Podlaskim za niską cenę dostarcza wszystkie samochody zarówno przy wynajmie krótkoterminowym, jak i na długi okres czasu, bardzo ważnym dla przedsiębiorców. Opłaca się ufać firmie doświadczonej, o ugruntowanej pozycji w branży, która na pewno sprosta wszystkim oczekiwaniom.

Wynajem samochodów Sokołów Podlaski - Speedy Car

Dlaczego warto Wypożyczenie samochodu absolutnie nie musi być drogą przez mękę oraz to właśnie choćby dlatego, warto skorzystać z tych usług. Nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Sokołowie Podlaskim postarała się o to, żeby bardzo ułatwiać sam proces wypożyczania samochodu. W efekcie też ilość spraw formalnych jest ograniczona do minimum, a i umowy przygotowywane są w sposób naprawdę rzetelny oraz zrozumiały dla Naszych klientów. Takie nastawienie czyni tę firmę bardzo atrakcyjną, umożliwiając na wzięcia samochodu w każdym momencie, ekspresowo oraz bez niepotrzebnych kłopotów. Cały wynajem aut w Sokołowie Podlaskim jest także w tym przypadku wyjątkowo bezpieczny, o czym można przekonać się już dzisiaj. Przejrzyste umowy to podstawowy element, ale drugi, niejednokrotnie najistotniejszy, to fakt skrupulatnego troszczenia się o stan techniczny aut obecnych w naszej flocie. Bardzo rzetelne podchodzimy do kwestii przeglądów technicznych, które realizowane są często. Równocześnie i same naprawy realizowane są w wyspecjalizowanych serwisach oraz na najlepszych częściach. To właśnie te elementy, a do tego zachowanie konkurencyjnej ceny, czynią tę firmę tak konkurencyjną w branży, mogącą pochwalić się dużym wręcz zaufaniem. To profesjonalne nastawienie sprawia oczywiście, iż każda osoba bardzo łatwo może dopasować usługi do własnych konkretnych preferencji. Naprawdę wierzymy w to, iż na ofercie nie będą zawiedzione się zarówno osoby prywatne, ale i przedsiębiorcy potrzebujący pojazdów do wyjazdów biznesowych albo do sprawnej realizacji prac sezonowych.

wypożyczalnia samochodów Sokołów Podlaski tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Sokołów Podlaski tanio

Ta nowoczesna oraz doświadczona wypożyczalnia samochodów w Sokołowie Podlaskim tanio oferuje możliwość wypożyczania, w głównej mierze dzięki trzymaniu się ściśle naszej misji, którą stworzyliśmy sobie zaraz na starcie swojego funkcjonowania. Pragneliśmy stworzyć wypożyczalnię wygodną, bezpieczną, tanią oraz zapewniającą mnóstwo możliwości każdemu. To właśnie dzięki staraniom do realizacji owych założeń, dziś mamy elastyczne i zrozumiałe umowy, ogromny wybór aut, a do tego bardzo dbamy o stan techniczny samochodów, czyli korzystanie z nich jest zwyczajnie bezpieczne.

Cennik

Wynajem samochodów Sokołów Podlaski tanio

Cennik wynajmu samochodu w Sokołowie Podlaskim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Sokołów Podlaski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Sokołów Podlaski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Sokołów Podlaski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Sokołów Podlaski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sokołów Podlaski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Sokołów Podlaski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sokołów Podlaski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Sokołów Podlaski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Sokołów Podlaski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Sokołów Podlaski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Sokołów Podlaski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSokołów Podlaski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSokołów Podlaski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Sokołów Podlaski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Sokołów Podlaski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Sokołów PodlaskiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©