Wypożyczalnia samochodów Sokółka - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Sokółka +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Sokółce

wynajem samochodów Sokółka

Wybierz miasto

wynajem samochodów Sokółka
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Sokółka tanio

Wypożyczalnia samochodów Sokółka - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Sokółka

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Opcja wynajęcia auta dzisiaj to naturalnie duża wygoda, którą na pewno docenia wiele osób. Na nieszczęście jednak oferty firm wypożyczających pojazdy mogą okazać się mocno zróżnicowane, nie jedynie pod kątem warunków cenowych. Nie zawsze wypożyczalnia przykłada należytą uwagę do stanu technicznego dostarczanych samochodów, co na nieszczęście będzie dużym błędem. Tego typu samochody to dużo mniejszy komfort podróży, lecz przede wszystkim jest to zwyczajnie niebezpieczne, bowiem niesprawne auto prowadzi się dużo mniej komfortowo. To właśnie wyróżnia naszą wypożyczalnię na rynku. Wypożyczalnia samochodów w Sokółce nieustannie na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta, a coś takiego naturalnie przekłada się właśnie na dbałość o stan techniczny pojazdów, lecz i na przygotowywanie przejrzystych umów. Staramy się zagwarantować najwyższy możliwy poziom usług, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej ceny. Bardzo wierzymy w to, że ogromne doświadczenie podnosi poziom ufności wobec naszej wypożyczalni, mając przełożenie na poważne zadowolenie. Wynajem samochodów w Sokółce, w przypadku naszej wypożyczalni, będzie bardzo komfortowy. Stale powiększamy bowiem swoją flotę samochodów, jaka liczy obecnie wiele samochodów z bardzo różnych klas. Tutaj dzięki temu każda osoba może znaleźć coś doskonale dobranego do swoich wymagań. Odpowiednie pojazdy znajdą nie jedynie osoby prywatne, lecz również i firmy, które poszukują samochodów na przykład do wyjazdów służbowych. Nasza wypożyczalnia aut w Sokółce jest w stanie rozwiązać mnóstwo trudności, w których to wymagane jest skorzystanie z auta. Niezwykle często jest to choćby wygodna opcja na korzystanie z pojazdu zastępczego, kiedy nasz prywatny będzie zapsuty po stłuczce. Korzystanie z wypożyczalni, oraz z naszej wygodnej oferty, to tymczasem zwyczajnie ogromna wygoda, którą to bez wątpienia każda osoba doceni.

Wynajem samochodów Sokółka - Speedy Car

Dlaczego warto Niezwykle często wypożyczanie samochodów kojarzy nam się z dość dużymi cenami jak i autami w złym stanie technicznym. To nie jest zachętą naturalnie do korzystania z oferty tego typu, szczególnie, gdy są one wyjątkowo drogie. Wynajem aut w Sokółce realizowany przez naszą wypożyczalnię będzie tymczasem zdecydowanie inny oraz to właśnie z tego powodu możemy poszczycić się tak dużą popularnością. U nas małe warunki cenowe nie są poprzez obniżenie stanu technicznego auta czy możliwościami ich wyboru. Pojazdów mamy naprawdę dużo, a do tego dokładnie dbamy o stan techniczny każdego z nich. Przy korzystaniu z tych usług Klienci naturalnie dostają pojazdy czyste, umyte, zatankowane do pełna oraz sprawne technicznie, co przekłada się naturalnie na bezpieczeństwo jak i wygodę podróżowania. W parze z niskimi cenami oraz wysokim komfortem idzie tutaj również elastyczność usług, a do tego także przejrzystość samej umowy. Chcemy, najbardziej jak to możliwe, ułatwiać proces wypożyczania aut. Nasza wypożyczalnia samochodów w Sokółce tanio oferuje możliwość wynajmu na każdy okres czasu, tak dla osób prywatnych, jak i naturalnie dla biznesmenów. Cieszymy się tak ogromnym zaufaniem na rynku dzięki naszemu stałemu dążeniu do osiągania założeń, które ustawiliśmy przed nami na początku działalności. Niskie ceny są natomiast efektem naszej dobrze przygotowanej polityki biznesowej, jaka umożliwia naszej firmie oszczędzać na kosztach, a więc jednocześnie i oferować atrakcyjniejsze ceny Klientom. Zapraszamy do zaznajomienia się z możliwościami, na których bez wątpienia się Państwo zdecydowanie nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Sokółka tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Sokółka tanio

By nasza wypożyczalnia miała prawo określać się dziś jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Sokółce musieliśmy przede wszystkim dokładnie trzymać się założeń, które przed nami stawialiśmy. Przede wszystkim zależało naszej firmie na samym początku na oferowaniu ogromnego wyboru aut w atrakcyjnej cenie oraz w świetnym stanie technicznym. Jednocześnie pragneliśmy zmniejszyć formalności powiązane z wynajmowaniem, a i dawać wszystkim Klientom zrozumiałe umowy. Wszystkie owe cele zdążyliśmy zrealizować i teraz możemy poszczycić się niezwykle konkurencyjnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Sokółka tanio

Cennik wynajmu samochodu w Sokółce (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Sokółka Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Sokółka Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Sokółka Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Sokółka Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sokółka tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Sokółka Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sokółka Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Sokółka Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Sokółka Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Sokółka Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Sokółka Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSokółka Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSokółka Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Sokółka Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Sokółka tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: SokółkaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©