Wypożyczalnia samochodów Słubice - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Słubice +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Słubicach

wynajem samochodów Słubice

Wybierz miasto

wynajem samochodów Słubice
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Słubice tanio

Wypożyczalnia samochodów Słubice - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Słubice

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby cieszyć się wypożyczonym autem w dobrej cenie, oraz jednocześnie mieć pewność jego idealnego stanu technicznego, bez wątpienia opłaca się zainteresować się tą ofertą. Jesteśmy dzisiaj liderem na rynku, zapewniając wszystkim Klientom wysoki standard obsługi, dogodne umowy, świetne warunki cenowe, jak i jednocześnie pokaźną flotę aut. Nasza wypożyczalnia samochodów w Słubicach to miejsce, któremu zdecydowanie można zaufać oraz na którym bez wątpienia nikt się nie zawiedzie. Nasza oferta oparta jest w głównej mierze na bogatej flocie pojazdów, jakie można prosto dobrać do indywidualnych potrzeb. Posiadamy auta z różnych klas, przez co szybko można wybierać spośród samochodów niewielkich oraz bardzo pojemnych, bogato czy mniej bogato wyposażonych, albo też z jednostkami napędowymi dopasowanymi jak najlepiej do potrzeb. Jesteśmy pewni tego iż wykonywany przez nas wynajem aut w Słubicach sprosta oczekiwaniom każdego oraz nie nadwyręży zbytnio portfela. Dokładamy najwyższych starań przy tym, by samochody były za każdym razem w doskonałym stanie technicznym. Nasze samochody stale przechodzą przeglądy, natomiast jeśli jedynie będzie taka konieczność, to natychmiast oddajemy je do serwisu w specjalistycznych warsztatach. Przygotowana przez nas oferta dedykowana jest naturalnie zarówno osobom prywatnym, jak i biznesmenom, którym chociażby nie opłaca się utrzymanie własnej floty samochodów. Z tą pomocą wypożyczenie samochodu nie musi być ani drogie, ani tez uciążliwe. Zmniejszyliśmy bowiem wszelkie formalności związane z wynajmem do minimum. W ten sposób wynajem samochodów w Słubicach w naszej wypożyczalni stał się niesłychanie łatwy, dając gwarancję korzystania z najdoskonalszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Słubice - Speedy Car

Dlaczego warto Licznym osobom wynajmowanie pojazdów z całą pewnością może kojarzyć się z naprawdę wysokimi cenami. Co gorsza, niejednokrotnie możemy mieć obawy związane ze stanem technicznym samochodów. Na nieszczęście sporo wypożyczalni nagminnie nie troszczy się o flotę swoich pojazdów, która nie tylko nie wygląda doskonale wizualnie, jednak w głównej mierze jest zaniedbana technicznie. Jazda takim wozem to niski komfort oraz ograniczenie bezpieczeństwa podróży. W naszej wypożyczalni takich kłopotów absolutnie nie ma i jest to jedna z najistotniejszych zalet, którymi chcemy się poszczycić. Wypożyczalnia aut w Słubicach bardzo poważnie podchodzi do kwestii wygody oraz bezpieczeństwa wszystkich Klientów. Troszczymy się o to, by samochody były w doskonałym stanie technicznym, a do tego często je sprzątamy, przez co każda osoba korzystająca z tych usług jeździ autem czystym oraz bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego będzie to wciąż najtańsza wypożyczalnia samochodów w Słubicach i opłaca się przekonać się o tym chociażby teraz. Elastyczne umowy to kolejna zaleta, dzięki jakiej każdy nasz Klient może szybko przystosować okres wypożyczania auta do swoich potrzeb. Niezależnie od czasu trwania usługa zawsze będzie przystępna cenowo. Umożliwiamy także szybki wypożyczyć, zmniejszając formalności do minimum, jak i dodatkowo upraszczamy także zwrot pojazdu, który jest wygodny oraz zawsze dopasowany do preferencji. Nasza oferta z całą pewnością sprosta oczekiwaniom każdego oraz umożliwi cieszyć się wygodą podróżowania w tanich, dobrych oraz doskonale wyposażonych autach. Zapraszamy chociażby w tej chwili do kontaktu oraz do zapoznania się z naszymi pełnymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Słubice tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Słubice tanio

Każda porządna firma może osiągnąć sukces w głównej mierze dzięki usilnemu trzymaniu się określonych celów oraz ciągłemu dążeniu do ich realizacji. Tak jest też w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Słubicach za niską cenę realizuje swoje usługi, co było osiągalne dzięki ciągłemu inwestowaniu w my, dokładnemu monitorowaniu preferencji Klientów oraz stawianiu na pełną sprawność aut. Naszą podstawową misją jest podniesienie dostępności wynajmu aut. Przystępne warunki cenowe, zrozumiałe umowy oraz mnóstwo pojazdów umożliwiają nam ową misję wykonywać.

Cennik

Wynajem samochodów Słubice tanio

Cennik wynajmu samochodu w Słubicach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Słubice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Słubice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Słubice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Słubice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Słubice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Słubice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Słubice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Słubice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Słubice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Słubice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Słubice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSłubice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSłubice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Słubice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Słubice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: SłubicePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©