Wypożyczalnia samochodów Skoczów - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Skoczów +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Skoczowie

wynajem samochodów Skoczów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Skoczów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Skoczów tanio

Wypożyczalnia samochodów Skoczów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Skoczów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Cieszymy się, że postanowili Państwo zaznajomić się z profesjonalnymi usługami wybierając równocześnie najodpowiedniejszą na rynku wypożyczalnię, która nie jedynie oferuje profesjonalne warunki wynajmu, jednak i atrakcyjne warunki cenowe. Nasza wypożyczalnia samochodów w Skoczowie to po pierwsze duże doświadczenie, jakie ma przełożenie na ogromną flotę dobrych aut w doskonałym stanie technicznym, a do tego również na ograniczenie formalności związanych z wypożyczaniem do minimum. Staramy się zawsze oferować swoim Naszym klientom usługi elastyczne, a więc z opcją całkowitego dopasowania do danych potrzeb. Wynajem samochodów w Skoczowie to opcja wybrania spośród wielu różnorodnych segmentów aut, marek, gabarytów oraz pojemności jednostek napędowych. Da się z powodzeniem odszukać samochód idealny do wyjazdów, lecz i do przewożenia większych rzeczy. Od samego początku naszej działalności chcieliśmy również zaoferować swoim Naszym klientom prostotę wypożyczania pojazdów. Skutkiem tego jest minimum spraw formalnych, jakie trzeba zrealizować decydując się na te usługi. Profesjonalna wypożyczalnia aut w Skoczowie to możliwość wynajmowania pojazdów na potrzeby osobiste, jednak również i dla firm, jakie poszukują samochodów do podróży biznesowych. Bardzo troszczymy się o to, by samochody znajdujące się w naszej flocie były całkowicie sprawne technicznie, a więc nie jedynie gwarantujące wygodną i miłą podróż. Idealna sprawność mechaniczna to bowiem również bardzo bezpieczna podróż. Zachęcamy do kontaktu z profesjonalnymi konsultantami i do przekonania się, że naszej wypożyczalni zdecydowanie da się ufać.

Wynajem samochodów Skoczów - Speedy Car

Dlaczego warto Mnóstwo odwiedzających naszą firmę ludzi na pewno mocno myśli nad tym co tak naprawdę sprawia, że to właśnie te usługi będą godne polecenia i opłaca się z nich skorzystać. Jako solidna a także profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Skoczowie tanio oferujemy nasze auta, gwarantując równocześnie ich idealny stan mechaniczny, jak i wizualny, który zapewnia jazdę wygodną. Na tym jednakże nie kończą się nasze zalety, jakie czynią firmę niezwykle konkurencyjną na rynku. Jako jedni z niewielu ograniczyliśmy u nas ilość formalności przy wypożyczaniu do absolutnego minimum. Tym samym skorzystanie z tych możliwości to wielka wygoda, ponieważ dosłownie w kilka chwil da się samochód pożyczyć i pojechać nim gdzie tylko się chce. Pojazdy zawsze dostarczamy z pełnym bakiem paliwa, czyste a także posprzątane, czyli nie będzie mowy o niskim komforcie podróży. Ten wynajem aut w Skoczowie to również wielka elastyczność, którą z pewnością bardzo szybko Państwo zauważą. Dzięki takiemu nastawieniu w naszej wypożyczalni konkurencyjne cenowo będzie tak wynajmowanie pojazdów na niewielkie, jak i na niezwykle długie terminy, zależnie od osobistych potrzeb. W dowolnym przypadku wypożyczania pobieramy niewielkie kaucje, a do tego zapewniamy swoim Naszym klientom wygodę związaną z zwracaniem auta po skończeniu się wynajmu. Posiadając rozbudowaną sieć naszej wypożyczalni jesteśmy w stanie odebrać samochód w dowolnym zakątku naszego kraju, co z całą pewnością zapewnia ogromną wygodę. Nie muszą nam Państwo wierzyć na słowo, więc zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i do poważniejszego zapoznania się z możliwościami. Jesteśmy przekonani, że nasza usługa sprosta nawet największym wymaganiom.

wypożyczalnia samochodów Skoczów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Skoczów tanio

Naszą główną misją od samego początku pozostawało to, aby nasza najtańsza wypożyczania samochodów w Skoczowie pozostawała równocześnie naprawdę profesjonalna. Atrakcyjna cena ma iść w parze z dużym wyborem aut, z doskonałym ich stanem technicznym, a także i z elastyczną umową, którą da się dopasować do potrzeb. Ową misję realizujemy po dziś dzień, nieustannie poprawiając swoje opcje i dostosowując do obecnych standardów a także oczekiwań. Wyłącznie my będziemy mogli zapewnić satysfakcję i zadowolenie dla ludzi korzystających z naszych usług.

Cennik

Wynajem samochodów Skoczów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Skoczowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Skoczów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Skoczów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Skoczów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Skoczów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Skoczów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Skoczów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Skoczów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Skoczów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Skoczów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Skoczów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Skoczów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSkoczów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSkoczów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Skoczów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Skoczów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: SkoczówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©